Elleyerek göğüslerim büyür mü arkadaşlar?

Elleyerek gögüslerim büyür mü arkadaslar? illa birine elletmem gerekmiyor dimi. kendim ellesemde faydası olur mu ? ciddi cevaplar yazarsanız..

Güncellemeler:
75 iyi mi peki ? ölcü olarak

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunu nerden duydun da kafana taktın sormak lazım ama ,bilmen gerekir ki onu sana soyleyenin maksadı iyi degil ve olay dogru da degil . Goguslerin saaadece ve saaadece kromozomlarında ne yazılıysa o kadar buyur , hicbir yol yontem krem bilmemne zerre kadar etkilemez. Ellettiğinle kalırsın , ayrıca başın da olmadık belalara girer, elleyen dahasını da ister ya da dahasını da alır elinden ...

75 çok sexy bir olcu yasına gore

Erkekler Ne Diyor 40

• bende elleyimmi belki büyür :D

• kesinlikle sevgili olduğum kişide fark etmiştim göğüsün elleyince emilince büyüdüğünü ama 75 küçük değil ideal hatta süper

• büyümez...sarkar...

• ben ellerimmmmm

• akıl dağıtılırken neredeydin?elleme,elletme...büyütmez..sarkar...bu arada 75 küçük...kadınların yüzde 95 inin gögüsleri küçüktür unutma...

• El elden üstündür demişler ama masaj için başkasına ihtiyaç duymazsın umarım :)

• Bence abazalık başına vurmuş

• 75 iyi.. büyütülecek bişey dğil bence..)

• ben küçük göğüsleri daha seksi bulanlardanım..

elleyince mıncıklayınca bir irileşme olacaktır..kimin ellediğinin önemi yok..

önemli olan mümkün olduğu kadar okşamak ve mıncıklamak..

ayrıca ileride bebek yapıncada irileşir..

bence 75 olan meme ölçün 80 i çok rahat geçecektir...

• Uvuzlarımız elleyerek büyüseydi dünya dünya penis sıralamasında birinci olurduk :))

• haftatada bir bende elletiyorum. body giydigimde iyi duruyorlar.

• Ben elleyince memeleri büyüyormuş öyle dediler yani bilmiyorum.

• göğüs ölçün 75 ise oldukça küçük göğüslerin var.. silikon denermisin

• gizlicim benim hurafeye ciddi cevap yazsak ne farkeder ? :) elletmek göğsü büyütmez öyle olsa ohooo :D sen git büyütmek istiyosan direk bıçak altına yat :)

• Ellere elletme.

• o zama buyuk memitolari olan cok hatun olmaliydi..

• Japon bilimadamları bunu senin için ürettiler: link

• Insanlik õldumu ya gel ben yardim edeyim :)

• Elleyince büyümez sadece sarkar...

• ellediğim göğüslerin hepsi 2 beden büyüdü <3

• masajla büyüyor kendin de yapabilirsin bana da yaptırabilirsin

• kendin elle napcan başkasını delüü...:)

• Süt iç bol bol , maydanoz ye ve en önemlisi 2-3 kiloluk ağırlıklarla çalışma yap,ekmeğini elletme :)

• Bence küçük diyorum benim beğendiğim 85 mesela en süper ölçü elleyerek büyümez bayan

• uçlarına ağırlık bağlamalısın küçüğüm

• Gayet iyi :)

• elleyerek büyürmü bilmem ama istersen ben sana yardm ederim yani araştırma konusunda ama merak ettm yasın kac ve bedenin kac ki gögüsler cokmu ufak büyütmek istiyosn.

• yanlıs anlama kızmada görmeden bisi diemem ama bu konuda arastırma yapop yardım etmeyi isterim tabi senlik sorun olmazsa.

• yas 18 gögüsler 75

• göğüs büyültmek için cerahhi yöntem var (arkadaşlar benim için çok önemli bir konu yorum yapın lütfen link )

• tek yaparsanda büyürde birşey anlamazsın önemli olan karşı tarafın yapması hem büyür hemde bu işten zevk alırsın yoksa öyle evde otur oynamakla iş olmazki:S insanın canı sıkılır manyakmıyım ben ne yapıyorum der bırakır oynamayı :d

• neden büyüktem meraklıısnısın,yoksa vucudun düz mü

• üzme canını elle patlıcanını :)

• bence büyütmeyin yaa büyük göğüs cocuk olunca olur zati kendilinde hem göğsünüzü bir erkek ellemez azına alır daha güzel olur bence büyültmeyin kafanıza takmayın

• Sen tek başına ne kadar süre elleyebilirsin ki. Zevk alman gerekiyor bence aynı anda

• sacma sapan sorular sormayın arkadasım.tek puandan otesını haketmıyor su soru

• iyi o zaman şimdi güle güle

• tek puanı cakmak ıcın gırdım gırmısken sorunun sacmalıgını da belırtıyım dedım

• cevap verme o zaman. bir zorunlulugun yok sonucta. isteyen istediğini yapar.

• büyür elbette.

• heycanlanmak için başkasının ellemesi gerekiyor ki büyüsün, ben masörüm buarada

• Ben hatununkişni büyütmüştüm 23 yıllık abazalığımın sonlandığı ilk gecede.

• öyle birşeyi ilk defa duydum :) ölçülerin kaç senin

• hımmm biraz kücükler evet sevgilin varsa dene bence bak bakalım büyüyor mu

• 75

• hor kullanırsan sarkar ellemeden ellemeye fark var emmek var somurmak var emersin büyür somururusun moararır gibi

• neden byütmek istiyosun küçük olması daha güzel inan

• o zaman sorun yok boyun kaç?yaş 18 sanırım

• diri

• peki dirimi göğüslerin?yoksa sarkıyormu

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 16

• Ellenip sıkılırsa ve emilirse büyür

• elleyerek mi büyüyormuş adafdsdgfd yok öyle birşey. öyle olsa benimkilerin fındık kadar olması lazım :D

• Gel sana isketçte meme çiziim.

• bana çiz bana:(

• Bir umut yeşerdi ya.

• Senin elinle başkasının eli arasındaki fark nedir?

• Ablacım bu bugun kaçıncı sorun yav içimiz dışımız senin memelerin oldu :/

• Okur okumaz elim...

• En iyisi sen bir cocuk dogur.

• Günde 2 kere avuçlattır.

• Elleterek göğüs büyütme vay canına

• Yok oyle bisi panpi eger oyle bisi olsaydi goguslerim 90 beden olurdu :D

• Yok mecazi anlamda 80 falan :D

• ahahah

hala 75 mi .D

• belin cok kalinsa kalcanda cok genis ve büyükse gögüs ufak görünür

bel ince olsa 75 cok hos duruyo

• belim ince

• Canim oyle ya da boyle her iki yoldan da buyur karar senin..

• Ben uyanamadim galiba :/

• soğuk su tutup masaj yapabilirsin

• Evet evet erkek eli lazım hatta.

• süpersin panpa :D

• güzel kızım akıllı kızım. gelme bu numaralara a güzel kızım e mi.

Yükleniyor...