Utanıyorum kendimden :(

19 yasındayım. Annemin 25 senelik arkadaşının oğlu da 21 yaşında su an. biz küçükken sapıklı oyunlar oynardık 15 yaşlarına geldiğim zaman bana dayama çabalarındaydı falan öpmek için sıkıştırıyodu sonra biz taşındık. 4 yıl boyunca uzak durdum ama yarın birlikte bir yemeğe gitmek zorundayız ailece napiçam bilmiyorum ama çocuktum sonuçta :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hoşuna gitmese annene söylerdin o zaman

• olmuş işte.yine isterse napcan

• olur mu öyle şey bee

Erkekler Ne Diyor 32

• seni görünce benim eski karı da gelmiş diye aklından geçecektir...

• bu saatlerde muhtemelen ( 22:38 / 19 Nisan 2013 ) babersinizdir .. ks ye giriş yapınca bir güncelleme yap bakalım anlat neler yaşandığını :) merak ettik :p

• iyi hadi geçmiş olsun :) ama bir daha sapıklı oyunlar oynamaya kalkışmayın aman deyim sonra tekrar dayama çabalarına girerse bu sefer kurtulamayabilirsin :)

• Geldim :) çok büyümüşüm serpilmişim dersler,okul, falan bunları sordu çekinmedim ondan cevaplarınız sayesinde yaşanmamış gibi konuştum:) iletişime geçelim dedi cevap vermeden içeri geçtim :) öyle uzak durdum mesafeyi korudum

• o da unutmamıştır bu yaşananları sana sarkacaktır

• yalnız " dayama çabalarındaydı ve sapıklı oyunlar " kısmına bittim :D

• o durumların hiç yaşanmadığını düşünerek haraket et..

sen hatayı tek başına yapmadınya...

bir de bakmışsın adam seni almış evlenmiş...kimbilir...

• Simdi o yemeğe gidersen pesini bırakmaz sonra başka seyler yapmaya çalışır zaten, yeni nesil kızları çok da akıllı değil adam gibi oynasaydınız annene bahane uydur gitme sende 15 yas kocaman kızsın aklın eriyodurda işine gelmemistir başka bir olsa kafa atar o cocuğa sen hiçbirşey yapmamissin benim tavsiyem gitme zorla değil ya

• Gitme iste zorlamı götürüyorlar gidersen boş bir yerde sıkıştırır gikin çıkmaz sonraa ısını halleder tabi her turk kızı gibi kimseye soyleyemezsin sonra yine buraya gelir konu acarsın bana bir cocuk böyle yaptı diye gitme gitme gitme simdi oda heyecanlidir sen geliyorsun diye aynı seyleri bir daha yaparım Der bilmiyorum sende top ama sen gitmeye meraklı gibi bir halin var sen bilirsin

• 15 yasında ilerisine gitmek istedi. 10 yasından küçükken oynuyoduk zaten :S

• Utanacak biri varsa odur, sen değil. Hiçbir şey olmamış gibi davran. Eğer tekrar sıkıştırırsa suratına şamarı patlat, ya da ağır konuş, bir daha cesaret edemesin.

• Hadi oyun oynayalım de :))

• ben de seni senin validene söylerim.. :)

• ben o oyunu senin validenle oynarım !

• biz artık sapık değiliz diyebilirsin:)

• yeme bizi canın istemese 4 yıl sonra bahseder misin

• normal şekilde davran bence hiç oralı olma başımıza gelmemiş degil yani

• hayır yarın yemekte olmak zorundayız ben 4 yılda istesem verirdim bile mantıklı ol

• sapıklı oyuna örnek?

• evcilik oyunlarındaki muhabbetler açılmaz merak etme.

• Ya bir git Allahini seversen eskide kaldi onlar ya birsey yokmus gibi davran

• pas verme ilgilenme. şimdi yapıcak kadar cesareti olacağını sanmıyorum.

• yaw yemektede sakata gelme bak dıkkat et sonra baktın durum kotu tabak canak gecır kafasına

• Ne monoton bir yaşamım var amk :/

• Sapıklı oyunlar derken? o nasıl oluyor?

• Lan insanlar ne yaşıyor okudukça gülüyorm anasini satiim. (hepside sallamasyon)

• ne sallaması lan

• Yemekte dayayamaz merak etme..

• 5-6 yasinda sevismistik hatunla. Simdi colugu cocugu var. Gerisini sen hesapla...

• şaka yapmıştım zaten :( yok ya sapık tipi var

• Oha nasil geldin lan oraya.

Hem 5-6 yasindaydim diyorum, hem "simdi" colugu cocugu var diyorum. =/

Hayir "O zamanlar oyle bisiler yasamistik, simdi baskasiyla evlendi colugu cocugu falan var" diyorum. Cocuksun yani, utanmana gerek yok.

...da simdi buyudugunu gorup tekrar hallenebilir sana.

• aaaa nasıl yani içine mi boşaldın :OO

• olan olmuş kendini kötü hissediyorsan bidaha yapmazsın.

• Sapıklı oyunlar :D Dayamaya çalışmak :D Garip bir anlatım olmuş

• :(((

• bence sende istiyorsun. çatalı yere düşür yanlışla ve olaylar gelişir :D

• sapıklı oyun <3. neyse sen gitme bence yemeğe ne olur ne olmaz güvenliğin açısından

• hahahaha :D

• şimdi büyüdün , büyük olmak hatalarınla yüzleşebilmek ve onlarla yaşamyı ögrenmek demek

• ya unut gitsin bea sonuçta yatıya kalmıcan ya annenin babanın yanında oturcan gidip çocuğa sarılıyım öpiyim deme eli kolu rahat durmaz belki

• zor kızı oyna;)

• yine dayamaya calisacak yine sana tenhalarda u sefer biraz daha büyük hisedeceksin

• hiçbişi yaşanmamış gibi davran belki oda değişmiştir düşündüğün gibi davranmaz sana karşı... onun hareketlerine göre sende hareketlerini ayarlarsın yani rahat ol...

• kendini suçlu hissedeceğin bir durum yok hem eskide kalmış hemde çocuktunuz.kafaya takılacak bir durum yok

• 4 senedir görmüyrsunuz belki onu görünce aşık olacaksın.cekinken davranma hic bir şey olmamaış gibi davran

• o zmn çocuktunuz ama o adamdan sen uzak dur bence

Kızlar Ne Diyor 5

• "sapıklı oyunlar" nedir?

yemeğe ailece gitcekseniz heralde orda herkesin içinde "sapıklı oyunlar" veya "dayama çabaları" olmaz :)

yemek bugündü sanırım, merak ediyorum gelince yaz bakalım noldu ne bitti :)

• iyi yapmışsın :))

• Geldim :) çok büyümüşüm serpilmişim dersler,okul, falan bunları sordu çekinmedim ondan cevaplarınız sayesinde yaşanmamış gibi konuştum:) iletişime geçelim dedi cevap vermeden içeri geçtim :) öyle uzak durdum mesafeyi korudum

• siktr et bence , yüzde verme hatta gitme

• bence ondan uzak durmalısın o tam bir sapık ve onunla samimi olarak onun bu sapıklığına göz yumamazsın. yani ailene hasta olduğunu filan söyle kendini daima ondan uzak tut.

• sapıklı oyun. benim de başıma gelmişti, hiç olmamış gibi davran. koca insansınız

• 15 yaş çokta küçük değil birbirimizi yemeyelim bence

• Bence olabildiğince uzak dur merhaba merhaba bu kadar

• öyle yaptım zaten yaa uzak durdum diyorum ?

• 15 yaşında tersleyebilirdin ama dayamak falan

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...