Penisi hangi pozisyonda yalamak tahrik eder?

Penisi hangi pozisyonda yalamak tahrik eder? Neresine dokunmak ne yapmak neyle dokunmak ne sürmek... erkek arkadaşımın zevk almasını istiyorum

Güncellemeler:
Bunlardan hangisini tercih ederdiniz?
1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
6. link
7. link
8. link
9. link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link link Bu ikisi denenmiş ve memnun kalınmıştır. :)

• hmm... ben aynı fikirde değilim... oral seksin ayırıcı özelliği kadının dilini kullanarak penis ve testiste ve hatta çevresinde yaratacağı zevktir dolayıısyla ben mesela bu ikisini de tercih etmem çünkü sabit duran bir giriş içinde ben girip çıkacaksam ne farkı kaldı vajinal seksten...

• Evet

• sevgilinle mi denedin?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 26

• 10 hiçbiri <3herşey karşılıklı olmalı yaşasın 69 <3

• süper hepsini denemek bedava

• Yala da nasıl yalarsan yala :)

• link 4 acayip güzelmiş :))

• ben bir klipte gördüm kısa süre uygulanabilecek ilgiç bir pozisyon var... ayakta 69 diyebiliriz...minyon bayanlarla denenebilir :) zira kızı baş aşağı tutuyorsun belinikendi göğüs hizanda kavrayıp sabitliyorsun o da bacaklarını omzuna dayıyor sonra rahatsızlık duyana kadar oral seks yapıyor... denedim zevkli ama dediğim gibi kızı o vaziyette sabit ve güvenlişekilde tutmak lazım bi de benim en çok hoşuma gidenlerden biri komple ağza alındıktan sonra çıkarılmayıp dille alttaki en hassas bölgeye baskı yapılarak uyarılması

• Kişiye göre değişir bence söyle ona sor yani

• 4-6-7

• 7-8

• Hepsi tahrik eder 2 ve 9 en bilinenler, önemli olan içinden gelerek yapman işte o zaman isteyerek yaptığından erkek arkadaşın zevk alır

• 2 ve 9 diğerlerine gerek yoktur

• Hepsini tamamen ağza almak çoğu erkeği tahrik eder.

• diş değdimi olay biter..

• hiçbiri...

• yalayan güzel olsun pozisyon çokda farketmez

• 4 ve 6 güzel

• Benim istedigim oturarak 69 pozisyonundaki gibi yalanması :)

• 1. 692. ben ayakta o yerde diz cokmus3. koltuktayken o yerde4. ben yatakta uzanirken5. o yataktayken basini asagi dogru sarkitip almasi(ltelefondan dolayi linkleri goremedim)

• 1i tek geçerim.

• arkadaş amudada kalksan ağzına aynı şey giricek ne kastıntı yapıosun.ama fikrimi sorarsan ben 5 diyorrum gayet sade

• :)- hepsini dene tek tek ... karsındaki bidaha bırakmaz seniiiii?

• @denizyıldızısı acımamış

• olurmu yaa deme oyle hanım hanımcık akıllı bir kız oo ... :)- victoria secret :)- çok gizli çookk :)-

• ben bu kızlara hastayım ya.olmadığı bi hali için gururlanıyor.ne garip.tamam canım sen çok hanımefendisin.ayrıca ağzına da almıorsun.bak sana şöyle diyim o etraftaki kızlara bakıp bu alıyordur bu almıyordur yorumunu yapan erkekler malın önde gidenidir bu 1.aklı başında her insan sekste ve gerçek hayatta insaların çok farklı olduğunu tahmin eder.sevgilin gibiler bunu anlayacak kapasitede değilmiş seni de öyle sanmışlar ama ben görsem seni hiç öyle düşünmem.

• Öncekileri Göster
  • ben sevgilimin penisimin tamamını en sonuna kadar ağzına almasını isterim. o henüz yapamıyor da isterim yani hoşuma gider. o halde de bana bakması falan.

• dişlerim değecek canı acıyacak diye korkuyorum ağzım küçük

• işte püf nokta orası zaten. hem nefes almasını bilecek hemde penis ağızda kaybolacak tamamını emebilecek. vakumlama gibi birşey yani :P

• nasıl tamamı bende yapamıyorum nefes almak zor oluyor

• o şap diye sese insan dayanamıyor ve ayrıca kökün etrafı birde biraz daha aşağısı ,orda birde çok güzel her tarafa kaçıp gidi-gelen topçuklar var ;onları daoyasıya yala,%95 zevke gelir

• bence her erkek orda zevk alır ama birden ani hareketlerle olmamalıdır,erkeğin zevke gelmeye başladığı zaman, yavaş yavaş boyunda başla...

• ordan her erkek zevk alır mı?

• canım testis (halk dilinde ''taşak'' denilir )ve onun etrafı ,dilinin ucu ile dokun sonra yutarcasına dudaklarının arasına al ve bırakırken öyle güzel ses çıkartırki tek kelime harika...(tabi zevki mükemmel),

• Öncekileri Göster
  • zevk meselesi bilemicem :) her turlusune akar...

• bak en iyisi yaratıcılığını kullan , ne yapmak istiyorsan onu yap , zaten sevgilin yönlendirri seni. Kitaba bağlı kalma , ezber yapma :) yaratıcılığını kullan

• :)- gercekten merak ediyormusun bu kadar detayıı... ? hadi diyelim ki ediyorsun ama nasıl izah edicez... bence sen deneme yanılma yontemini kullan... bak nerden huylanıyr ve neresine dokununca sesi adrenalini yukseliyor o noktaları yerleştir kafanaa... biraz da keşif yap hazırcı olmayıverr ... :)-

• pıpısınden tavana as oyle yala

Kızlar Ne Diyor 6

• 3 ve 6 denemek istiyorum)

• bence, önce bi soğuk, buzlu içecek iç, tavsiye buzlu rakı, sonra erkeğini ağzın soğukken yala, kesin memnun kalacaktır. ben denedim, pozisyon ve yer önemli değil..kesin çıldırır..Ateşle buzun dansı...

• Şu yazıklarından sonra sen artık hanım hanımcık değil mesin ? Bana bunu diyecek sevgiliyi harcarım ben ya ve sen halen onu düşünüyorsun ya pes . Deniz yıldızı ıyı cevap vermiş. Demek senin sevgilin seks yapan kızlar hakkında kötü düşünüyor o zaman senin hakkında da kötü düşünyordur... Varya seksten soguttun he... Öyle bir erkek için birşey yapma . Çünkü seni yarı yolda bırakacak.

• 1-2-5 diyorum ben8 ve 9 u denemedim ama denemek lazım zevkli gibi

• yalamıyor ki erkek onu s... yor resmen

• süpersin,karşılıklı olsa daha zevkli olmazmı sence:?

• büyük zevk verdi tebeşir...iyi seçimdi :)

• Öncekileri Göster
  • 69 pozisyonunda güzel olur :) sen altta o üstte güzel olur ya penisi yalamanın kötü pozisyonu olmaz ki :)

• her yaalama konusunda da sen warsın .d:D

• hep yapıyon galiba secici ol biraz

• abaza

Yükleniyor...