• Sor
  • Bence

Kadınlar nelerden hoşlanır? Bir kadınla cinsel ilişkiye girmek için neler yapmam gerekli?

Bir kadınla cinsel ilişkiye girmek için neler yapmam gerekli? Bayanlar cevap verin lütfen.

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk önce ona en güzel mesajlardan at ama bir kaç kere sonra onu yemeğe götürmeyi teklif et eğer kabul ederse ona bir kucak dolusu kırmızı gül al sonra rezervasyon yaptırdığın restorana gidin ve güzel bir yemeğin ardından onu evinde kahve içmeye davet et aynı zamanda kıza o günle ilgili ne düşündüğünü sor cevap olumlu olursa evine davet et :D daha sonra eve girdiğinizde ilk olarak onu içecek bir şeyler ikram et ve sonra ona komik anılarını anlat onu güldür etkile sonra o izin verinceye kadar bekle izin verdiği ve sana yakınlaştığı zaman onu çok ateşli bir şekilde öp bir süre öpüşün sonra kız zaten kendi isteğiyle seninle bir şey yaşamak isteyecektir ve onu odana götür ya da salonun müsaitse orada devam edin :) sonrası zaten malum bir şey{ YAŞANMIŞ BİR OLAYDAN ALINTI ;) }

• Güzel bir itiraftı :)ama senin sevgilide işi biliyormuş,aferin :)

• Öncekileri Göster
    • kahve içmek istemese ne olcak.ısrar mı etsek acaba

• o zaman bir şey yapamazsın :D demek ki yemekte çok romantik onun ilgisini çeken konulardan bahsetmemişsin

Erkekler Ne Diyor 1

• ozgemre doğru söylüyor... eklemek istediğim şu var... o ilişkiye girdiğin gecenin başında gözlerini ona orantılı olarak temas ettir. ne cok bak ne az... kararında... o mesajı alacaktır... dudaklarına pek bakma tavsiye etmem...

• bende bu konuda bişey sorucam, ben karşımdakiyle kim olursa olsun gözlerine bi süre baktıktan sonra dudaklarına bakıyorum istem dışı bu normal mi.. kız erkek farketmiyo :

• ya o normal de bakmamaya çalış sen yine de:) bayanlar öncelikle erkeğin cinsellikten önce hani sohbet istediğini gönülden bişey paylaşmak istediğini anlamalı... zaten ondan sonra kadın kendisi sana gelir... ama dudağa göğüse kalcaya bakarsan o iş biter sölim

• abi kadın için demiyom ki sadece erkeklerinkinide bakıyom dudaklarını mı okumaya çalışıyom nedir anlamıyom ki karşılıklı konuşurken bakıyorum anlatabildim mi

Yükleniyor...