En ideal penis boyu kaç cm

Erkeklere soruyorum sizce en İdeal penis boyu kaç cm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadına göre değişir. Minyon bir hatun mesala benimkini alamaz, 2 metrelik bir hatun için için belki yeterli olmaz.

Erkekler Ne Diyor 33

• boydaki ideali boşver bebeğim hiç çıkmadan 5 gidiyorum işlevi eni ilgilendirsin):

• 15 diyorum

• kimse sorsan kendisininkini söyler. bu konuda fizyolojik makale okursan işe hangisinin yumurtayı döllemede daha başarılı olduğunu istatistiki olarak açıklayacak. en iyisimi sen kendi tecrübelerine güven.

• haydar amacama soram sölerim

• Sen kaç istiyorsun

• Benimki 18cm bu zamana kadar beğenmeyen olmadı.demekki 18 yeterli

• Şu ana kadar ki kızlardan aldığım yoruma baklırısa 15cm gayet ideal..

• buraya gerekli bilgileri yazdım. link oku hepsi var

• tanıdığım bir kız söylemişti. kalınlığı daha önemliymiş. ince ve kalın arasında fark varmış. ben de bu sözün üstüne çapını mezura ile ölçmüştüm )) çapı 12 cm imiş.

• 10-16 cm aralığı uygundur hocam

• Neden erkeklere soruyorsun, neden bayanlara sormuyorsun?

• 16 17 heralde

• en ideali içini tam doldurandır ne azı ne fazlası. bu da kadından kadına değişir.

• 16 sdfhbsdfbhsdhfbhdsf

• Erkekler ne bilsin kızlar bilmeli, ben bir tek benimkini biliyorum 20 cm den fazla karizmatik bir görüntüsü varmış kızlar öyle söylüyor. Bu arada alkol var detaylı yazdımsa affola

• penis boyunun bu kadar önemsenmesi malesef ülkemizde yara haline geldi

arkadaşlar neden uzmanların söyledikleri sizlere tatmin edici gelmiyor. neden ısrarla erkeler arasında bunu daha da yara haline getiriyorsunuz

yıllarca türkiyede dert oldu bu. ve bu sorun kadınlara da sıçradı. dünyanın hiç bir ülkesinde penis boyu konuşulmazken herkes sevişmesine bakıp keyif yaparken bizler neden uğraşıyoruz.

ideal penis boyu diye bir boy yok. arkadaşlar çocuk yapabilmek için ve fonksiyonel olarak kullanabilmek için 8 cm üzerinde olması gerekir. kadına ağrı vermemesi için de 18 cm nin altında olması gerekir.

işlevsel olarak önemli boy pos önemli değil. lütfen biraz araştırmacı olun ve lütfen okuyun. okuma alışkanlığınız olsun.

kadının zevk alacağı noktalar yani erojen yerler belli. vajina girişinde bu bölge. kızlık zarının hizasından içerisi gebeliği dışarısı zevki ilgilendiriyor. yani iç dudaklar, üretra bölgesi, klitoris ve perine bölgesi. bunlar vajina giriş bölgesi ve dıştadır. peki noktalar dışta ise penis boyunun önemi kalıyor mu. hayır. rahme spermin rahat ulaşabilmesi için de rahim 8-9 cm içte olduğuna göre 8 cm içeri penis girerse gebelik olay gerçekleşebilir. daha neyin peşindesiniz.

kadını ayrıca uyarıcı bölgeleri var. yani sevişmek gerek. sadece penis ile vajinanın birleşmesi eğer gerçek sex ise kadınlara erkek gerekmez. alır bir dildo işini görür. sadece penis mastürbasyonla farkı yoktur.

bir kadın sevişerek ya da erkek sevişerek hiç ilişkiye girmeden de orgazm olabilir. o zaman neyin peşindesiniz.

şu linke bakın. bir doktorun sitesi. kaynaklar güvenilir bilimsel kaynaklar

link

• Builder sen çok dolmuşsun kardesin

• En iyi cevap secilmesi gereken bir cevap vermissin dostum tebrik ve tesekkur ederim dunya geneline bakarsak en kucuk penis ortalamasi ulkemize ait ama goremedigimiz icin kimi arkadaslar klavye ile 19-20-24 arasi oldugunu yaziyor herkesinki kendine bni ilgilendirmez fakat hic sanmiyorum:) en ideal olcu ise 13-14 cm ve bayanlar boya bakarak iliskiye giriyorlarsa ileride onlara kol girmeye baslar bence:) o uzunluk sadece goruntu tatmin eder ama zevk yerine aci cekerker anlamiyorlar:)

• bunu bir kızın erkeklere sorması ne kadar saçma!

• 12-16 cm arası idealdir. ancak kalınlık daha önelidir. dolgunluk hissi açısından. 4 - ? cm. :) yok o kadar da değil belki 6 veya 7 cm. çap.

• vaginanın girişinde üst kısmında mercümek tanesi kadar 5 adet kadar sinir uçları vardır Klitoris ile bağlantılıdır bu uçlar penisin vaginaya girişinde bu sinir uçları hisseder klitoral uyarı ile vagina girişinde ki sinir uçları hissedileni aynı anda birbirne geçiş aktarma doğal bir şakilede işl,iyorsa zevk alır kadın,Penisin uzunluğunun ne kadar önemi vardır gerisini siz düşünün.Kalınlığı önemlidir ama bakın sürtünme katsayısı yüksek olur ne kadar tyüksek olursa zevk alma katsasısıda artar .

• Kalın olsun vajınana gırdıgınde zevkden kudurdugunda senın ıcın ıdeal odur :D

• ölçüm cihazı olarak kullanacaksın galiba. boyu değil işlevi önemli. :)

• herkesin ideali kendininkidir

bence en ideal 17

• KARIYA GÖRE DEGİŞİR.KİMİNE 12 CM YETER KİMİNE 30 CM YETMEZ.

• Sana en sonunda 50 cmlik bir tane alıp vercem eline.Usanmadan ölç dur enine boyuna.

• kadına göre değişir kiminin ideali 10 cm olsun benim olsun diye söyler kimisi aga en az 19 olsun içimi karıştırsın mixer gibi diye söyler. yani kadına bağlı bu idealler :)

• Ya hani işlevi önemliydi

• 190 cm anasını satım nası bir sorudur bu

• sende mi beeeee

• medium olani..

• Ne kadarını alabiliyorsan senin için ideali o.

• ayarlanabilir olan herkes için en uygunu =D

• Kırk santim

• ne yapacaksın töbe töbe

Kızlar Ne Diyor 1

• 18 19 :) olacak :D

• İlerki zamanlardada kol bacakla takviye istersin sen... :D

• azgınlıktan öyle demiş alabileceğinden değil öyle diyipte 16 lığı kalınlıgından alamayanları cok gördüm

• dünyanın şu ana kadar ölçülmüş en derin vajinası 18,8 cm. sen nasıl 19 cm alacaksın. o zaman ginese girmen gerek. kafanızdan rakam sallayıp millei komplekse sokmayın. ya da alın bir realistic penis erkle falan uğraşmayın.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...