Arabada en rahat pozisyon hangisi?

sizce arabada sevişilir mi? arabada yapılabilicek en rahat ve en çok zevk veren pozisyon hangisi? anlayamiyorum arabada nasıl olur arka koltuktamı ön koltuktamı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arabada her yerde olur. Erkek araba kullanırken (bunu trafiğe kapalı alanda yapın) kız yan koltuktan oral yapabilir. Arka koltuğa geçersiniz, köpek stili başta olmak üzere her şeyi yapabilirsiniz. Hatta ortam ve araç müsaitse bagaj bile olur. Transporter gibi bir araçsa da mükemmel olur... Büyük zevklerden biri...

• arka koltuğada sığılmıyorki bide :/

• Ön koltukları tam one kadar çekersin. Arabadan arabaya değişiyor. Zaten bu fantazi değil mi? Kusursuz seks'e bu aşamada yer yok... Biraz eziyet çekin işte... Şu an olsa o eziyetler pek de fena olmazdı aslında. Değerini bilin şu fantazilerin :D

Erkekler Ne Diyor 29

• arka koltuk, bir bacağı omuza, diğer bacağı koltuk arasına koyulması, erkeğin ise bir dizinin üstüne oturup diğer dizini yine koltuk arasına sokması yeterli ferahlığı sağlayacaktır. :DD soruyorsunuz cevap veriyoruz ama inceden de sapık etiketi yicez diye de tırsıyoruz:DD

• O kadar daracık yerde rahat edemem ben.

• iffet stili ;)

• önde de olur arkada da olur orasını dert etme erkek bilir işini :))

• en uygun pozisyonlar misyoner ve kucaga oturtma.

• ben denedim . süper oluyor .yeterki kadın istesin :)not : özellikle arabanın camları buhar olunca :DDD

• ön ve arka kapı açılır hatun arka koltukda dogy pozisyonunda en rahatı digerlerinde rahat olunamıyor.

• En güzeli arabada küçük başlangıçlar(hassas yerlere küçük temaslar ).Varılan tenha yerde ise sıcak motor kaputunun üstünde arkadan vajinaya giriş benim için...(el frenini çekmeyide unutmama lazım tabiki :-] )

• o kadarda tenha yeri bulmak zor :D

• Arabadada harcanmış sayıyorum zorlama anları,cam açamazsın,buhar yapar ortam ısınınca,vıcık vıcık terlersin,birde kadınların ayaklarından eksik olmayan kramp sendromu birlikteyken hayal kurdurur ki hemen boşalasın ve bitsin güzel eziyet.

• en güzeli arka koltukta yan yatar pozisyonda etek altından içeri

• arka koltukta kız altta olucak ve kafası kapıya dayalı olucak tam uzanmamış olucak bence:D

• Bi kere rahat olayını gecelim, hiçte rahat olmuyo kucağa alsan hareket edemiyosun yatırsan ayaklarını koyacak yer bulamiyosun. Ama kötünün iyisi yüzler birbirine dönükken kucak olayı sanırım.

• Arabada seks yapmanın kolay ve çok eğlenceli bir çok yolu var. Arabada nasıl seks yapılacağını çözmeye kalktığınızda bu önerileri ve mekanları göz önünde bulundurun.Arka koltukta : sevgilinizin üstünde ya da o sizin üzerinizde olacak şekilde bir ilişki yaşamanın yanında koltukta otururken onu kucağınızada alabilirsiniz. Eğer arka koltukları biraz daha geriye çekip ön koltuklarla aralarında boşluk bırakabiliyor iseniz ve bu iş için daha geniş bir mekan yaratabilirseniz en uygun posizyonlar bunlar olacaktır. Ön koltukta : Ön koltuğunuzu çekebildiğiniz kadar geriye çekin ve partnerinizi kucağınıza oturtun. İster yüzü size dönük olarak ilişkinizi yaşayın isterseniz de eşinizin veya sevgilinizin yüzü ön camlara bakar şekilde elleri ile torpido bölgesinden destek alacak şekilde ilişkinizi yaşayın. Tabi buna bağlı kalmadan hayal gücüne göre de pozisyon yaratılabilir ;)

• arka koltuk

• arabada asla sevişemem uzun boyluyum geberiyorum ozaman...:(bikere denemiştim burnumdan gelmişti...:(

• Bir anda toparlanmak gerekebileceği hesaba katılınca ön yan koltukta misyoner en güvenlisi.Laf aramızda yakalanmışlığım da vardır gerçi:)

• Arka koltuk tabiki..Dikkat edin çok ıssız yerlerde manyaklara denk gelmeyin :) kapıları kitleyin :)Benim arkadaş gibi Jandarmaya yakalanmayın :))

• Kızın senin üstüne çıkması daha rahat pozisyondur

• ön sağ koltuğu geriye çekipbirazda geriye yasladığınızda bayan sırtını erkeğe dönerek kucağına oturur,koltuğu geriye hafif yatırdığınız için başı tavana değmeden kucakta zıplatılabilir bacaklarıda ön konsola dayayarak denge sağlayabilirsiniz,

• Arabanın nerede olduğuna da bağlı biraz...

• Arabada sevişilir ama benimki gibi bir eski model clioda zor oluyor

• arabada çok zevklı oluyor tavsiye ederim.araçla seyir halındeyke başlıyoruz sevişmeye birleşmek için hazır oluncaya kadar seyir halındeyken uyarıyoruz birbirimizi.sonra tenha biyerde durup ön koltukta başlayıo arka koltukta devam edyoruz hatta çok ıssız biyerse araba dışında kaputun üzerinde bitiriyoruz.ama etek olmalı üzerinde mutlaka pileli bol bi etek.rahat hareket imkanı olmalı.bir kez yaşa heyecanı göreceksin.

• tabiki kucaga oturtma

• Ben cok yaptim sevgilimle etek giy dizlerine kadar mini olursa aslinda daha guzel oluyor altinda tangayi kenara cekip kucagina oturursun super olur. Birde kot falan giyeceksen dizlerine kadar siyirip doggy pozizyonu super. Seyir halindeyken oral yapmayi unutma olurmu? Sen nasil yapiyordun yazmamissin

• Köpek pozisyonu olmaz herhalde :D

• arabada rahat olamaz herşeyden önce...

• en çok tecrübem orda olmuştur,arka koltuklarda direk kucağa..

• arabanında resmini koymuşsun :D

• Öncekileri Göster
    • arka koltuk daracık alan zor olmuyormu

• valla benm arabada oyle sorun yaşamadım.gayet güzel oluyor. tavsiye ederim..

• Arabada çok kez yaptım güzel oluyor heyecanlı ama fazla pozisyon yapamazsınız. Sen arka koltuğa otur oda üzerine çıksın en güzeli dikkat et kız kafayı çarpmasın tavana :D

• ormanlık bir alanda bagaj kapağını açıp bacak omza güzel olur

• en rahatı arka koltuk varan 1 öncelikle iç çamaşır giymiyceksin bol uzun etek giyceksinvaran 2 partnerin arka koltuga rahatbir şekilde oturcak varav 3 sende yüzlerinizbir birinize bakıcak sekilde partnerinizin kucagına oturcaksın varav 4 geresi kendiliginden gelir zatenn haydaa allah ne verdiysee):)::)

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevişmek kolayda ilişkiye girmek çok ve yorucu oluyor :) aslında mustafa hakkımda herşey diye nejat işler'in oynadığı bir film var orada taksi şoförü Başak Köklükaya ile arabada seks yaptığı sahne var arka koltukta ama on cam açık bacaklar camdan dışarı duruyor değişik bir tarz :)

• arka koltuğa sen yatacaksın sevgilinde senin üzerine yatacak misyoner yani.en kolayı o oluyor arabada

• asayiş polisi o konuya el atar :)

• arabada sevişilir çok ta güzel olur.arka koltuk en rahatı.ön koltuktada geriye itildiğinde ve yatırıldığında uygun olabilir.hareket halinde oral sex yapılabilir ancak

• hangi pozisyonda olurki arka koltukta :/ pantolon çıkarmalısın biri gelse bi anda nasıl toplanıcan bi anda onu çözemedim :/ etek dersen etek giydirmiyor :/

• Öncekileri Göster
    • Etek giydirmiyor arabada şeedecek bir de bak bak ne günlere kaldık be yaa

• valla doğru dıyosun ama değişiklik maksat :D

• motora yattimi iyi oluyo sicak ta oluyo

• bence arka koltuk fantazisi en güzeli..

Yükleniyor...