Steroid kullanmis erkeğin cinsellikteki performansi?

Gizli Üye
Cinsellikte olmayan performansi diyebilirdik fakat sorum çok farkli.. Bildiginiz üzere steroid testesteron hormonlarini sifirliyor yani vucut gelistiriyim derken erkekliklerini kaybediyorlar neyse :D
Steroid kullandigindan asiri suphem olan kisi cinsellikte olaganustu performans sergiliyor mukemmel diyebilirim test hormonu kesinlikle dusuk degil buna emin oldum.
Steroid sonrasinda belirli bir sure icinde veya tedavi ile eskiye donmek kolaymidir sizde kullanipta tedavi almis veya kür sonrasi eski haline dönmüş olabilirmi?
Steroid kullanmis erkeğin cinsellikteki performansi?