Anal seks yaparken krem ya da yağ kullanır mısınız?

Anal seks yaparken prezarvatif disinda ne kullanirsiniz?Acimasin diye krem yada yag kullaniyormusunuz?Bide ben prezarvatif kullandirmiyorum tadina zevkine ulasalim diye.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kayganlaştırıcı jel kullanmak iyi ama sahtelerine dikkat etmek lazım.

Erkekler Ne Diyor 15

• bu tür soruları neden gizli kullanıcılar soruyor hep.

• yaparken utanmıyolar, sorarken utanıyorlar işte yurdumun insanı

• zaten aciyacak kremle olunca bi kerede olmayinca yavas girecek an be an hissedeceksin zaten, Kreme karsiyiz :)) aci duyarsa hatun daha zevkli oluyor erkek icin..

• Gliserin içermeyen Su bazlı kayganlaştırıcı veya Silikon bazlı kayganlaştırıcı kullanın.. Gliserin içerikliler bölgede yanmaya ve acıya neden olabiliyor...Aşağıda paylaştığım ürünleri incele bir istersen link link link link

• aslinda yag guzel oluyor ama prezervatifte kullanmak lazim. Butun hastaliklar ordan bulasiyor egerki tanimadiginiz biriyse

• Kim ne derse desın hem krem ve prezarvatif sarttttt

• kesinlikle kayganlaştırıcı jel kullanın eğer çatlak dediğimiz fıstül olursa anusunuzde iğleşmesi çok zor

• Canın çok açıyorsa partnerin krem kullansın.

• Tavsiyem kayganlaştırıcı bir jel almanız. Krem vs ile olacak iş değil.

• anal krem senin için önemli :)kremlerim ben öyle yaparım partnmerim benim için değerlidir

• sabun sür :D

• Güneş kremi ama daha çok zevk suyu yeterli oluyor

• Okey'in kayganlaştırıcısı var; ondan kullanın bence. Riske girmeye gerek yok.

• ben kerhanedeki kadınla anal yaptım kayganlaştırıcı filan kullanmadık hiç zorlanmadan içine aldı prezarvatif filanda kullanmadım hiçbirşey olmadı :)

• bana göre bir aktivite değil ama gerekli olduğundada mutlaka krem kullanılmalı diye düşünüyorum...kondom kullanmayada özenmeni tavsiye ederim...

• Anal seks sirasinda Prezarvatif hijyen ve saglikli bir iliski icin olmazsa olmazlardandir.Anal seks icin ozel krem veya yaglar var onlari kullanabilirsiniz.Daha kolay ve daha zevkli olur.Durexin kayganlastirici jelleride var,meyveli falan onlarlada oluyor.Biz durexinkini kullanip anal yapmayi denemistik fakat benimki biraz kalin oldugundan cani cok yandi bende yapmaktan vazgectim.Vaginadan yapmak gibisi yok bence :)

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen jel kullanıyorum bazende hiçbirşey kullanmıyoruz sevgilim o bölgeye oral yaptığında

• jel derken yüz yikama jelleri demi?

• Öncekileri Göster
    • bitane lavman ilacı alıyorsun eczaneden isim istersen mesajla yazarım kullanıyorsun 15-20 dkda için temizleniyor zaten :) sonra duşunu alıyorsun güzelce tertemiz oluyor bal dök yala :))

• bana ilacın adını yazrmısın tebeşirim ve prezervatif olmazsa anal yaparken mikrop buşalmıyormu

• ne kullanırsan kullan o acıyı dindiremezsin en iyisi hiç bulaşmamak :) biz öyle yaptık

• bulaşmadıysan o acıyı nerden biliyosun ?

• denedik daha başlangıçtı ölüyorum sandım bu nedenle hiç olmadı denebilir.

• Prezervatif kullanmayı tercih etmiyorum kaydırıcı vs.

• kaydirici acitmiyormu?

• Öncekileri Göster
    • çünkü birşey ifade etmiyordu:)

• katılıyorum

• hiç bişey kullanmaya gerek duymadık bu güne kadar

• bişeyler kullan mutlaka çünkü çatlak oluşursa tedavisi çok zor kendini riske atma

• Anal seks te kayganlaştırıcı kullanılmalıdır. Zamanla deformasyona uğrar. Kanama olabilir vs vs. Prezervatifle de aynı hissi yaşarsın. Fakat sen böyle prezervatif kullanmamaya devam edersen partnerinin idrar yolları iltihabı geçirmesine neden olacaksın. Sonra gelsin antibiyotikler, gelsin iğneler olacak. Sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Yükleniyor...