• Sor
  • Bence

İlk masturbasyonunuzu ne zaman yaptınız, nasıl hissettiniz?

Evet kızlar ve erkekler ilk nasıl masturbasyon yaptınız ilk defa yptıgınız için nasıl hissettiniz hoşunuza gittimi :)

Güncellemeler:
Ben yanılmıyorsam 12 13 yaşında felandım arkadaşım sürekli 31 31 diyip duruyodu nedir lan bu 31 dedim nasıl yapılır dedim çıkardı gösterdi gittim tuvalete yaptım yerimde duramıyordum ilk gün 6 7 defa yapmışımdır okadar zevkliydiki ama şimdi sadece rahatlamak için yapıyorum okadar zevk vermiyor kadın lazım artık bana :)
Bence masturbasyon hayatın en önemli buluşudur :) Düşünsenize tam zina yapıcaz çok fena azmışız masturbasyon yapıp rahatlıyoruz ve vazgeçiyoruz büyük bir günahı engelliyoruz kendi kendimize

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Valla inanmıycaksınız belki ama içgüdüsel midir nedir oldum olası kendimi bildim bileli çok küçük yaşlardan beri yapıyorum. Net bi yaş yazamıyorum o yüzden.

• Peki mastürbasyon olduğunu yaptığın şeyin kaç yaşında anladın?

• Öncekileri Göster
    • İlginçtir yaptığımın yanlış olduğunun farkındaydım bi şekilde, çünkü gizli yapıyordum. Yani tek başımayken yapmam gerektiğinin farkındaydım nasıl oluyorsa.. Mastürbasyon olduğunu çok sonraları anladım daha doğrusu cinsel bişey olduğunu sadece benim yapmadığımı daha sonra evimize uydu bağlandığından yabancı kanallarda görünce anlamıştım. Adının mastürbasyon olduğunu da sanırım ortaokul yıllarında falandı anladığımda.

• :D ben 17 yaşına kadar tek bildigin 54 31 :D

Kızlar Ne Diyor 10

• valla tam hatırlamıyorum ama 6-7 sınıfta

• 14 yaşında duştan çıktık tan sonra yatağımda yapmıştımçok zevkli olmuştu

• zannedersem ünv hazırlıktaydım hislerimi hatırlamıyorum

• Kızlar 6 7 8 9 yaşlarında başlarlar sen üniversiteye kadar nasıl dayandın merak içerisindeyim :P

• Öncekileri Göster
    • :D senin gözün geç açılmıi desek daha iyi

• ben aslında onu da yapmazmışım da işte bir anlık boşluk :D

• Benden önce yapan warsa buyursun söylesin 5 :)

• şu logondaki kızın fotografınında hamma meraklıları var ya :D ayrıca 5 yaşında masturbasyon ha vay canına yürümeyi yeni ögrenmiş masturbasyon yapıyo :D

• Öncekileri Göster
    • Sana sadece acıyorum :) Valla bak, Bakırköye gidecek paran yoksa verebilirim :)

• :D Cebimde para kalmasa ferrarimi satarım kızım ne kızlar gördük gül gül öldük :D

• ben hiç yapmadım

• lisedeyken duştan sonra aynanın karşısında

• masturbasyon nasıl yapıo kızlar anlamıs deılım parmagınızı sokuyormusunuz :S

• Öncekileri Göster
    • tamam tamam sustummmm
      iyi geceler

• en ateşli dönemler değil mi lise yılları

• lisedeyken evde odamda yatakta olmayacağına inanarak denedim ama çok iyi hissettim ..

• peki tam bir orgazm oluyomu

• Öncekileri Göster
    • :D vay canına dostum lanet olsun gidip boşalmak istiyorum ha

• :D:D

• 9 yaşımda

• gayet normall

• Öncekileri Göster
    • ne kadar açıklayıcı konuştun öyle hayran kaldım ne anladım o işten ben:

• ne var bundaki?o zamanlar öyle hissetmiyordum zaten ama içgüdüsel olarak yapıyordum

• 18 yaşında felan yatakta yaptım ayaklarımın hareketleri ilgimi çekmişti :D

• nasıl çekti ilgini anlamadım

• :D cenktnl anlamadınmı zevkten ayakları oynamış kızın ilgisini çekmiş seks yaparken beni en çok tahrik eden şey

• yaparken ilgisini çekmiş şimdi anladım öncesinde yok yani

Erkekler Ne Diyor 6

• 12 yaşımda banyodayken denemiştim ilk meni geldiğinde çok heyecanlanmıştım :)

• benimki enteresandıı :) - ortaokul zamanındaydı . arkadaslar biseyler anlatıyorlardıı.. merak edip denemistimm.. 31 cekmekle ilgiliydii.. 31 e kadar saydım bisey olmamıstıı aradan 3 ay sorna ulasabildim orgazma :) tabi 31 sayısı geride kalmıstıı :)-

• haha aynen ya ben erken baslamıstım bide yasıtlarımla bile degildim sen bana sor hic anlamıyodum :D onlara 1 sene sonra yaptıgımı soyledigimde oooo sen yeni geliyon biz gecen sene bitirdik o muhabbetii dedi :D 2 yas kucuktum bide sınıftakilerden :D
      cok koptum ya 31 i hatırlayınca :D

• ne meraklısınız milletin oynaşıyla.. size ne kardeşim kaç yaşında yaptıysa(k) yaptı(k)..ben 14 yaşındaydım :)) banyoda yaptım.. o dönemde banyo sürelerim çok uzamıştı :)

• burada bir bayanın '''3 yaşındayken yapmıştım demesi ''' aklıma geldide...koptum gittim yine...kız bebek mamayı söylüyemiyor ama eliyle o işi becerebiliyor...yine bu bölümde eskileri karıştırın bulursunuz onu?

• öyle deme ama bu iç güdüsel bir şey yemek yemek kadar cinsellikte bir ihtiyaç

• 6. sınıfa yeni geçmiştim kız arkadaşımla baya iyiydik bir dergide oral sex hakkında yazı vardı ve merak ettik bizde denedik ilk kez kız arkadaşım yapmıştı ve oral yaparken boşalmıştım ve gülüştük bende ona yaptım çok mutluyduk 8. sınıfa kadar beraberdik

• 5.sınıfta yapmıştım vücudum felkat uyuşmuştu:):)

Yükleniyor...