Erkek için önemli olan kadın kalçası, kadın içinde erkeğin kalçası önemli mi?

erkekler için (genel olarak) önemli olan kadın kalçası;kadınlar içinde erkeğin kalçası önemlimi?''kız bakarmısın adamdaki kalçaya;kadınlar diye biliyorlarım yada v.s. cümleler erkeğin kalçası için kullanan kadınlar varmı? samimi cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir erkeğin kalçasını olup olmaması beni ilgilendirmez.

• kuru g*tte olur diyosun yani (:

• Yani.Ne yapayım götü ben.

Kızlar Ne Diyor 8

• yok farketmez sevdikten sonra heryeri güzel gelir.emin ol

• benim için önemli :)

• senin duruşun zaten insanı hasta ediyorrr...:))

• erkeğin ardından kalçasına bakmak güzel.kalça ne kadar sıkı ve kalkıksa organı o kadar iyidir diye aklımdan geçiririm ben hep.güzel bir görüntü

• aynen doğrusun...

• Erkeklerin çoğu düşük bel pantolon giyiyor,kalça kısmı bomboş gözüküyor sürekli panolonu yukarı çekmeler falan.Şahsen ben dolgunluğundan dolayı hafif çıkıntı yapmış olanları tercih ederim :) Yoksa bile şu pantolonu heran yere düşebilicekmiş kadar aşağıya indirmeseniz iyi.

• kesinlikle önemli. erkekler bir kendilerini güzel şeyleri seviyor sanıyorlar anlamıyorum.Kadınlarda estetiğe güzelliğe önem verir koca popolu adamı kim beğenir :P

• Erkek arkadasimin poposu kalkik ve minicik cok guzel ve surekli soylerim cok guzel hatta o bana bende ona yanlizken minik popooo deriz :) bence erkegin poposu minik ve kalkik olmalii :)

• tamam sipariş çekeyim /kaç adet istiyorsunuz?

• Öncekileri Göster
    • Oyle birsey asla yapmam ben baska bi erkege arkadasim gosterince veya normal olarak bakip evet hosmus diyince bile icim gidiyo yanlis yaptigimi hissediyorum gidipte birini ellemem asla asla :)

• birde kadınlar birbirlerin popolarını eliyorlarmış o nedendir

• Öyle çok önemli değil ama elbette önemli :) kuru tahta bir şey olmasın, kocamanda olmasın :D

• Bence önemli yuvarlak oldumu içim gidiyor dokunma hiissi veriyor bana :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlarda da en az bizim kadar kalça tutkusu vardır.

• Bir çok kız erkeğin kalçasına bakar

• Kalçalar önemli çünkü bir kadında ilk cinsellik çağışımı sağlayan bölge kalçalardır.İlişkide zaten en ön planda olan bölgede kalça bölgesidir.Belkide bu yüzden.

• benim önceki hatun ısırmayı seviyordu çok beyazmış hoşuna gidiyormuş psikopat ya :))))))

Yükleniyor...