Hayat kadınlığı ile evlilik arasında fark var mı?

ikisindede başkasına aitsin.Yoksa sen farklı mısın ? Ağlarken mecbur olduğun için sevişmedin mi hiç?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 23

• Evli olduğunda patron, hayat kadınıysan kölessin.

• evli olduğunda da köle olanlar var

• Öncekileri Göster
    • tecavuze uğradım ve imza atabilecek yaşta bile değildim ailemin imzası ve rızasıyla evlendim zamanla sevmedim ama alıştım bir çocuğum oldu sonra sürekli aldatıldığımı öğrendim karşımdaki insan maddi gücü yüksek çevresi geniş heryerde sözü geçen biri olduğu için hiç bir yerde çalışıp birikim yapamadım evimdeki tüm ihtiyaçlarımı kendisi karşılıyor para verdiği zaman ise neye ne kadar harcama yaptığımı yazıp veriyorum neye hayır demeliyim? hangisine ?

• Senin için üzüldüm.

• ağır bir psikoloji içindesin.

• daha ağır olanı hala farkındayken bir şeyler yapmaya çalışmak ve hiç bir şey yapamamak

• Öncekileri Göster
    • ölmeyi çok kez düşündüm ve iki kere denedim rahat rahat ölmeme bile müsade etmiyorlar şimdiyse ölmek için zamanımın dolmasını bekliyorum kızım büyüdüğünde dolmuş olacak

• hayatın kime ne getireceği hiç belli olmaz böyle düşünerek bugunünüzüde yarınınızıda mahvediyosunuz kızınızın sizi böyle mutsuz görmesi büyürken sizi böyle izlemesi onun gelişme çağında olumsuzluklar olarak çıkacak karşınıza bişeylere bir süre tepkisiz kalmayı deneyin hayata dair hiç bişe umrunuzda olmasın yaşanan zaten yaşanıyo üzülmeden yaşansın bu süreçde de ölüm dışında dha geçerli kurtuluşlar arayın.

• yat uyu, uykusuzluk kafa yapmış sende:)

• nasıl bir absürd düşünme biçimi,nasıl bir bohem ya da nasıl bir özgürlük fenomeni olma çabası anlayamadım.odanı boyadın da tiner mi çarptı yoksa tren mi çarptıt anlamadım.anlamazdım anlamazdım kadere de inanmazdım.

• eşinle sıkıntın mı var :)

• bir insan bu kadar saçmalar

• zoraki olan birşey ise hiç farkı yok desem yeri var çünkü razı olupta yapmıyorsun, şu bir gerçek kadın istemediği halde ilişkiye girince bile evlide olsan tecavüz sayılıyor. bu arada umarım kocanla aran o derece değildir .

• ağladığımı görmemesi için yüzümü dönmüyorum

• Öncekileri Göster
    • hangi gözle ?

• başka biriyle evlenme imkanım olup olmadığınını sordun süs durmam için benimle evlenecek değil başka biri

• başından kötü bir olay geçmiş sanırım

• geçti hala geçiyor

• Öncekileri Göster
    • çok uzun zaman önce kaybettim

• beni eklermisin

• yazık.

• çook... hep istemediğimde işler yolunda gitti fakat ne zamn istediğim biriyle olsa bin bir türlü aksilik lanet olsun..:(

• ağlarken mecbur olduğun için sevişmek vayyyyy

• sen çok yaralısın galiba ?

• başına kötü bişey mi geldi tabiki fark vardır arada

• Daglar kdr farl war arada ama istemeyerek düsen icn baska tabi

• çok güzel bir soru ve çok iyi bir konuya değindiniz evet haklısın öküz bir erkekle evlenirse bayan hayat kadınından farkı olmaz , o yüzden evlenirken insan olanlarla evlenmek lazım yoksa sokaktaki fahişeden farkı kalmaz.

• Haklısınız

• keşke doğru tercih yapsaydınız :(

• Cinsellikteki ilk cevabım.

• ne alaka yaw bırısı o. pu ortalık malı diğeri namuslu evının kadını cıcuklarının anası

• Herzaman öyle olmaz.Herzaman öylesine denk gelinmez. Kötü bir seçim seçtirim olmuş olmalı

• herzaman seçimler elimizde değil

• Hayat herkese adil davranmıyor.

• bazı evlı kadınların hayatı hayat kadınlarınkınden daha berbat yani kısmen haklısın

• sanırım sıkıntılı bir durumdasn arkadaşım

• hayat(ının) kadını olmak arasında nüans farkları var tabi ki..birinde seni seçen müşteriler hayatı sana zehir eder, diğerinde sen seçtiğin erkeğin hayatını zehir edersin.

• seçilmişsek ?

• toplumsal travma.. bu konuda üzgünüm..

• tek fark imza olması arada.onun dışında zihniyet aynı.erkek olduğum halde istemeden çok mecbur oldum,çektim katlandım hala da katlanıyorum.katlanmak zorunda değilim ama kızımı kaybetmeye cesrateim yok

• Hayat kadını kavramını oturtamamışsın sanırım. Hayat kadınıysan 1 değil biçok sahibin var. Mecbur olduğu için sevişmek kavramı da biraz uzak. Nasıl bir mecburiyet ki bu? Para lazımsa namusunla çalışabilirsin. Yanlış anlama nasıl bir durum içinde olduğunu bilmiyorum ve seni yargılamak da bana düşmez ama konuyu biraz daha açarsan daha net cevaplar alacağına eminim...

• gerçekten merak etseydiniz yorumlara biraz olsun göz atardınız

• Öncekileri Göster
    • bilim kurgu filmleri haricinde tüm filmler gerçek hayattan esinlenerek yapılır bunu unutmayın. Ben size fikir vermeye çalıştım çok çaresizim mazlumum tribine girerek bişey elde edemezsiniz. Ha burdaki xper inizi arttırabilirsiniz tabi. Korkarak yaşamaya devam ediyorsanız bu durumu çekmeye devam edersiniz. Cesaretinizi toplayıp radakal kararlar aldığınızda gerisi gelicektir...

• anlamıyorsunuz konuşcak kadar çok zaman geçirmiyoruz daha önce konuşturmaya çalıştım söylediklerini inkar etti o kadar şey yaşadım bir yumruk acısı çok gelmez en azından şiddetten boşanırım dedim vurması için zorladım vurmak yerine eve kilitledi şimdi camdan atlayın demeyin çünki o zamanlar bunu bile düşündüm ama 4.katta oturuyorum camlarım balkonum demir parmaklıklı

• hayat kadını diyorsun en azından bunu para için yapıyo öyle kadınlar var ki zevkine yapıyo onların yeri hayat kadınından daha alt seviyede gözümde henüz bir isim bulamadım onlara

Kızlar Ne Diyor 7

• Canın neden sıkkın... Ve hayat kadınlığı ile evlilik benzetmesi çok abes o ayrı

• Nefes alamıyorum şu an...

• Öncekileri Göster
    • yaşın kaç..Ve kurtulmak istersen her zaman bir ışık vardır. Yeter ki sen ne istediğini bil. Ne demişler ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin. Sen kös kös oturursan mucize gelip seni bulmaz
      Yapamam diyorsanda ortamında mutlu olmaya çabala

• ayrılmak ve kızıma güzel bir gelecek sağlamak istiyorum ama ikisini bir arada yapamıyorum

• Siz ne yazdığınızın farkında mısınız?

• hala cinsellikte dolaşıp ahlak dersi mi veriyorsunuz ?

• Öncekileri Göster
    • buradan yazarsınız girdiğinizde.

• nasılsınız? Daha iyisiniz inş? Nasıl oldunuz?

• Sanırım çok iyi şeyler geçmemiş başında o yüzden böyle bir benzetmede bulunmuşsun ?

• normalde benzemiyormu

• Öncekileri Göster
    • :( evlenme...

• Öncelikle kendini toparlamaya çalış psikolojin çok iyi durumda değil gibi

• Kendine bir format at güzelim kafa uçmus senin. Evlilik kadar kutsal bir kurumla hayat kadınlarını bir nasıl tutuyosun ya. Sevdiğin beraber olmak istediğin erkekle hayatını birlestiriyosun evlenip. Hayat kadınıysa para için ne olduğu belirsiz adamlarla yatıp kalkıyo.

• herkesin severek evlendiğini mi düşünüyorsunuz

• Öncekileri Göster
    • Dediklerimden bunu mu çıkardın? İlk önce kendini güvenceye alıp ayrılcaksın ondan hayatını kurcan sonrada mahkemeye verip bosanacaksın bu kadar basit.

• bunu milyar sefer denedim maddi durumu çok iyi olmasına rağmen parmağımdaki altın yüzüğe varıncaya sattı para biriktirmek için evde gizli el işleri yapıyordum yakalandım ve sonrası...basit değil

• çocuk yapmışın zincirlemişin kendini o tecavüzcüye .çocuğuna iyi bak yeter .adamı da çok sallama

• feminum noktalık cevap vermiş... evet evlilik sex değildir ! sex sadece ihtiayçtır evliliğin bir o.. ile bir kadını bir tutmak çok yanlış..

• nasılsınız?

Yükleniyor...