Erkek arkadaşım çok azgın ne yapabilirim?

Erkek arkadaşım bu aralar çok azgın, sürekli aklı oraya gitmeye başladı. Uzun zaman sonra geçen perşembe bir şeyler yaşadık (ilişki değil), ama o günden beri özellikle hala isteği geçmek bilmiyor. Etkisinde kalmış olabilir diye düşünüyorum gerçi ara ara benimde aklımdan çıkmıyor..Sizce bu durum normal mi? Neden bu kadar istekliyiz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gayet normal, panik yok =)Ama lütfen sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın. Düşünün, ben bunu kaldırabilir miyim, yarın bir gün ilişkim bittiğinde bu yaptıklarımın arkasında durabilir miyim diye düşünün. Bunu çok düşünün. Eğer kendinizden emin değilseniz, bir hata yapmayın. Zaman zannettiğimizden daha çabuk geçiyor, onun da zamanı gelecek.Yaşınız kaç bilmiyorum, ama eğer samimi olarak ilişkinizi o şekilde yaşamaya karar verecekseniz, lütfen korunun, dikkatli olun. Eğer "benim için henüz erken" diyorsanız bunu erkek arkadaşınıza anlatın. Size siz olduğunuz için değer veren biriyse bu kararınıza saygı duyacaktır. Ama niyeti başkaysa, hele de "ben erkeğim benim de ihtiyaçlarım var" muhabbetine girerse yol verin gitsin. Sizi seven erkek için önemli olan "siz"sinizdir, sizin onun hayatında olmanızdır. Cinselliği sizden ön planda tutan adam ise bunu sizle yaşayamazsa sizi es geçip gidip başkasıyla yaşar.Böyle bilmiş bilmiş yazdım belki ama kadın forumlarında her gün o kadar genç kız gelip "erkek arkadaşımla böyle böyle bir şeyler yaşadık, sizce hamile miyim?" veya "erkek arkadaşım beni sevgisine inandırdı, beraber olduk ama beni terk etti, onu nasıl geri döndürebilirim/nerede diktirebilirim?" diye soruyor ki, aklımız şaşıyor. Siz onlardan olmayın.

• samimi cevabınız için çok teşekkürler =)

• Adam haklı + :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Doğa çağırıyor..

• yani ?

• Sorunun son 2 cümlesinin yanıtı bu. Normal mi? Evet. Neden isteklisiniz? Çünkü doğanız bunu gerektiriyor.

Çözüm arıyorsan bu ayrı bir soru.

• hmm yeterli oldu teşekkürler =)

• tadını almak diye bir tabir vardır gerçi siz tadını ne kadar aldınız bilmiyoruım ama :)

• yapılcak bişi yok kalkmışın dini imanı olmaz :D:D:D

• çocuğu seviyo musun ? ben sana şöyle söyleyim eğer* ağızlı durmadan seksten konu açıyosa o seni sevmiyo demektir. ben kendim yaşadım biliom:D dalga geçme amaçlı söylemiyorum sadece yardımcı olmaya çalışıyorum. öyle bi adama da verilmez benden sölemesi..

• bi kere erkeğin doğasında vardır tohumunu saçmak o yuzden istemesi normal ha birde gösteripte elletmeyen cinsten birine denk düşerse o erkek duvarlar az bile gelir söyliyim :D

• istekli olması normal hele ki karşısında anlaşabildiği birisi varsa. yapıcak birşey yok malesef

• İkinizde istiyorsanız sorun nedir anlamadım.

• aslında bir sorun değil...sadece ilk cinsel anlamda şimdiki erkek arkadaşımla yaşadım ne yaşadıysam..bundan sorguluyorum aslında,etkisinde kolay kalabiliyorum..

• ateş sizi çağırıyor...

• erkeklerde zaman zaman böyle dönemler olur. karşılık vermeye çalışın. geçecektir.

• bu yola girip tadını alınca bırakmak ve akıldan çıkartmak zor. yapınca geçer.

• erkektir ister sevişmek vs işte

• valla erkek arkadaşın sana aşık olmuş :))

• bence pikolojik

• gayet normal. her sağlıklı çift bunu düşünür aynen sizde de olduğu gibi erkekler daha çok düşünür

Kızlar Ne Diyor 2

• yaptıkların hosuna gıtmıstır yıne ıstıyordur baska ne olabılırkı...

• ee tabi napsın tam yaşayamamış bile yazık çocuğa da. keyfinize baksanıza ne kasıyorsunuz. bak benimkisi yaptığım halde doymuyor azgının azgını var haline şükret.

• aynen benimkide öyle :S

• o zaman tadını çıkart :)

• doğru cavaplara bayılıyorum adam azgınsa devam sende tadını çıkartmaya bak..

Yükleniyor...