Anal seks zevkli midir?

Anal seksin hep erkekler için zevk kadın için de acı dolu olduğundan bahsettik.Merak ediyorum kadınlar anal orgazm yaşar mı? yaşayan varsa bu vajinal orgazmla aynı oranda bir zevk midir?

Güncellemeler:
Güzel yurdumun mümtaz insanları yaşayın varolun:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seviyorum yapıyorumda

• acı vermiyor mu genelde sevmezsiniz ama

• analdanmı yoksa vajinadanmı daha zevk alıyorsun?

• acık sözlü olduğun ve dürüst olduğun için tebrik ederim seni

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 65

• 31gün

Zevkten ziyadde haz verir

• Oyle bir bayan partnerim olsa, onunla istedigi herseyi SINIRSIZ yapabilirim. ;)

• sevgilimle bikez yapalım dedik ve her defasında arkadan çalışır oldum bağımlılık yaptı bende ve oda hayır demiyor vajınasıda arkasınıda dağıtıyorum resmen,ordan çıkıp oraya girmek feci bişey

• sırf anal seks için birlikte olan kadınlar var. anüs sinir yumağı. vücutta en fazla sinir anüste var. ee doğal olarak daha fazla his sahibi bi alan. dolayısıyla zevk alıyorlar.

• Zevk alan yok, çünkü vajina gibi esnek değil popo

• ak delik varken kaka deliğinde ne işin var

• kuru kuruya sokturursan zevk almazsın tabi ama ben sevgilimle arada yapıyoruz önce güzel temizlemen gerekiyor orayı sonra kremler var sevgilin sürsün penisine öyle girsin ama alışana kadar dakikalarca yavaş yavaş girmesi gerekiyor sonra sende zevk almaya başlıcaksın :))

• zevk almasına alırda,gırecegın gunah kamyonla,bırde makınenın ucuna domates kabugu falan gelme ıhtımalı cok yuksek,boşverın dogallıkdan ayrılmayın,herkes mutlu herkes huzurlu ve saglıklı olsun

• aslında fiziksel bir zevk mümkün degil tamamen psikolojik

• ilk kez yapıosan zevk değil acı alırsın.. hard olur birz yaztığın seks.. sonraları alışırsın ve en çok zevki ordan alırsın..

• evet var bok gibi bişey zaten bok bende ne diyorum :D

• 2 ay önce sex partnerimle anal ilişkiye girdim hatun inilti vardı bende anlamadım analda nasıl zevk alıyorlar :)

• her kızdan anal isterim müthiş bişey bence

• burayı bir incelemeni tavsiye ederim link

• siteye girmiyorum girmiyoum, sonra giriyorum bakıyorum aynı konular, aynı cehalet... soru cevap sitesi ama kimsenin birşey öğrendiği yok, anlaşılan bu sitenin kimseye bir faydası yok...

• Ya ben uzmanım, yada bana denk geliyor.

Anal seks de orgazm olmadan seviştiğim tek bir hatun yok.

Erkeklere öneri, bu konuda sabırlı olun ve diyalogdan kaçmayın. Sonucu mükemmel oluyor.

• Eh, olsun o kadar :)

• işi bilen abi :D

• Sağlık veya dini yönü bir yana doğru şekilde yapıldığında zevk veriyormuş. Ben başkalarının yalancısıyım.

• verir kardeş aynı zamanda da dinimizce yasaktır :)

• Sapık düşüncelerden arının artık ya haram haram haram bunun ötesi yok hem mazallah tedavisi olmayan hastalık sahibi olursunuz teşhis bile koyamazlar

• eşim de ben de çok zevk alırız... arada sırada yaparız ama çok zevkli olur...

• burada okuduğum bazı yazılara göre penis çıktığında üstünde domates kabukları falan oluyormuş

bu arada bu soru bu sitede 5435 kez soruldu.

• veriyormuş bazılarına

• bu bir tercih meselesidir. kızın zevk alması erkeğine ve bunu istemesine bağlıdır genel olarak. erkeğin rolü çok önemlidir bence, vazgeçtim dediğinde anlayışlı olacak biri ile yap yoksa çarfafları yırtarsın. erkeğin hal ve hareketleri çok önemlidir. bunu uzun uzadıya anlakmak lazım.

• denemedim ama dediğin gibi erkekler kadınlardan daha fazla zevk alıyor sanki.. sen denedinmi?
    analda kremsiz, ve usülüne göre yapmazsan kadın acı duyar. dolayısıyla erkekler acı duymadığı için, yapanlar zevk aldığını söylüyorlar..

• açıkçası alışmış olan kadın vajina yerine anal sexi daha çok tercih ediyor nerden vardın bu kanıya saadece erkek zevk alıyor diye

• bu biraz sadist ruhlu erkek işidir, partnerinin canı yanması hoşuna gidiyor herhal, denemedim denemde, (hak yolu dururken ne işimiz var b.k yolunda)

• Bence denenmesi gereken ve ona göre karar verilmesi gereken birşey.
    Çok matah birşey değil. Ama merak edilen bir kavram. Denemeden karar vermeyi her konuda yanlış bulmuşumdur. Ha ama aceleye getirilen anal seks acı verecektir, acı da yanlış yapıldığının göstergesidir; o ayrı konu. Zevk olayını bilemem.
    Sadece peşin yargılı olmamak gerekir.

• yapmadım ama hiçte merak edip yapmak istemiyorum ben zevk alıcam diye karşı cinse acı çektirmek olmaz...

• her insan doğduktan sonra sırasıyla oral, anal ve cinsel yolla zevk alır; kiminin gelişim bozukluğu sonucu 'oral' ya da 'anal' zevk alma devam eder. bunun sonucunda eşcinsel olan erkekler de olur, anal isteyen kızlar da. fazla karıştırmamak lazım, saygı duy uzak dur derim:)

• kızlarda zevk alır ama bunu genellememek lazım herkes zevk almayabilir. kızların zevk almasındaki önemli etkenlerden en önemlisi erkeğin hal ve hareketleridir. bunu uzun uzadıya anlakmak lazım aslında ama o kadar vaktim yok. denemek istediğinde umarım bu işi bilen birine derk gelirsin. yoksa seksten bile soğuya bilirsin

• Erkek zevk alır kız acı çeker yarın bigün çeker gider acısı kalır not ben denemedim denememde

• Kızlar zevk almıyorsa o acıya neden dayanıyorlar ?

• Ben çok gördüm. Zevk alanını...

• erkek için yüksek oranda zevklidir ama bayanlar için aynı şeyden bahsetmek zor.

• anal sex bakireliği korur çok büyük bir zevk verir ama erkek arkadaşına bağlı bu durum işin uzmanıysa çok büyük zevkler verebilir sana

• eğer erkek işi biliyor ise vajınal orgazmdan daha ıyı ama en onemlısı sabırrrrrrrrrr :)

• evet arkadaşlar. Bu siteye yeni üye oldum. ismi kızlarsoruyor ama nedense erkekler daha fazla sorup cevapladığı bir yer olmuş ya neyse bende o kervana katıldım. Gelelim sorunun cevabına; anal seksten hoşlanan birisyimdir. Başta şunu söylemek istiyorum ki birlikte olduğum kadınların hiçbiri başta bunu kabul etmedi. Ama bunun yol ve yöntemini izledikten sonra hepsi razı geldi. Birlikte olduğum kadınların çoğu ile anal ilişkide bulundum. Bazıları vajinal ilişki yerine anal ilişki tercih etmeye başladı. Bunun en büyük püf noktası işe vajinal ilişki ile başlayıp partnerinize yeterince zevk verip işin zirve noktasında anal ilişkiye başlamaktır. Bunun sebebi ise partnerinizin zaten bütün vücudu uyarılmıştır ve giriş için zorluk yaşamayacak olmanızıdır. 2. bir nokta ise asla yalnızca salt anal seks yapmayın, mutlaka partnerinizin vajinası ile bir şekilde temas kurun... KAdınlar acı çekecem korkusuyla pek yanaşmıyor bunun öyel olmadığını kanıtladığınızda gerisi geliyor ve bundan zevk almaya başlıyor..denedim ve gördüm...kolaylıklar dilerim

• Hayatımda bir çok bayanla birlikte oldum ama hiç yapmadım bana hiç cazip gelmiyor...

• Benim ki, yanından bile geçmiyor. midesi bulanıyormuş.

• hm. teşekkürler

• spermi bilmem ama oral ve analdan zevk aldıklarını biliyorum.Ama analdan bütün kadınlar zevk almaz.Oralıda bazı kadınlar nedense reddeder aşağılandıklarını düşündürdüğü için.

• teşekkür ederim.

• Karşısındaki erkeğe bağlı olarak zevkli olabilir.

• nasıl yani? biraz açar mısınız?

• kadınlar anal sexte ordazm oluyorlar ama yapmasını bilmek ,hazırlamak ve nazik olmak gerekir...

• ne demişler zevkler ve renkler tartışılmaz

• normalde kadınların kalçalara bakmak haz verir baktıkça anal fantezi hayal edilir ama bizzat anal tatbik ettiğimde fantezilerdeki haz yaşanmıyor bende böyle ama bu kısır döngü sürekli devam ediyor vazgeçilemiyor

• pis, sağlıksız. seksologlar ve doktorlar tavsiye etmez. anca p*rno yapımcılar bol bol oynatırlar.

• hayvanlık resman haata daha aşağısı

• bir alıştınızmı vazgeçmek imkansızzzzz

• Erkek vardır anal seksi vezir de eder, rezil de..

O damakta bıraktığı farklı tadıyla hep çekici olan, belki zahmetli oluşundan belki tabulardan, başkalarından duyulanlardan dolayı kaçtığımız birşeyse de, çok güzel ve farklı.. yaşpastanın üstündeki kiraz gibi..

• Sağlıksız birşey hak yolu var.

• yani ben yapmam ama yapanada karışmam...

tabi bu durumda iki tarafında rızası varsa eyvallah derim...

• benim öğrendiğim anal sex in kadınlara haz verdiği sevende var sevmeyende...

tanıdığım bir bayan anal sex yaptığım zaman cok daha istekli cok daha arzulu olduğunu söylemişti kişiye göre deyişiyor sanırım...

acı ve zevk karışımı birşeymiş :)

• dogru tesbit etmissiniz

• Kadınlar Anal seksten zevk almaz, haz alır... Bukadar basit

• kişiye göre değişşir ama anuse ciddi derecede zarar verici bir olay dikkatlı olmak lazım

• iğrenç birşey neden erkekler bu kadar takıntı yapıyor anlamıyorum. hiçbir kızla böyle birşey konuşmadım bile.

• dokunuştur sıl orgazmı yasatan bnce marifet yani sadece anal yoldan bayanı ıncıtmek değil onunda zevk almsını saglamaktır anal sex...

• Kisisine gore degisir

• erkekler zevkten uçar ama kadınlar için aynısı söylenemez.kadınlara en çok zevk veren vajinadan ilikiye girmektir

• Mutlaka seven kadınlar vardır. Ama bu yüzde olarak biraz düşüktür. Acıyı herkes sevmez :D

• yapmasını bilirsen harika tadı var

• kadinlara sorulmus erkek cevap vermis. :) bende bildiklerimi anlaticam. Duyduklari acidan zevk alanlar var.o arada tek elleri de vajinada oluyor zaten..

• Anal seksin zevkten çok sağlık açısından tartışılmalı.

• Yalnızca erkekler anal seksten orgazm olur. Çünkü anal yolla prostat uyarılır. Oysa kadınlarda böyle bir mekanizma yoktur. Yalnızca yoğun sinir uçları nedeniyle keyif alabilirler.

• okuyun o zaman bunu. azıcık kültürünüz artar.

link

• prostat benzeri şey kadınlardada var bu sayede sıvı üretiyolar kılavuzun kim senin

• Sen ne anlatıyorsun be ? Prostat uyarılması ne demek ? Niye hiç bir kitapta yok ? Nerenden uyduruyorsun ? Nasıl uyduruyorsun ?..

• Öncekileri Göster
  • Çıldırdım çok zevk aldım diyenler yalan söylüyorlar. hiç bir kadın acı çekmekten zevk almaz. erkeğini seviyorsa lanet okuyup dişlerini sıkıyor..

• hak yeri varken...

• diğer orgazm çeşitlerinde de olduğu gibi her kadının olamayacağı orgazm şeklidir. şöyle açıklayım: erkeklerde prostatın bulunduğu yerde kadınların skene bezleri yer alır. skene bezleri g noktasını çepeçevre sarmaktadır ve bu skene bezlerinden geçen sinir ağı aynı zamanda anüs çevresinde yoğunlaşmıştır. bir kadınla anal ilişkiye girdiğiniz zaman bu sinirlerin uyarlımasının yanı sıra penis, g noktasına vajinanın arka duvarından baskı yaparak uyarılmasını sağlar. (bu durum her zaman gerçekleşmez. kadından kadına değişiklik gösterdiği gibi uygun açı ve penetrasyon miktarına bağlıdır. çatal uçlu vibratörlerin kısa ve kıvrık olan ucu anal penetrasyon için bu amaca yönelik tasarlanmıştır.) bunun sonucunda da anal orgazm gerçekleşir. daha önceden de belirttiğim gibi kadından kadına değişiklik göstermektedir. yani her kadın anal orgazm olabilir diye birşey yoktur

Kızlar Ne Diyor 41

• Anal sekste alışma süresi penisin kalınlığına ve uzunluğuna göre ve yapan erkeğin tecrübesine göre değişir. Kayganlaşması için Vajinal sekste penise bulaşan sularla misyoner pozisyondag*tdeliğine akan sıvılar yeterli olacaktır. Kadın eğer kendini çok rahat hissediyorsa anal zevk alabilir. Ve yaşadığı orgazm da vajinal orgazmla aynı oranda zevklidir. Göt deliğinin yeterince açıldığı ve erkeğin rahatça hareket edebildiği durumlarda zevk katlanarak artar. Anal sekste penis, duvarlardan çok baskı görmez ama psikolojik olarak götten sikmenin erkeğe verdiği ayrı bir haz olduğu için şiddetli boşalır.

• 31gün

Jinekolog gibisin :)) seviyorum anal seven ve yatakta iyi olan kadınları.

• Ya hoşlanıyorum diyen kızları anlamıyorum ben hatta dişi olduklarından şüheliyim. Kabız gibi hissettirir can yakar. Üstelik ne uğraşcan kremiydi bilmemneyiydi. Vajina denen bir olay var kendiliğinden kayganlaşıyor. Bir de bu tarz işler eşim istedi kırmayayım diye yapılmaz. İkinizde istiyorsanız yaparsınız fedakarlığından a.koymayın. Yok eşim zevk alıyor ben almıyorum diyorsanız oturup konuşcaksın bu mevzuyu bitirceksin şu anal olayı. Erkeklerde kendi üzerinden deneyip asıl bişey olduğnu emprati edebilirler aynısı sizdede var ondan sonra konuşalım bu mevzuyu.

• Hayır almıyorum, eşim çok isterse o zevk alsın diye izin veriyorum. Ama sen böyle kal en doğrusunu düşünüyorsun

• sürekli yapanlar haz alıyomuş yapmayanlarda denemek bile istemiyo asla yapmayacağım bişey şahsen

• gaylere göre bir ilişki tarzı

• anal ne demek

• anusten

• yani arkadan seks anadınmı şimdi

• farkli bir zefk ama haram iste :):)

• DeneM

• denedinmi peki ?

• Asla yapmam

• büyük konuşma

• Eee ne olmuş dediyseniz:) (Nikinize ithafen), sorunuza cevabım hayır üstelik haram dinen.

• her ikisi. hem zevk aldigim icin hemde sevgilimi mutlu etmek icin

• Ne o öyle Kabız gibi , iğrenç.

• bunu isteyen erkekten ben supe ederim, gitsin bi erkekle birlikte olsun yaaa, igrenc , zaten aids hastaligi bu anal sex'ten cikti, evli bi cift bile anal seks yapamaz, erkek bunu karisindan isterse kadina bosanma hakki doguyor yani baska ne soyleye bilirim ben size :)

• her şey doğru. fakat aids değil. Afrika'da ki yeşil maymunların taşıdığı bir virüs insanlarda rastlanan AIDS virüsüne çok benzemektedir. maymunlarda virüsüne mutasyon geçirdiği insanlara geçtiği üzerinde yoğunlaşmaktadır. abd liler yerlileri yok etmek için bu yönteme başvurmuşlar yazan bir kitaba göre.

anal sekse karşıyım yazdıklarına tamamen katılıyorum

• Biz kocamla çok sık olmasada yapıyoruz. Kocam çok istiyor.

Birçok kişi hiç denemeden direk iğrenç sağlıksız v.s diyor. Ama belki onlarda denese sevecek.

Seviyormuyum sevmiyormuyum bilmiyorum ama zevkli geliyor arada yapınca.

• basurun varsa iyi geliyormuş herhalde

• acı oluyormuş sendede oluyormu?

• bende eşimden ara ara istiyom yani seks esnasında ama zırnık koklatmıyor. Bi defa yapabildik alınan zevke o bile inanmamıştı ama o günden sonrada olmadı bidaha

• anal sexin kadınlara verdiği zararı doktorlar defalarca söyledi..ilerde tuvaletinizi tutamayacak duruma gelirsiniz..bunu yapmayınız.Küçük penisli erkeklerin tatmin olmak için daha sıkı olması nedeniyle istediği bişey..kendini sakın fiziken riske etme..

• AHahah kucuk penıslı :D

• 1 kereden 1 şey olmaz evet. ama erkeği de biraz düşünseniz. orayı ne kadar temizleyebiliyorsunuz?

• Tuvalet tutamama konusu hergün defalarca yapılması halinde meydana gelir. Haftada / ayda bir yapma ile bu tür bir sorun olmaz

• Eğer ilk kez yapılıyorsa pek zevk alınacağı söylenemez, yani ben almamıştım. Bence biraz karşımızdakinin da zevk almasını göz önünde bulundurmak gerek. En iyi zevki de analdan girilirken ancak mastürbasyon yapılırsa alınabilir bence.

• huuuu huuuuuwww. ama zevkli dimi öyle ara ara yapınca.

• Melek var...peki ŞEYTAN niye var?

• hak yolu varken neden bok yolu?

• Bunu söylemek cesaret ister ama evet bakire olduğum için bunu denedim. Kesinlikle acı hissetmedim canım yanmadı .eğer erkek arkadaşımın da erken boşalma sorunu olmasaydı zevk almaya başlıyordum...

• penısı ınce demekkı dagılın :d

• ıııığğğğ piiiiiiisssss iğreeennnnçççç doğa dışııı

• Aslen nerelisin sen?Merak ettim.

• Öncekileri Göster
  • Uygun ortam hazırlanırsa evet ama hazırlanmazsa...çok sert geçer :)

• uygun ortam yoksa uydurulur... :))) ee ne yapayım dayanamadım

• EŞİM DE TIPKI SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYOR VE ÇOK DA ZEVK ALIYOR... UYGUN ZAMANLARDA TABİ...

• 5 dk gibikısa bi süreydi hatırlamıyorum gerçekten.

• Öncekileri Göster
  • Hayır tiksinç ayrıca

• ben anal ilişki ile hiç orgazm olmadım.ama şöyle bir şey var.ilişki ilk andan itibaren (ilk birleşme biraz tatlı-acı verebilir) adı konulamaz bir tat veriyor,her gel gitte farklı bir haz .vajinal ilişkideki zevkle kıyaslanamaz yani yerleri tabi ki farklı.sadece biraz cesaret.güzelce yağlanırsanız 1-2 dk içinde acı yerini ilişki sonuna kadar orgazma bırakıyor

• ben analdan hiç zevk alamıyorum nedense yaglanmadıgı için olabilir mi? yaglayınca mı zevk alınıyor. bide giriş nasıl oluyor tek hamlede kökleyebiliyormu er kişi

• kesinlikle katılıyorum. çok oldu yaşamayalı...

• yağ-vazelin-kayganlaştırıc en önemli etken heralde zaten

• Anal sex yapmak ilk defa yapanlar için evet acı verir, fakat bir kaç kez yapmaya başladıktan sonra önden aldığın zevkin yerini tutmaz. Helede acı çekerek zevk almaktan hoşlanan biriyseniz en ideali diyebilirim. Oranın daha dar olmasından dolayı Erkeğine de daha çok zevk verir ve daha çok zevk alırsın. Hatta önden de aynı anda içine birşey giriyorsa çift taraflı zevk almak bence müthiş olurdu diye düşünüyorum. Arkadan denedim ama her ikisini aynı anda yapma fırsatım olmadı. Arkadan müthiş zevk alıyorum. Önü unuttum.

• :=) tost :)

• Engüzeli vallaaa :))

• Yaptim bircok kez. ama cidden cok aciyor

• valla benim çok hoşuma gidiyorum.erkeğimin penisini sıkıca kavramak beni delirtiyor.erkeğimin penisine geçiktirici sürünce daha da bi zevkli oluyor.dakikalarca içimde kalıyor.ağzına önce alıp kıvama getircen ardından ağzına boşalmasını sağlıcan ve gözlerine bakıp bütün menilerini yutucan.ardından arkana geçmesini sağlıcan ve içindeyken saçlarını çekmesine ses çıkarmıcaksın ve eğer yatak odasında yüzünü görebileceği bir ayna varsa zevk en az 5 katına çıkar...kısaca bayılıyorumm...

• yapmayı bilene zevkli, yapmasını bilmeyene zevksiz ve acı verici kötü bir an..

• senin için nasıldı pekii

• daha önce böyle bi soruya cevap yazmıştım ...copy paste yapıyorum :D

ilk yaptığımda istemiye istemiye gibiydi ve çok ağrılıydı ...sonra devamlı kısa kısa yapmaya başladık ...bigün kendimi kasmayıp rahat bırakmayı denedm ve gerçekten o kasılmaları durdurabildiğimde çok aşırı bi zevk aldığımı fark ettim vajinal sexten daha çok zevk aldığım bile oluyor bilmiyorum sex için yaratılmayan biyerse neden bu kadr zevk veriyor merak ediorum
    Üşenmeyip vajinal sex ve anal sex arasındaki farkıda yazıyım :D

vajinal sex sırasında aldığım zevk yoğun ve sadece bölgesel olarak hisettiğim gıdıklanma gibi ve kendimi ayıramıycağım kadar güçlü... kabul ediyorum ama sadece o son çıkış noktasında vücuduma yayılıp çıkışın bitmesiyle yok olan bi haz ..

anal sex ise ilk girişteki kasılmaların yok olmasıyla birlikte başlayan ve bütün vücudumdaki tüyleri ürpertip göz kapaklarıma kadar bi uyuşukluk yayan ve sanki yarı baygınmışımda birileri tüm vücudumu okşuorr öpüyormuşcasına etkileyen kuvvetli bi haz ..

bazılarına saçma komik yada hikaye gelebilir ama ben anal boşalma diye bişeyin bile olduğunu düşünmeye başladım çünkü bunu yaşıyorum o yoğun haz içinde bi kilitlenmeye sıkışmaya ve kasılmaya neden oluyorr ve o sırada mükemmel şeyler hissediyorum ve 1-2 dakika sonra açılıyor yine yaptığımda bi süre sonra yine oluyor ...ve bazen vajinal sexten çok anal sexten zevk alıyorum ...

• anal seksden ben zevk almıyorum ama iki üç ayda bi yapıyoruz sevgilim çok seviyo onun o inlemelerini duyuyorum ya nasıl zevkten delirdiğini görüyorum o bana yetiyo yoksa ben zevk almıyorum ama alan kadınlar varmış sprm tadı da tatlı değil tuzlu değil ekşi değil tadı tuzu yok tuhaf bir kokusu var regl olduğum dönemler sevgilim ağzıma boşalıyo bende yutuyorum benim onu yutmam ona zevk veriyo. yani çoğu şeyi onun mutluluğu için yapıyorum.

• hayır kesinlikle alışkanlık yapmıyor.

• peki allışkanlık yapıyormu fiziksel olarak .

• öbür dünyayıda düşündünmü?

• Öncekileri Göster
  • kişiden kişiye değişir..ama herşeyden zevk almak lazım .

• devlet bir kanun koymuş demişki şunları yaparsan ceza alırsın bütün dinlerde anal haramdır.yaradanda kanun koymuş...HARAM DIR.

• +1

• Sevgilin yokmu ona sor

• keskincizgi benim sorumun altında ne işin var merak ettim.fazla sahiplenmişsin sorumu

• sevgilimle cinsellik yaşayamadımki daha yolun başındayız.. ama bunları p.rnolarda görüyorum hep çok zevk alıyor gibiler..

• vajinayı oksadıklarında hoşlanıyorlardır ama öbür türlü sanmam

• KATILIYORUM...

• hmm... anladım çünkü p.rnolarda sanki çok zevk alıyor gibi görünüyorlar

• hoşlanmıyoruzzz.hayvanlar o usulü kullanıyor.biz hayvanmıyız

• haklısın...

• hayvanlar arkadan girmiyor ki onlarınki zaten arkada :D git bi hayvan p*rnosu izle :))

• Kızlar hoşlanmaz genel olarak. . Bu anal seks ayrıca da tehlıkelı ve saglıksızdır.

Gaylerın hoşlanması ise bilirsin ki prostat bezine olan baskı ıle ılgılıdır..

• ama hoşlananlarda varmış baksana . yorumlara

• çoğu hoşlanmaz. senin de kıçına o ebatta birşey girecek olsa sen de hoşlanmazdın emin ol.

• soruyu ben sordum da ne zırvalamışsın onu anlamadım.senin cevabına cevap dahi yazmamışım bu çemkirik tavırlar niye?

• soruyu soran vatandaş ilk önce türkçeyi algılamayı öğren. başka bişey yazacaktım buraya bu anlamış olduğunu anlarsın diye vazgeçmiştim yazmaktan. sana sen anal seks arzuluyorsun, istiyorsun diyen oldu mu? cümleyi bi daha oku yine anlamazsan tekrar tekrar oku.

• mükemmel bir cevap ağzına sağlık

• Öncekileri Göster
  • 1. cok atesli bi kadin desinler diye yapilan bir durum

2.aldatilma korkusunda yapilan bi durum

3.meraktan

4.zevk aldigi icin belki

• cok evli erkekle konuştum eşi anal yapmıyor diye anal yapan arıyodu merak ediyorlar mış

• aldatılma korkusunun ne anlamı var anlamadım

• öle bi anlatmisinki yani sanki anal s..ken sanat yapiyo egitilin bide okul felan acilsin bunun icin ne lazimmmis be bu anal ansini

• Öncekileri Göster
  • severek yapıyorum

• denemedim.. zaten normal yolla cinsell ilişkiye girdiğimde zevk alıyorsam.. anal deneme me gerek yok diye düşündüm.. belki ilerde bir gun

• denemekte fayda var desene

• bence ilerdede düşünme rahatsızlıkları ileri yaşta ortaya çıkar. karşı taraf zevkini sürerken sen acısı ve sıkıntılarıyla uğraşacan.

• öteki tarafta da zevki görürsün ateşler içinde...haram evli dahi olsan kocanla yapman dahi haram.

• @ninjatortil ahirettede zebaniler girer g*tune :D

• haramı helali mi var seviyorsan yaparsın kime ne?

• seksin asıl amacı uremektir..zaten ayetlerde de yazar."kadınlar sizin tarlalarınızdir onlara helal kılanan yerden varın." tarzında.hem ilerde de anuste açılma oluşacağı için büyük abdest tutamama gibi sorular görülebilir.

• Öncekileri Göster
  • kimine göre zevklidir kimine göre değildir tercih meselesi :)

• sana göre nasıl . denedin mi

• bence zevkli.evet orgazm yasattigida oluyor bana. ama olayi orgazma getiren kocamin yetenekleri oluyor.yetenek derken onun davranislarini seks esnasinda yaptiklarini kastediyorum.

tabikide temizlik falan fistan önemli bunlar zaten önkosul yani mecburi gerek partnerlerdeki birbirine olan güven ile beraber.

ama hem anal seks yaparak ayni anda benimle kirli konusmasi yada güzel konusmasi belime sirtima dokunmasi ..bunlar hepsi bir araya geliyor ve sonunda orgazmi olusturuyor.önemlisi budur bence yani sirf anal penetrasyonla olay olmaz.

• budur kocan deneyimli ve işi biliyor tabiiki senin libidonda tetikliyor erkeğini...alkış sana...:)))+1

• her nedense müslüman ülkelerde anal sex meragi cok

bakirelik yüzünde heral

amerikda sade yüz bayanda ikisi yapiyo anali sex sicünkü

bende tek bi erkek istemdi anali onda ask oldum

Yükleniyor...