Kucağa oturmak ne anlama gelir?

Beyler bayanlar sevgililer arasında bu kucağa oturma işi en sevilen hareketlerdendir. ama masumca tabi aşkım deyip boynuna sarılmak o sırada kucağına çıkmak :) merak ettiğim şey böyle aşkla dolu bi harekette erkeğin " sana kabaran bir şey var" durumları oluyor mu :) eğer gerçekten aşk varsa aranızda kız arkadaşınızla bu masumca kucağa oturuşta direk cinsel anlamda etkilenir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşk varsa gözlerine bakmaktan başka bişey düşünmem aşk başka bişey yaşamayan bilmez

Erkekler Ne Diyor 18

• onun sana karşı hissettiklerine bağlı tamamen:)

• eşeğin aklına karpuz kabugu sokmak diye bir atasözü vardı dimi (:

• lisede sınıfta ki kız arkadaş direk gelir otururdu. bende yakınlık bulurdu sanırım,benim de kötü şey düşünmeyeceğimi bilirdi. sevgili olunca insan sahiplenir. senin o dediğin kabaran var olayı, sadece sapıklarda olur. evli barklı adam olup, her kadını kucakta hayalde edebilir. insanın içi kötü olmasın.

• şeytan doldurur diye boşuna dememişler boş duran tancayı gel sen doldur ondan sonra namluyu hissediyorum de oh ne ala

• bende öyle düşünüyordum ama inanki aşkla felan ilgisi yok ne olursa olsun kabarır zaten kabarmazsa tıbben ve beyinen bir sorunu vardır o erkeğin deliler gibi sevsin hiç kabarmasını istemesin ama o yinede kabarır sen kızı öpmek istemezsin mesela kendini engellersin ama penisi engelleyemezsin ister istemez kalkar ayrı bir cumhuriyet sanki kafasına göre takılır beynin penisine hükmetmezzzz

• Direkt etkilenirim!

• gayet doğal olarak sex isteği,buda masumca bir vücut tepkisidir...

• İsteyerek yapmıyoruz valla kendiliğinden oluyor.

• aşk zaten kabarmadan ibaret..:D

• Ben kendimden bilirim hemen dikilir kucaga oturmak al beni eve götür anlamındada bana göre öyle

• Ya oturduğunda ilk 5-10 saniye bişey olmaz ama oturup kıpırdarsa ki öyle oluyor , o zaman kabaran bişeyler olabiliyor. Tahlikeli hareketlerdir ve erkeğin duyduğu aşk bu hareketler ile ölçülmez.

• Sana kabaran bir şey var :D

Erkek varsa masumluk ölmüştür ;)

• zaten etkilemek için böyle bi pozisona girilmiyormu kucağa oturmakta ki amacı ne zaten bırakın bu masum ayaklarını:)

• yav sen ne kadar tabuyla büyümüşsün. bir kız cinsellik düşünmediği birinin kucağına oturmaz. senin yaptığın şey zaten cinsellikle ilgili adamın kucağına oturuyorsun. bu da kötü birşey değil aşk da var tabi içinde. ama bu sırf aşk değil aşkla cinsel arzunun uluşmasıyla olan bir durum. sana göre cinsellik o kadar tabu olmuş ki aklındaki cinsellikle ilişkili düşüncelerin sana çok normal geliyor ama bunları tabu olduğu için aşktı bilmemneydi diye masum isimlerle adlandırmak istiyorsun. bir kızın bir erkeğin kucağına oturması akla cinsellik getirir ve bu da kötü birşey değildir.

• Olaya etkilenmek olarak bakma. Tamam eyvallah oturdun kucagına, baktın sevgilinin uçağı havalanmaya başladı, korkma hemen :) Şimdi aklda ne vardır bilinmez ama, ne düşünürse düşünsün o uçak kalkar. Erkekliğin doğasında var bu düşünce ile alakası yok. Benim ilk cıktıgım zaman sorunumdu. Kızın elini tutardım bende hareketlenme olurdu. O kadar utanırdımki kendimden ama elimden birşey gelmezdi. O yüzden bunlar yaratılıştan gelen "refleks"ler olduğu için seninde kafana takmaya değecek birşey yok :)

• yani etkilenmeyen erkekten kork derim.normal olan her erkek etklenir.yani sağlıklı olan erkek

• aşkla bunun bir alakası yokki arkadaşım etkilenirim tabi.diyorum ya etkilenmeyen erkekte sorun vardır zaten

• aşıksın ama o kıza böyle şeylerin hemen aklına gelmesi anormal değil mi ?

• gerçekten aşıksam o an aklıma öyle bişey gelmediğinden sıkı sıkı sarılırım da eğer bi erkek aşık değilse daha kız kucağa gelmeden ona kabaran şeyler başlamıştır kabarmaya oturduğunda hissedersin heralde:))

• Etkilenmem diyenin erkekliğinden şüphe etmek gerek.

• +1

Kızlar Ne Diyor 7

• o kabaran şey hep tetikte sen kalkıp üstüne oturuyosun kabarmıyorsa zaten sıkıntı vardır :)

• ben zaten onu baştan çıkartıp kendıme saldırtmak için kucağına oturup şirinlik yapıyorum :) aaa

• off ya süpersin...:)))

• Kız etkılenmez mi yani :) Aşkta seks isteği yoksa o aşk değildir.

• tetikleyici hareketler bunlarrrrr

• absolutely right :)

• motivator or drive

• kalça & vajina ikilisi varsa akan sular durur bebiş...

• valla yeni boşalan bir erkekte bile kabaran birşey durumu oluyor

• Guzel sorru :D

• teşekkürlerr :))

Yükleniyor...