Erkeklerin de acı çektiğini duydum

yeni evli birinin uzun süre evli bir adama şu soruyu sorarken duydum çok acıyor ilişkide diye oda 1 seneye kadar alışırsın sonra haz verir dedi.ben sadece kadınların acı çektiğini sanıyordum.erkekler yakalandınız:Dbu ne denli doğru?

Güncellemeler:
erkek sırlarından biri daha demezsiniz tabii:Dama sormadığım kalmadı bana ayda 2-3 kez ilişkiye girenlerin cevapları değil hergün birliktelik yaşayanların cevapları gerek.insanı çok güzel kandırıyorsunuz yardımlarınızla teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• böyle hergün ard arda yapıyorsa adamın çükü ereksiyon halinde acır kötü bir acısı vardır pipin yokmuş gibi sanki orda cansız bir odun parçası varmış gibi olur :'(

Erkekler Ne Diyor 20

• Erkeğin sağlık sorunu vardır veya vajinada bir gariplik vardır :)

• Ağrı olmasın ?

• onu hatırlamıyorum olabilir

• bende ilk senedene duydum valaha :)

• Yok öyle birşey. Sadece çok uzun süre boşalma yaşanmadığı zaman, kan toplanmasından dolayı kasıklarla ağrı olur ve bu seks esnasında acı yapabilir. Özetle öyle birşey yok. Varsa da bir rahatsızlık vardır.

• üstüne oturup ani bir hamleyle kırarsa, ya da kadınların bazen yaptığı kasık sıkıştırma hareketi vardır, o hareket kısır bırakır hatta öldürebilir bir insanı. adam nefes alamayabilir.

• erkeğin acı çektiğini sanmam.. o adamın prostat sorunu vardır...

• Yalan söylemek güzel.

• Biz uzaydan geldik kızım acı macı çekmeyiz basın abartmış, kandırmışlar seni.

• O zman bu söylediğin çiftler bisexsual değişikçilik yapıyorlar yer değiştiriyorlar sırayla birbirlerini yapıyorlar,kadında plastik penisli klot giyiyor adama geçiriyor herhalde'ki canı yanıyor yoksa miye canı yansın penisini içne sokarken.

• onun girdigi yerde sorun vardır yoksa erkeklerde genelde böyle bir acı söz konusu degil.

• ben hergünde ilişkiye girsem acı falan olmaz duygusal acı çekiyordur sen yanlış anlamışsındır

• Sen çok yanlış bir muhabbete tanık olmuşsun sanırım:( Adam dibini dövdürüyor olabilir.

• bence o hava atiyor esinin vajinasi dar diye, olailir, dar vajina il girerken sizin caniniz aciyorsa penis de haliyle birazcik aciyor ama bu tatli aci biz bu aci icin neler yapmayiz neler :-)

• ılk defa duydum acaba penısımı acıyor :D

• Benim daha hiç bir yerim acımadı adam gaydır belki :))

• Şimdi bizim öyle bir sırrımız yok , bide hiç bir erkek hergün birlikyelik yaşıyamaz p**evenk değilse :) acıdığı filanda yok yani acımıyor niye acısın bize bişi girmiyoki acısın taş gibi şey acırmı :)

• Öncekileri Göster
    • benim hormanlar fazla ben napıyım hergün yapmayan adamı tamam bunun üzerine laf söyleme:)

• Her gün yapacak adam arıyosan o iş kolay yaparım yapmasınada :) Ben öyle bir kız bulamadım ondan dedim :) ayrıca acımyor yani benimki acıtır ama acımaz :)

• ne alakası var saçmalamışlar

• ilginç bir durum...

• adamın pipisinde bişi vardır kesin hastalıklıdır acı falan olmaz

• ya burda erkek kadin gorevini yerine getirio sanirim yoksa nie aci ceksin ki :D

• eğer kadının akıntısı çok asitli ise ve ilişkiden sonra çabucak yıkanılmıyor ise oluşan tahrişten dolayı bir zaman sonra baş bölgesinde yanma olur doğrudur.yalnız bunun olması için erkek tarafının kusura bakmasınlar ama biraz pasaklı olması, ilişkiden sonra direk yatıp uyuması ve bir seferde birkaçkez ilişkiye girmesi lazım.şimdi bazı erkekler bir adam günde nasıl birkaç kez ilişkiye girebilir diye soracaklar, Normal hormonal düzenlerde ve orta yaşın altında bir erkek beslenmesine iyi önem veriyorsa zorlanmadan haftanın her günü günde 3 keze kadar ilişkiye girebilir. Tabii dediğim gibi kendine dikkat ediyorsa

Kızlar Ne Diyor 1

• ilkinden beri çok güzel orgazm oluyorum hele birde hızılı olursa kasılıyorum zevkten

Yükleniyor...