• Sor
  • Bence

Göğüs nasıl büyütülür?

Göğüs nasıl büyütülür?Selam, benim göğüslerim çok küçük. 18 yaşındayım ama büyüse büyüse yine büyümez bunlar. Çünkü gerçekten küçük. Ameliyat olmadan nasıl büyütebilirim bildiğiniz tavsiyeleriniz var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• halk arasında bir hurafe var. erkekler kadınların göğüslerine ellerlerse büyüyormus gibisinden . dene bi sevgiline ellet emdir biraz :))

• haha bu işe yarıyor cidden =D

• Öncekileri Göster
    • ben ellesem olmuyor mu illa erkek mi ellicek :D

• yaa bilmem orasunı elle bakalım .. ama sen elleyince zevk almazsın ki. zevk alınca daha etkili olur..

Erkekler Ne Diyor 3

• Ameliyatla büyütme (slikon taktırma) Doğal yöntemlere gelince, östrojen hormonunu artırcı bir çok bitki, çeşitli yağ özleri, kremler, haplar vardır.Göğüs büyütmede en etkili yöntem masaj yöntemidir. Masaj yaparken illa birşeyler sürmenze gerek yok ancak daha kolay masaj yapmak için çeşitli kremler, yağlar kullanabilirsiniz. Bu yöntemle hem göğüsleri büyütür hem de dikleştirmiş olursunuz.

• Slicon başka çaren yok. Çok para kazanman lazım madem yaş 18 bunları değilde eğitimini düşünüp önce kendi ayaklarının üstünde durmayı öğren...sonra bu sorununa çözüm bulursun :)

• Senin hormonlarınla alakalı durum. Östrojen hormonunun faliyete geçmesi gerek. Yasal yollarla satılan göğüs büyütücülerden tavsiye ediyorum. Bitkisel olanları tabi..

Kızlar Ne Diyor 5

• kan taşı al hani o berberler kullanıo ya onlardan bir bardak sıcak suda beklet çıkar taşı o suyla hergün masaj yap sarkma olmaz hayatın boyunca bide büyür ne ellet ne silikon !

• gerçekten mi ilk defa duyuyorum o taşı nerden bulabilirim?

• Öncekileri Göster
    • bu saraçoğlu var ya fox taki kuranın gizli şifreleri die bi program var adam orda söledi yemek tarifi olarakta aspffice anlatmiş kndi öyle yapıo herald sanırım senin ki sivil-ce aspffice ! nerde satıldığını bilmiom tahminen aktar bn izmirdeyim kemeraltında bulurum sanırım !

• teşekkürler

• Çıkulata ye:)Doğum kontrol hapı da yardımcı olabilir. Sonuçta o haplar bir kadına daha fazla kadınsı hormon veriyor, büyük kalçalar göğüs filan. Öyle duydum.

• kilo al sonra ver

• böylelikle büyük ve yüksek ihtimalle sarkık göğüslere sahip olursun.

• o ne yaaa:D

• Olağan üstü hal buna deniyo demekki : )

• Duş aldıktan sonra soğuk suyla masaj yapmanı tavsiye ederim(her duştan sonra), bir de üstüne yatma:)

• benimki de küçük ben de 18 yaşındayım ilaç kullanmayı düşünüyorum

Yükleniyor...