Kızların zevk aldığı yerler nereleridir?

Kızlar göğüs uçlarından zevk alır mı? Bir de şey doymuyorum, onu hep istiyorum neden acaba?

Onunla seks yapıyorum ama neresinden zevk alır ki, lütfen yardım edin?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Burada sana söylenebilecek olan bölgeler genel anlamda olacaktır ve sen zaten bunların hepsini kesinlikle biliyorsundur. Önemli olan partnerinin erojen bölgelerini senin keşfetmendir. İlişkinin ön sevişme denen hazırlık safhasını biraz uzatırsan keşfetmen kolay olur. Onun tepkilerini inceleyerek kolaylıkla anlayabilirsin bunu.

Aşağıda zaten neredeyse vücudun her yeri yazılmış. Ek olarak sırt ve bel arkası bölgesi diyeyim ben.

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu bize soracağına beraber olduğun kadına sorsan, hatta sormayıp bir zahmet kendin arayıp bulsan, daha şık olacak sanki...

• ben gögüs ucundan çok zevk almıyorum sevgilim alacağımı sanıyor kaç kere de söylememe rağmen :) göğüs uçlarındansa gögüsün hemen alt kısmından,göbeğimden daha çok zevk alıyorum. herkesinki farklı. kesinlikle kız arkadaşına sor söylemiyorsa, keşfetmeye çalış verdiği tepkilerden anlarsın

• ben en çok göğüs uçlarımdan zevk alırım :) sevgilim benim zevk alıp onu çıldırtmam için baştan aşağıya her yerime masum öpücükler kondurur :) bunu dene kesin işe yarar bu arada genital bölgemin yalanması ya da oramla oynanması da çok zevk verir

• oraldan cok zevk alınır meme ucları ama tabıkıde herkesın zevk alımı farklıdır...

Erkekler Ne Diyor 8

• Boyun olduğuna adım gibi eminim.

• bu sadece bayanlar için değil erkekler içinde gecerli herkes farklı yerlerinden zevk alır.bi kız arkadasım vardı analdan cok zevk alıyodu birde kabacamı olur bilmiyorum ama onu cinsel organından yalamam cılgına ceviriyordu onu özür dilerm fazla acık secik oldu ama :):):)

• kulak memesinin emilmesinden zevk alan kız biliyorum yaf:D hem de çıldırıyor

• sevgiden daha çok

• Sen bu soruyu en iyisi beraber olduğun hatuna sor. Herkesin zevk noktası değişir. Ensesinden tahrik olan bile var.

• bu soruya lütfen kızlar cevap versin bakalım arkadaşımız tatmin olacak mı :))

• baş bölgesi : kulaklar,boyun, dudaklar

vucut bölgesi : gögüs uçları, göbek bölgesi

alt taraf : bacak arkaları, vajina, klitoris

• Benim bildiğim herkesinki farklı oluyomuş, neden ona sormuyosun

Yükleniyor...