Kadınlar büyük kalın penis sever?

Gizli Üye
Beyler kendinizi kandırmayın kadınlar gerçekten büyük kalın penis sever yok boyu değil işlevi önemli falan filan bunlara inanmayım güzel giden bir ilişkisi olan cinsel birlikteliği olan aşık olduğu partnerinin penisinin olduğundan daha uzun ve kalın olmasını istemeyecek kadın yoktur he şans eseri sevgilisinin penisi ideal değilse tabi nasıl türk kadınlarının boy ortalaması kısaysa türk erkeklerinin penis boyuda diğer milletlerin beylerinden kısa rus kızlara hastasınız misal okey ama siz önce penisinize bakın :)) simdi cesur olup penis boyunuzu söylermisiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Türkiye'deki erkeklerin penis boyu ortalaması ise 13,9 cm. olarak belirlendi. dünya sıralamasında A B C D F şeklindeki sıralamada D deyiz yani 1 degil 2 geçer puan almışsınız dünyada en ufak penise sahip erkekler korelilermis beyler o kadar üzülmeyin :D
Kadınlar büyük kalın penis sever?