Kadınlar adet döneminde neler yaşarlar?

Arkadaşlar merak ettigim bişey var kadınlar adet döneminde neler yaşarlar kimisi ilişkiye girmek istediklerini söylüyor kimisi meme ucları falan agırıyor diyor en iyisini siz bilirsiniz cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Arkadaşlar soruyu sormamın asıl sebebi ilişkiye girdigim bir kadının gögüslerine dokunmak istedigimde hemen bagırıp çok acıyor falan diyordu gerçekten acı çekiyordu dokunsam bile acaba adet dönemindemiydi onu merak ettim :D
Arkadaşlar yeni beddua Adet olasın işallah :D
Sizide anlamadım kimisi seks istiyoruz ilişki sitiyoruz diyor kimisi sinirli oluyor kimisi agrıdan düşünemiyoruz diyor :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sinirli ve gergin oluruz . tek mutlu eden şey çikolatadır o dönemde. bide sıcak su torbası ve ağrı kesici :))

• ne gibi yararı varki :D bizim size ihtiyacımız haric yemek yapabiliyosunuz cinsel ihtiyacımızı karşılıyosunuz bizde size bakıyoruz siz cocuklara bakıosunuz böyle gidiyo iİ:D

• kız olmak güzel bişey bende kız olduğum için şükrediyorum :)

• ovvv :D ben kız degilim yine şükrediyorum

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 13

• O kasıklardaki,ayaklardaki ve beldeki ağrılarla seks düşünecek halimiz kalmıyor.

• Kasıkların, göğüslerin, belin ağrır.Hatta bazen ağrı insanın bacağına vuruyor.İçine o stres yüzünden sıkıntı basıyor, sinirli oluyorsun.En önemlisi gülerken ve sinirlerinip bağırırken kan akıyor ve sen bunu hissediyorsun.Çok kötü.

• Çöpün üzerinde yiyecek birşeyler ararken aniden kuyruğu çekilen bir kedi gibi oluyoruz .

• :D Söylemiyosunki gafil avlamıyalım

• Okadarını bilemem :D

• :) peki yolda gördügümüz bi kızın adet olup olmadıgını anlama imkanımız varmı :D yada anladık diyelim ilişki teklif etsek ne der ?

• Öncekileri Göster
  • - ruhsal dengesizlik

-göğüslerde ağrı

-kasıklarda ağrı

-vajinana 1 er kg lık ağırlık asılmış gibi aşağı doğru çekilme ( bunu en iyi böyle tanımlayabilirim)

- yiyip yiyip doymama

-aşırı sex isteği

bende durum bundan ibaret :))))

• :D vooovoov

• ruh halim çok karmakarışık oluyor ben adetteyken mutlaka ağlıyorum neden bende bilmiyorum ağlarken birden aklımda bir fıkra geliyor gülüyorum falan sonra fıkraya gülerken neden ağladığımı düşünüyorum tekrar ağlıyorum. belim ve sırtımda çok ağrıyor tabii

• öncelikle hassas oluruz sınırlı oluruz erkeklerı dovmek falan ısterız sebepsz yere..:) vucudumz genel olarak hassas olur karnımız belımız ağrır sıvılce cıkabılır canımz cıkolata ıster duygusal oluruz..tuyler bıranda fışkırır..cınsel ıstekde artar evet.

• :D çok açık ve net

• ilişkiye girdiğin kadının adet oldugunu nasıl anlamıyosun ?

• anlamıştım

• Evet gogusler fena agriyor, bel agrisi da ayni keza. Tabi bi de tatli krizleri

• :D:D bundan sonra kızlara bedduam adet ol işallah

• Sevgilimle bi ara her ay düzenli adet olduğum ilk iki günü kavga ediyoduk.. sonra söyledim o rahat ben rahat :D

• :D:D:D

• karnimiz agiyor..hemde cok fena..offf...bide moral bozuluyor ...sinirlerimiz tepemizde cok kotu oluyoruz yani bilmessen daha iyi

• ooov :D

• ne cinseli ya hic bi acidan yaklasilmaz...pisman olursun =))

• yani yaklaşılmaz o dönemde cinsel açıdan bile :)

• Şöylekı adet olmadan 2 gun önce göğüslerim büyür ve hassaslaşır, ılk gun sırtım agırır ıstısna olarak ıkıncı gunde agırır ama bazı adetlerımde hıc agrı yasamıyorum bu da kendıne dıkkat etmenle olur benımde adetım 7 gun suruyor ve adet donemınde sınırlıyımdır ve adete gırmeden oncekı gun mutlaka aglarım :) durduk yere bıle olsa aglıyorum sinir sistemim çöküyor resmen ama sonrakı gunler 3.ve ya 4.gun duzelıyorum :)

• hmm agzır kesici falan filan gibi :)

• bence, o kadar da pis değil eger kendıne dıkkat etmezsen kötü oluyor sadece.

• :) aglıyosunuz üzüldüm pis bi dönem

• acılı bı donem bıtkın olursun tek dusunduğun şey sıck su torbası ve arıkesıcı ve çıkolata bn çok gergın olurum karın ağrısı ilk ıkı gun sonra duzenlı devm eder öle

• hmm oda guzel neden merk edıyosun peki bu kızları ılgılendıren bişey ? :D

• :) iyiki bizde öyle bişey yok bizde ergenlikte oldu meme uclarıma elbise degse agırıyodu sonra gecti :D

• kişiye gore değişir 7 en fazla da 8 :)

• Öncekileri Göster
  • sen neden merak ettin ki şimdi bunu? biz size soruyo muyuz boşalırken ne hissediyosunuz vücuduzda ne olup bitiyo diye?:):):)

• :D anladım anladım

• kesinlikle adetin olsun istemezsin sanırım anlamışsındır?

• sevgilim yok :) size soruyorum gögüs uclarınız agırırmı yada başka yeriniz yani acılı bir dönemmidir yoksa rahat bir dönemmi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• çok merak edilecek durum olduğunu sanmıyorum..

geneli sancılı geçiriyor o dönemi...

• cok sinili olurlarr ve tabi kanli...

• Geçen viki'de araştırıyorum.

• kızlar bu dönemde çok sinirli agresif gergin olurlar..

• sanane bu işemi girecen

• Evet kızların adet dönemi ile ilgili dükkan açıcam senide beklerim :D

• çikolata yemeyin kızlarr yaa ben bunun doktorasını yaptım aaaa :))) çikolata regl döneminde daha çok gerginliğe neden olurmuş... sadece psikolojik olarak etkileniosnzzzzz... :)))))))))))))

• zaten psikoloji böle bişi olsa gerek mutluluk veren şeyler bazen aslında zararda vermez mi ? :)

• olurmu cıkolata mutluluk verıyor sadece adette degıl normalde de.

• Çikolatanın tadı yeter keşke kızlarında çikolatalısı olsada :D

Yükleniyor...