Bir kızın azdığını nerden anlarız? Evet soruma cevap arıyorum

bir kızın azdığını nerden anlarız ve biz kzı nasıl azdırılır? cinsel isteğin fazlalaşması anlamında?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir kız azmışsa kulakları geri yatar saçları havaya dikilir elleri iki yana açılır bir süre sonrada takla atmaya başlar amuda kalktığı zaman anlar ki azmıştır

Kızlar Ne Diyor 10

• çaktirmam :)

• hissetirmemek için elimden geleni yaparım.. karşı taraf anlarmı bilemem..

• P*rno izlet.

• musluğunu kontrol et...

• çok ayıp :)

• e öyleee...zaten açıksa elletir :D

• kişiden kişiye değişir :) ben çaktırmam mesela :)

• Aç salla. Azıyorsa senindir. Azmıyorsa emniyetle falan azıcık uğraşırsın.

• bütün kadınlar aynı değil sonuçta.biçoğu bu tarz isteklerini saklamayı öğrenmiştir.hatta kenedenden bile saklayanı çoktur.utanır bu durumdan çaktırmaz yani.heralde sen de bu çaktırmayan tiplerin azıp azmadığını nasıl anlarım diyorsun.eğer sevigilinse ve çok bişeye yanaşmıyorsa elini avucunun içine al sıkıca tut parmak uçlarını sık.bunu yaparken kızın gözlerine bakmayı ihmal etmel.işe yarayacağını umuyorum.hadi bakalım mesajını bekliyorum:D

• kimse yazmadan yazim
      "kenedenden"ahahah

• sevgilimin bu gün yanakları kırmızıydı :D ve el ele tutusurken elimi sıkı tut diyodu bol bırakma flan diyodu bunu bi kız bana acilen cevaplasın :D

• kız utanır bulunduğu yerden hızla uzaklaşmak ister azdırmak için ise hafif hafif dokun

• Bakışları değişir,yüzü kızarır

• gel bana mast. yap der :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Çekingen davranır.

• yanakları al al olur :D :D

• Eğer kız öpüşürken sen temas etmeden sana temas ediyorsa yadaoluşan elektrik senı zorla çekiyorsa temas basladıgında inlemeler soyunduğunda gümlemeler birleştiğindede böğürmeler oluyorsa o kızı önce ıslat sonra yoğur sonra şekil ver baktın zaptedemıyorsun hala inliyor en son ağzına ver sussun :)

• sevgilimin bu gün yanakları kırmızıydı :D ve el ele tutusurken elimi sıkı tut diyodu bol bırakma flan diyodu bunu bi kız bana acilen cevaplasın :D

• Sertleşir :)))

Yükleniyor...