Erkek arkadaşım çok azgın ne yapabilirim?

Erkek arkadaşım bu aralar çok azgın, sürekli aklı oraya gitmeye başladı. Uzun zaman sonra geçen perşembe bir şeyler yaşadık (ilişki değil), ama o günden beri özellikle hala isteği geçmek bilmiyor. Etkisinde kalmış olabilir diye düşünüyorum gerçi ara ara benimde aklımdan çıkmıyor..

Sizce bu durum normal mi? Neden bu kadar istekliyiz?


0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

 • Gayet normal, panik yok =)

  Ama lütfen sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın. Düşünün, ben bunu kaldırabilir miyim, yarın bir gün ilişkim bittiğinde bu yaptıklarımın arkasında durabilir miyim diye düşünün. Bunu çok düşünün. Eğer kendinizden emin değilseniz, bir hata yapmayın. Zaman zannettiğimizden daha çabuk geçiyor, onun da zamanı gelecek.

  Yaşınız kaç bilmiyorum, ama eğer samimi olarak ilişkinizi o şekilde yaşamaya karar verecekseniz, lütfen korunun, dikkatli olun.

  Eğer "benim için henüz erken" diyorsanız bunu erkek arkadaşınıza anlatın. Size siz olduğunuz için değer veren biriyse bu kararınıza saygı duyacaktır. Ama niyeti başkaysa, hele de "ben erkeğim benim de ihtiyaçlarım var" muhabbetine girerse yol verin gitsin. Sizi seven erkek için önemli olan "siz"sinizdir, sizin onun hayatında olmanızdır. Cinselliği sizden ön planda tutan adam ise bunu sizle yaşayamazsa sizi es geçip gidip başkasıyla yaşar.

  Böyle bilmiş bilmiş yazdım belki ama kadın forumlarında her gün o kadar genç kız gelip "erkek arkadaşımla böyle böyle bir şeyler yaşadık, sizce hamile miyim?" veya "erkek arkadaşım beni sevgisine inandırdı, beraber olduk ama beni terk etti, onu nasıl geri döndürebilirim/nerede diktirebilirim?" diye soruyor ki, aklımız şaşıyor. Siz onlardan olmayın.

  1|3
  • Şikayet

   samimi cevabınız için çok teşekkürler =)

  • Şikayet

   Adam haklı + :)