Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkek için önemli olan kadın kalçası, kadın içinde erkeğin kalçası önemli mi?

erkekler için (genel olarak) önemli olan kadın kalçası;kadınlar içinde erkeğin kalçası önemlimi?''kız bakarmısın adamdaki kalçaya;kadınlar diye biliyorlarım yada v.s. cümleler erkeğin kalçası için kullanan kadınlar varmı? samimi cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkeğin kalçasını olup olmaması beni ilgilendirmez.

0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• yok farketmez sevdikten sonra heryeri güzel gelir.emin ol

0|0
  • benim için önemli :)

0|0
    • senin duruşun zaten insanı hasta ediyorrr...:))

• kesinlikle önemli. erkekler bir kendilerini güzel şeyleri seviyor sanıyorlar anlamıyorum.Kadınlarda estetiğe güzelliğe önem verir koca popolu adamı kim beğenir :P

0|0
  • erkeğin ardından kalçasına bakmak güzel.

kalça ne kadar sıkı ve kalkıksa organı o kadar iyidir diye aklımdan geçiririm ben hep.

güzel bir görüntü

0|0
  • Erkek arkadasimin poposu kalkik ve minicik cok guzel ve surekli soylerim cok guzel hatta o bana bende ona yanlizken minik popooo deriz :) bence erkegin poposu minik ve kalkik olmalii :)

0|0
    • tamam sipariş çekeyim /kaç adet istiyorsunuz?

• Oyle birsey asla yapmam ben baska bi erkege arkadasim gosterince veya normal olarak bakip evet hosmus diyince bile icim gidiyo yanlis yaptigimi hissediyorum gidipte birini ellemem asla asla :)

• birde kadınlar birbirlerin popolarını eliyorlarmış o nedendir

• Erkeklerin çoğu düşük bel pantolon giyiyor,kalça kısmı bomboş gözüküyor sürekli panolonu yukarı çekmeler falan.Şahsen ben dolgunluğundan dolayı hafif çıkıntı yapmış olanları tercih ederim :) Yoksa bile şu pantolonu heran yere düşebilicekmiş kadar aşağıya indirmeseniz iyi.

0|0
  • Öyle çok önemli değil ama elbette önemli :) kuru tahta bir şey olmasın, kocamanda olmasın :D

0|1
  • Bence önemli yuvarlak oldumu içim gidiyor dokunma hiissi veriyor bana :)

0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlarda da en az bizim kadar kalça tutkusu vardır.

0|0
  • Bir çok kız erkeğin kalçasına bakar

0|0
  • Kalçalar önemli çünkü bir kadında ilk cinsellik çağışımı sağlayan bölge kalçalardır.İlişkide zaten en ön planda olan bölgede kalça bölgesidir.Belkide bu yüzden.

0|0
  • benim önceki hatun ısırmayı seviyordu çok beyazmış

hoşuna gidiyormuş psikopat ya :))))))

0|0
Yükleniyor...