• Sor
  • Bence

Ters ilişki isteyen erkek, bir bakıma sadist midir?

Ters ilişki isteyen erkek, bir bakıma sadist midir? Ters ilişki isteyen erkek partnerinin acı çekeceğini bildiği halde sadece kendi zevki için bunu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sadece kendi zevki için yapıyorsa karşıdakinin acı çekeceğini biliyorsa evet.

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 4

• istemeyen kız zaten yaptırmaz eğer yaptırdıysada kadında istemiştir ve bu sadışlık değildir bence...hardseks gibi bişey işte...

• bi ele kırbaç. aklıma tolga çevik geldi

• kelepcelerı unutma banu sever :))))

• işini güzel yaptıktan sonra sadistlik değildir.

• Amaç karşı tarafa acı çektirmek olsaydı sadistlik olabilirdi.Ama bence bu kendi zevki için karşı tarafın ne yaşayacağını önemsememek olduğu için bencilliktir.

• anal seksi dogru yaparsan karsi tarafa da aci cektirmezsin. bilincsiz oldugu halde zorlarsa gormemislik olur,bilerek karsi tarafi hazirlamiyorsa hayvanlik olur. sadistlikle bi alakasi yok bence. karsi trfta yok desin cani aciycak madem eli armut mu topluyor canim .)

• ben bilmem

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu soruda bir cevap ve bir çok yorum tarafımdan silinmiştir. Seviyemize dikkat edelim dostlar :)

• anal seks isteyen erkek sadistlikten değil zevki böyledir zevk meselesi yani..

• bilmiyorum partnerinin canı acıdığı halde devam etmek ne kadar zevk meselesidir bilmem

• Öncekileri Göster
    • aminnnnnnnn amin bal damlıyo abicim ağzından

• bişey değil kardeş:))

• sağlık ve dini yönden çok sakıncalıdır... Böyle insanlar mel'un dur (Allah tarafından lanetlenirler...)

• orası zaten inanan için kesinde. sadistlikten bi farkı yok bence

• yok sadece lagamcıdır :))) ya misgibi dogruyol varken ne işin var b.kların içinde

• benim işim yok hacı :D bana ters zaten

Yükleniyor...