Vajinal orgazm nasıl olunur?

sevgilimle birlikte oluyoruz ama vajinal orgazm olamıyor, surekli elle uyarmak gerekiyor. erken bosalma sorunum yok. penisim 14 cm bu bilgileri sorunu anlayabilmeniz için yazıyorum. genelde klitoral orgazm oluyor. bu durumda sorun bendemi ondamı bilmiyorum.ön sevişme sırasında bir kızın ucması için gereken herseyi yapıyorum ama ilişkiye girecek kadar ıslaklık bile olmuyor bazen. kızlar daha iyi anlayacaktır beni sizde de aynı seyler varmı varsa cozdunuzmu ve nasıl? şimdiden tesekur ederim


0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

 • vajinal orgazm olabilmek için öncelikle kadının tamamen rahatlamış olması lazım. eğer kız arkadaşının ıslanma sorunu varsa, tedirginliği sürüyor demektir. bu elbette öncelikle onun endişeleri ile alakalı, ancak mutlaka onun tutukluğunun sende yarattığı gerginliği de hissediyordur ve bu onu iyice tedirgin ediyordur. sana tavsiyem son anda yaşanacak penetrasyonu düşünmeden sevişmenin eğelencesini çıkarman ve kız arkadaşını da buna teşvik etmen, en azından bir süre için. onun rahatlamaya ihtiyacı var çünkü önce, uyarılma çabasına değil.

  ve bir de, bu durumu konuşun, ama yatak harici bir ortamda ve bir sorun olarak değil, birlikte olduktan sonra kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz, çözebileceğiniz bir pürüz olarak konuşun. batı toplumlarında yüzde 3 civarı olan vajinismus civarı sorunlar türkiye'de yüzde 30'larda: kadınları hasta eden bir ahlak anlayışına sahip ülkenin evlatları olduğumuzu unutma kız arkadaşınla konuşurken. sana çok rahat, çok rasyonel bir insan gibi görünebilir ama belli ki bilinçaltının derinlerinde kendisinin bile yüzleşmeye korktuğu bazı yanlış saplantılar var.

  2|2
  • Şikayet

   Çok güzel yazmışsın, ben buna benzer bir mesaj yazacaktım gerek kalmadı ;)

  • teşekkürler:)