• Sor
  • Bence

Ablamın ayakları hobbit ayağı gibi. İleride ayak fetişisti birisiyle ilişkisi olursa bu ilişki yürür mü?

arkadaşlar ablamın ayakları hobbit ayağı gibi. ayak fetişisti birisiyle bir ilişki yürütebilir mi?

Güncellemeler:
yeni bir soru / bu sorunun kategorisi flört olmalıydı cinsellik kategorisinde işi ne ?
ilişki düz yürür mü diye soruyorum aklınız fikriniz neyse...

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Örnek bir kardeşsin böyle devam et !

• teşekkür ederim her zaman

Erkekler Ne Diyor 8

• Ablanla neden uğraşıyorsun?

• sewiyosa o ayaklarada aşık olur zaten :D

• Bir iliski ayak fetisistinin insafina kalacaksa hic baslamasin daha iyi hem madem ki o kadar kaliteye duskunse bu fetisist, once ablanin ayaklarina baksin tatsin eger begenmezse yoluna devam etsin.

• Sorduğun sorulara baktımda hep ablamın felan diyorsunda bence bu sorunlar sende ama sen ablamın diye yazıyorsun :) Sevgi her engeli aşar :)

• ablanla iyi geçin bence:)

• @güncelleme: kan kasıklarımızdan beyine çıkmıyor sevgili absurd, bizi böyle kabul et. i'm so sorry.hoş bazılarımızda kan yukarı çıksa da, durum ablanın göğsüne benziyor. kafamızın içinde büyük bir boşluk var. aslında orada iki lop halinde duran, kıvrımlı birşeyler olmalıydı.

• sevgi her engeli aşar, gerekirse ablanın ayağına kese kağıdı geçirir, yine yürütür ilişkisini.

• nikine uygun bir soru sormuşsun :D

• katılıyorum kardeşim, ayrıca o ayaklar kesin senindir :)

• bencede onundur sen git ablan gelsin :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Ablanın ayağıyla mı ilişkisini yürütecek:))

• :D

• çok doğru söylemişsin

• neden hep ablanla ilgili soruları soruyorsun anlamış değilim.dogrusu.ama böyle birşey varsada gereçkten bir sevgi yaşarsa bunu sorun olacagını sanmıyorum

• ayak fetishi olmayan birini bulursa daha iyi olur.hatta hiç sorun olmaz bence

• doğru sölüyorsun

• Hobbit ayağı sevenler de var. Her fetişist aynı tarz ayaktan tahrik olur diye bir şey yok. Bazısı küçük sever, bazısı büyük sever. Bazısı kısa parmak, bazısı uzun parmak sever. Ten rengi bile seçerler :)). Hobbit ayağından kasıt kıllı ayaksa bir zahmet parmak üstündeki kılları alsın :D.

Yükleniyor...