• Sor
  • Bence

Utanıyorum kendimden :(

19 yasındayım. Annemin 25 senelik arkadaşının oğlu da 21 yaşında su an. biz küçükken sapıklı oyunlar oynardık 15 yaşlarına geldiğim zaman bana dayama çabalarındaydı falan öpmek için sıkıştırıyodu sonra biz taşındık. 4 yıl boyunca uzak durdum ama yarın birlikte bir yemeğe gitmek zorundayız ailece napiçam bilmiyorum ama çocuktum sonuçta :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hoşuna gitmese annene söylerdin o zaman

• olur mu öyle şey bee

• olmuş işte.yine isterse napcan

Erkekler Ne Diyor 32

• Yemekte dayayamaz merak etme..

• Utanacak biri varsa odur, sen değil. Hiçbir şey olmamış gibi davran. Eğer tekrar sıkıştırırsa suratına şamarı patlat, ya da ağır konuş, bir daha cesaret edemesin.

• pas verme ilgilenme. şimdi yapıcak kadar cesareti olacağını sanmıyorum.

• o zmn çocuktunuz ama o adamdan sen uzak dur bence

• seni görünce benim eski karı da gelmiş diye aklından geçecektir...

• o durumların hiç yaşanmadığını düşünerek haraket et..sen hatayı tek başına yapmadınya...bir de bakmışsın adam seni almış evlenmiş...kimbilir...

• Hadi oyun oynayalım de :))

• ben o oyunu senin validenle oynarım !

• ben de seni senin validene söylerim.. :)

• yine dayamaya calisacak yine sana tenhalarda u sefer biraz daha büyük hisedeceksin

• hiçbişi yaşanmamış gibi davran belki oda değişmiştir düşündüğün gibi davranmaz sana karşı... onun hareketlerine göre sende hareketlerini ayarlarsın yani rahat ol...

• Simdi o yemeğe gidersen pesini bırakmaz sonra başka seyler yapmaya çalışır zaten, yeni nesil kızları çok da akıllı değil adam gibi oynasaydınız annene bahane uydur gitme sende 15 yas kocaman kızsın aklın eriyodurda işine gelmemistir başka bir olsa kafa atar o cocuğa sen hiçbirşey yapmamissin benim tavsiyem gitme zorla değil ya

• 15 yasında ilerisine gitmek istedi. 10 yasından küçükken oynuyoduk zaten :S

• Gitme iste zorlamı götürüyorlar gidersen boş bir yerde sıkıştırır gikin çıkmaz sonraa ısını halleder tabi her turk kızı gibi kimseye soyleyemezsin sonra yine buraya gelir konu acarsın bana bir cocuk böyle yaptı diye gitme gitme gitme simdi oda heyecanlidir sen geliyorsun diye aynı seyleri bir daha yaparım Der bilmiyorum sende top ama sen gitmeye meraklı gibi bir halin var sen bilirsin

• Sapıklı oyunlar :D Dayamaya çalışmak :D Garip bir anlatım olmuş

• :(((

• zor kızı oyna;)

• Ne monoton bir yaşamım var amk :/

• biz artık sapık değiliz diyebilirsin:)

• o da unutmamıştır bu yaşananları sana sarkacaktır

• yeme bizi canın istemese 4 yıl sonra bahseder misin

• hayır yarın yemekte olmak zorundayız ben 4 yılda istesem verirdim bile mantıklı ol

• normal şekilde davran bence hiç oralı olma başımıza gelmemiş degil yani

• sapıklı oyuna örnek?

• evcilik oyunlarındaki muhabbetler açılmaz merak etme.

• Ya bir git Allahini seversen eskide kaldi onlar ya birsey yokmus gibi davran

• yaw yemektede sakata gelme bak dıkkat et sonra baktın durum kotu tabak canak gecır kafasına

• Sapıklı oyunlar derken? o nasıl oluyor?

• 5-6 yasinda sevismistik hatunla. Simdi colugu cocugu var. Gerisini sen hesapla...

• aaaa nasıl yani içine mi boşaldın :OO

• Oha nasil geldin lan oraya.

Hem 5-6 yasindaydim diyorum, hem "simdi" colugu cocugu var diyorum. =/

Hayir "O zamanlar oyle bisiler yasamistik, simdi baskasiyla evlendi colugu cocugu falan var" diyorum. Cocuksun yani, utanmana gerek yok.

...da simdi buyudugunu gorup tekrar hallenebilir sana.

• şaka yapmıştım zaten :( yok ya sapık tipi var

• olan olmuş kendini kötü hissediyorsan bidaha yapmazsın.

• sapıklı oyun <3. neyse sen gitme bence yemeğe ne olur ne olmaz güvenliğin açısından

• hahahaha :D

• şimdi büyüdün , büyük olmak hatalarınla yüzleşebilmek ve onlarla yaşamyı ögrenmek demek

• ya unut gitsin bea sonuçta yatıya kalmıcan ya annenin babanın yanında oturcan gidip çocuğa sarılıyım öpiyim deme eli kolu rahat durmaz belki

• 4 senedir görmüyrsunuz belki onu görünce aşık olacaksın.cekinken davranma hic bir şey olmamaış gibi davran

• Lan insanlar ne yaşıyor okudukça gülüyorm anasini satiim. (hepside sallamasyon)

• ne sallaması lan

• bu saatlerde muhtemelen ( 22:38 / 19 Nisan 2013 ) babersinizdir .. ks ye giriş yapınca bir güncelleme yap bakalım anlat neler yaşandığını :) merak ettik :p

• Geldim :) çok büyümüşüm serpilmişim dersler,okul, falan bunları sordu çekinmedim ondan cevaplarınız sayesinde yaşanmamış gibi konuştum:) iletişime geçelim dedi cevap vermeden içeri geçtim :) öyle uzak durdum mesafeyi korudum

• iyi hadi geçmiş olsun :) ama bir daha sapıklı oyunlar oynamaya kalkışmayın aman deyim sonra tekrar dayama çabalarına girerse bu sefer kurtulamayabilirsin :)

• yalnız " dayama çabalarındaydı ve sapıklı oyunlar " kısmına bittim :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• "sapıklı oyunlar" nedir?yemeğe ailece gitcekseniz heralde orda herkesin içinde "sapıklı oyunlar" veya "dayama çabaları" olmaz :)yemek bugündü sanırım, merak ediyorum gelince yaz bakalım noldu ne bitti :)

• Geldim :) çok büyümüşüm serpilmişim dersler,okul, falan bunları sordu çekinmedim ondan cevaplarınız sayesinde yaşanmamış gibi konuştum:) iletişime geçelim dedi cevap vermeden içeri geçtim :) öyle uzak durdum mesafeyi korudum

• iyi yapmışsın :))

• sapıklı oyun. benim de başıma gelmişti, hiç olmamış gibi davran. koca insansınız

• siktr et bence , yüzde verme hatta gitme

• bence ondan uzak durmalısın o tam bir sapık ve onunla samimi olarak onun bu sapıklığına göz yumamazsın. yani ailene hasta olduğunu filan söyle kendini daima ondan uzak tut.

• 15 yaş çokta küçük değil birbirimizi yemeyelim bence

• 15 yasında zaten o zorluyodu küçükken oynuyoduk sapıklı oyunları. 15 yasında değil

• Öncekileri Göster
    • öyle yaptım zaten yaa uzak durdum diyorum ?

• Bence olabildiğince uzak dur merhaba merhaba bu kadar

Yükleniyor...