İlk masturbasyonunuzu ne zaman yaptınız, nasıl hissettiniz?

Evet kızlar ve erkekler ilk nasıl masturbasyon yaptınız ilk defa yptıgınız için nasıl hissettiniz hoşunuza gittimi :)

Güncellemeler:
Ben yanılmıyorsam 12 13 yaşında felandım arkadaşım sürekli 31 31 diyip duruyodu nedir lan bu 31 dedim nasıl yapılır dedim çıkardı gösterdi gittim tuvalete yaptım yerimde duramıyordum ilk gün 6 7 defa yapmışımdır okadar zevkliydiki ama şimdi sadece rahatlamak için yapıyorum okadar zevk vermiyor kadın lazım artık bana :)
Bence masturbasyon hayatın en önemli buluşudur :) Düşünsenize tam zina yapıcaz çok fena azmışız masturbasyon yapıp rahatlıyoruz ve vazgeçiyoruz büyük bir günahı engelliyoruz kendi kendimize

En İyi Kız Görüşü

• Valla inanmıycaksınız belki ama içgüdüsel midir nedir oldum olası kendimi bildim bileli çok küçük yaşlardan beri yapıyorum. Net bi yaş yazamıyorum o yüzden.

Soran beğendi
    • Peki mastürbasyon olduğunu yaptığın şeyin kaç yaşında anladın?

• Öncekileri Göster
    • İlginçtir yaptığımın yanlış olduğunun farkındaydım bi şekilde, çünkü gizli yapıyordum. Yani tek başımayken yapmam gerektiğinin farkındaydım nasıl oluyorsa.. Mastürbasyon olduğunu çok sonraları anladım daha doğrusu cinsel bişey olduğunu sadece benim yapmadığımı daha sonra evimize uydu bağlandığından yabancı kanallarda görünce anlamıştım. Adının mastürbasyon olduğunu da sanırım ortaokul yıllarında falandı anladığımda.

• :D ben 17 yaşına kadar tek bildigin 54 31 :D