• Sor
  • Bence

Kıllı mı kılsız mı? Neden bazı erkekler, kızlar kıllı ister?

Vajina ve penis kıllı mı olmalı kılsız mı? bazıları kıllı olmasını sever, ben iğrenç buluyorum peki ya siz ne düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkekler ve kadınların %77 si tamamen üysüz seviyor.trimmed denen üst bölgenin şekillendirilmiş halini sevenlerin oranı ise %16..tabi bu benim zamanında KS de yaptığım bir ankete göre .. Soru 20942 Tabi bunlar kültüre göre değşmekte. Türk kültüründe bu kılların tamamen pis olduğuna inanılmıştır genelde. elbette hafta da 1 ya da 10 günde 1 banyo yapılan bir kültürde pis karşılanması normal.japonlarda ise tüylüsü makbuldür mesela.Palyboy dergilerinde de pıbis bölgesinin tüylülüğünden giderek tüysüze bir geçiş vardır.popo fügürünü ustalıkla işleyen tinto bras abimiz ise genelde. bol kıllı hatunları tercih etmiştir filmlerinde. Filmlerin de eski olduğunu unutmamak gerekir.gucci tüyleri G şeklinde kesilmiş bir kadın ile kendi reklamını yapmıştır. link tarihi incelendiğinde bazı kültürlerde hiç kesilmediği. Hatta saç gini uzatılıp boncuk takıldığı görlmüşütr.bu yerel kültürlerde tüyler ne kadar uzunda kadın o kadar çekici algılanmaktadır.netcie itibariyle bu kişlilerin kendi fantazilerine göre oluşan bir durumdur.partenerler birbirlerini mutlu etmek için bir şeyler yapar..ancak.. özellikle ( labia majora- büyük dudakla) üzerinde çıkan tüyler. erkekler tarfından pek sevilmemektedir. Zira bu tüyler. vajene girşi sırasında acı verebilir, ilişkiyi zorlaştırabilirler.venüs tepesi denilen üst kısım ise. Şekil verilmeye müsait olup..dikdörtgen, üçgen yahut ince bir çizgi şeklini çok seven erkekler bulunmaktadır.kadında tüy sevmenin sebebi ise genelde şu şekilde açıklanmaktadır.erkek ayakta durduğunda karşıdan cinsel oraganı kolaylıkla görüne bildiğinden bir sorun yoktur. Ancak kadın ayaktaykan vulva görünmez ve kadın cinsel organına vurgu yapılması bakımından çekici olabilmektedir.varmı ekstra bilgi isteyen.. :))japon kültüründe kıllı olmak önemli olduğu için. kılsız ya da kılı çok az çıkan kadınlar için erojen bölgeye özel "kıl perukları" satılmakta ve oldukça rağbet görmektedir.

• Yaşasın japonlar yaaa.

• Öncekileri Göster
    • Joker'in dediklerinin üstüne söyleyecek bir şey yok. +1 :))

• Bu arada "eyes wide shut" filminde de dikdörgen şeklinde kıllı hatunlar olduğunu görürsünüz.

Erkekler Ne Diyor 30

• Kaymak gibi olmalı ki bal sürüp yalansın:)

• Ben kılsız severim.

• bazen kıllı bazen kılsızzz

• japonların yüzde 90 ının organı mozaikli :)

• İnce şekilli olacak, bayılırım.

• erkekler kıllı istemez en azından istemem. Fakat az önce cevapladığım bi soruda bayanın erkek arkadaşı ağda yapmamasını istemiş tuhaf bi durum.

• kesinlikle kıllı bir vajina ve makat

• kusmak serbest mi:S:S

• niye yahu

• Temizlik önemlidir bence, ben önem veriyorsam karşımdaki de önem vermeli diye düşünüyorum. Fantezi olarak bırakılabilir tabiki, daha sonra temizlenir.

• Aslinda temzilik imandan gelir demis atalarimiz ama inan killida olsa penis ve vajina birbirine temas ettigi an zaten hicbirsey dusunmuyorsun.

• pis pis şeyler açmayın şurada ya.

• şekil verilmiş ve uzun olmadığı sürece kılsızdan daha çok tercih ederim :/

• kıl bir mevzu bir bilene sormak lazım

• vajina kılsız kaymak gibi olmalı peniste kıllı olmalı

• erkeklerinkine hiç yakışmıyor, bayanların kine yakışıyor. güzele ne yakışmaz.

• biraz bıraksın iyice aldı mıda bir garip oluyor.

• yemeğin salçalısı kadının tüysüzü yok o yemeğin salçalısı kadının kalçalsı olacaktı :)

• Kadında Kılsızı makbull.. Ama erkekte biraz kirli sakal kalsa da erkek olduğu anlaşılsa. ne öyle Gay gibi :( Erkekte kılsız olmaz.. erkeğin koltuk altında göğsünde ve meskun mahallerinde belli kıvamda olması lazım.

• yok bende kıllı istemem...

• farketmez

• kıl pisliktir. zaten kapalı olan ve rutubetli bir bölge. temizlenmesi gerekir. ayrıca görüntü olarak düşünürsek, kıl organların üzerini kapatır görüntüyü bozar. :D vajina yerine kıl görmek hoş olmasa gerek :D

• yok artık,temiz olacak abi o ka.. :)

• killı olmasını istemelerinin sebebi o kıllar tene dokundukça tahrik olmaları..ben şekli hoşsa kılsız severim

• ben hijyene önem veren birisiyim ,ben nasıl beden temizliğine dikkat ediyorsam karşımdaki bayanında aynı titizlik içinde olmasını isterim,bu konuda ruslara hayranım vajina üzerinde hafif cizgi şeklinde olabilir,ama bir bayanda saç,kaş,kirpik harici kıl tüy istemem,ağdalı olmalı,elime,gözüme,dilime bişi takılmamalı:))

• kıldan nefret ediyorum...

• tertemiz olmalı kıl iğrenççç benim isteğimi kaçırır şahsen kadın komple kılsız olmalı hertarafı yani

• Temiz iş olması gerek :)

• bakımlı ve düzgün kesilmişse pubis kılları ilgi cekici ve daha sexy olabiliyor.. gelişi güzel uzayacaksa kılsız kaymak-am severim :P

• sadece kıl kökleri belli olacak kadar kıl severim ben. hiç kıl olmayınca bana doğal da gelmiyor kadansı da gelmiyor.

• tertemız olmalı kıl ne ya maymunmuyuz

• kılsız olucak kaymak gibi görünücek kıllı vajina ne lan hangi devirde yaşıyoruz

• De mi insanların kılları evrimle köreliyor zaten. Vajinada kıl mı olur olm ya. İçeride yok o kıllardan.

• Öncekileri Göster
    • La olm vajina dediğin şey vücudun içinde bir bölge. Orada kıl mıl yok.

• var ya olmaz mı :D

Kızlar Ne Diyor 6

• temiz.o erkeler fantezileri bile iğrenç kıllı olurmu be ıyyy pis olur

• iğrenç :s birtane görsem tüm isteğim kaçar

• 0 kıllı erkek görünce i*ne diyorum. Kusura bakmayın. Sünnet çocuğu gibi almayın şunları. Şevkim zevkim kaçıyor yahu.

• ben kılı çok seviyorum sırt ve testisler hariç. penisin üst tarafındaki kıllar yüz yüze bkılan pozisyonlarda mesela her girişte klitorisimin oraaları okşuyo sanki xD hele oral yaparken sakalları değiyoya(ama yeni çıkmış değil hafif kirli olucak yoksa batıyo) uyhşşş xD

• Aynen öyle. =)

• Öncekileri Göster
    • bi taraftan kıllar batsın diğer taraftan penis girsin çıksın ohh ne ii walla :))

• hayrola sendemi istiosun özenme bu kadar aaa XD kulvarımız frklı aaaaaaa

• kendş bedenimde tek tüy bırakmam ama sevgiliminkinde olabilir onun hiç bişeyinden tiksinmem ben :)

• Erkekte ve kadında tamamen kılsız olmalı bence o ne öyle yahu.Ağda yapan bir abla demişti kimisi geliyor vajinasının üst tarafını kalp şeklinde aldırıyor kocası istiyormuş.Çok ilginç fanteziler var,ikisi de kılsız olucak.

Yükleniyor...