Elleyerek göğüslerim büyür mü arkadaşlar?

Elleyerek gögüslerim büyür mü arkadaslar? illa birine elletmem gerekmiyor dimi. kendim ellesemde faydası olur mu ? ciddi cevaplar yazarsanız..

Güncellemeler:
75 iyi mi peki ? ölcü olarak

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunu nerden duydun da kafana taktın sormak lazım ama ,bilmen gerekir ki onu sana soyleyenin maksadı iyi degil ve olay dogru da degil . Goguslerin saaadece ve saaadece kromozomlarında ne yazılıysa o kadar buyur , hicbir yol yontem krem bilmemne zerre kadar etkilemez. Ellettiğinle kalırsın , ayrıca başın da olmadık belalara girer, elleyen dahasını da ister ya da dahasını da alır elinden ...75 çok sexy bir olcu yasına gore

Erkekler Ne Diyor 40

• El elden üstündür demişler ama masaj için başkasına ihtiyaç duymazsın umarım :)

• uçlarına ağırlık bağlamalısın küçüğüm

• büyümez...sarkar...

• ben küçük göğüsleri daha seksi bulanlardanım..elleyince mıncıklayınca bir irileşme olacaktır..kimin ellediğinin önemi yok..önemli olan mümkün olduğu kadar okşamak ve mıncıklamak..ayrıca ileride bebek yapıncada irileşir..bence 75 olan meme ölçün 80 i çok rahat geçecektir...

• gizlicim benim hurafeye ciddi cevap yazsak ne farkeder ? :) elletmek göğsü büyütmez öyle olsa ohooo :D sen git büyütmek istiyosan direk bıçak altına yat :)

• ellediğim göğüslerin hepsi 2 beden büyüdü <3

• tek yaparsanda büyürde birşey anlamazsın önemli olan karşı tarafın yapması hem büyür hemde bu işten zevk alırsın yoksa öyle evde otur oynamakla iş olmazki:S insanın canı sıkılır manyakmıyım ben ne yapıyorum der bırakır oynamayı :d

• öyle birşeyi ilk defa duydum :) ölçülerin kaç senin

• 75

• hımmm biraz kücükler evet sevgilin varsa dene bence bak bakalım büyüyor mu

• akıl dağıtılırken neredeydin?elleme,elletme...büyütmez..sarkar...bu arada 75 küçük...kadınların yüzde 95 inin gögüsleri küçüktür unutma...

• 75 iyi.. büyütülecek bişey dğil bence..)

• Bence küçük diyorum benim beğendiğim 85 mesela en süper ölçü elleyerek büyümez bayan

• elleyerek büyürmü bilmem ama istersen ben sana yardm ederim yani araştırma konusunda ama merak ettm yasın kac ve bedenin kac ki gögüsler cokmu ufak büyütmek istiyosn.

• yas 18 gögüsler 75

• yanlıs anlama kızmada görmeden bisi diemem ama bu konuda arastırma yapop yardım etmeyi isterim tabi senlik sorun olmazsa.

• göğüs büyültmek için cerahhi yöntem var (arkadaşlar benim için çok önemli bir konu yorum yapın lütfen link )

• Sen tek başına ne kadar süre elleyebilirsin ki. Zevk alman gerekiyor bence aynı anda

• bende elleyimmi belki büyür :D

• Süt iç bol bol , maydanoz ye ve en önemlisi 2-3 kiloluk ağırlıklarla çalışma yap,ekmeğini elletme :)

• Gayet iyi :)

• ben ellerimmmmm

• Uvuzlarımız elleyerek büyüseydi dünya dünya penis sıralamasında birinci olurduk :))

• haftatada bir bende elletiyorum. body giydigimde iyi duruyorlar.

• Ben elleyince memeleri büyüyormuş öyle dediler yani bilmiyorum.

• göğüs ölçün 75 ise oldukça küçük göğüslerin var.. silikon denermisin

• Ellere elletme.

• o zama buyuk memitolari olan cok hatun olmaliydi..

• Japon bilimadamları bunu senin için ürettiler: link

• Insanlik õldumu ya gel ben yardim edeyim :)

• masajla büyüyor kendin de yapabilirsin bana da yaptırabilirsin

• kendin elle napcan başkasını delüü...:)

• neden büyüktem meraklıısnısın,yoksa vucudun düz mü

• üzme canını elle patlıcanını :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...