Ablamı çok kıskanıyorum napmalıyım? Herkese +1?

Gizli Üye
Ablam 1 aydır evli. Düğün günü düğün bittiği zaman eve geldiğimde sabaha kadar uyuyamadim. Çünkü ablam gerdeğe girmişti ve elin adamı ablamı alıp götürmüş şimdi de ona el sürüyor ona sahip oluyordu. Düğünde de ablamın görümcesi ben otururken o da oynuyodu sonra benim önüme gelerek göbek attı "kızınızı da aldık oohh oohh çatlaaa" dedi Bu durum beni çok kötü yaptı çünki doğru söylüyordu sabaha kadar ablamın birlikte olurken düşündüm. Geçen gün ablamlara gitmiştim orada kaldim. Ve ablam ve eniştemin yatak odasını dinledim ablamın inleme eniştemin ohhh diye keyif seslerini falan duydum. Ablamin cinsel hayatini düşününce sinir oluyorum eniştemin ablama yaptığı muhtemel şeyleri düşünüyorum ona oral yaptirdiğini şaplak attiğini canı sıkılınca dansöz gibi oynattığını aşagıladiğini banyoda ablamla oynadığını...
Bunların hepsini ablam yaşadı ya da yaşayacak ve ben eniştemin ablama sahip olmasina sinir oluyorum.
Ne yapmaliyim bu duygulardan nasil kurtulurum. Lütfen yardımcı olun.
Ablamı çok kıskanıyorum napmalıyım? Herkese +1?