Erkek arkadaşımın menisinin rengi neden farklılık gösteriyor?

Erkek arkadaşımla seviştiğim zaman boşalınca şeffaf renkte meni geliyor ama erkek arkadaşım normalde kendi mastürbasyon yaptığında bu rengin beyazımsı ve biraz katı geldiğini söyledi. Acaba bu farkın nedeni nedir? Aklımı karıştırdı. Erkeklerden cevap bekliyorum lütfen dalga geçmeyin...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Uzun süre boşalmayan bir erkek boşalınca sperm katı kıvamda olur. Süre kısaldıkça sperm katılığını kaybeder sıvılaşır bu kadar basit.

• Bence de sebep bu. Bir günde 3 kez mastürbasyon yapsın, üçüncüsünde baksın. Meninin altındaki şeyin rengini görecektir :)

Erkekler Ne Diyor 9

• erkeğin masturbasyon yaptığında vücüdun salgıladığı hormon ile ilişkiye girdiğinde vücüdun salgıladığı hormon ve adrenalin farklıdır işte bunun içinde meni renginde farklılıklar olabilir ayrıca meni rengi erkeğin içinde bulunduğu pisikolojik durumlada orantılıdır.

• olabilir çünkü erkek arkadaşımın sürekli mastürbasyon yaptığını düşünmüyorum...

• bu normal bir durum oluyor böyle şeyler

• seninki çok elizabetçi demekki

• Sperm ile direkt ilişkili bir durum değil. Yanlış anlaşılmalar var bence. link Meniyi oluşturan çeşitli salgılar var ve hepsi etken.

• Spermin tam olarak oluşması için en az 24 saat gereklidir.Yani kaba tabiriyle ilk boşalımdan sonra 24 saat geçmeli ki tam olgunlaşabilsin bu anektot çocuk yaparken işinize yarıyacaktır.Not:Önceden 2-3 posta atıp sonra çocuk yapayım diye aynı gün içerisinde ilişkiye giren erkekler çok hüsrana uğramışlardır :))

• Eğer erkek arkadaşın 1 haftadan uzun süre mastürübasyon yapmadıysa sperm hücreleri tam oldugnlaştığından katı kıvamda gelicektir. Eğer 2 gün içinde mastürübasyon yapıp işikiye girdiyseniz, Sperm hücreleri tam olgunlaşmadığından daha sıvı halde olur.

• Bence de erkek bu zor birşey değil .. Heryerde yapabilir. :))

• galiba nedeni bu olsa gerek kendisi de mastürbasyon yapıyor olabilir

• Çok seks yada mastırbasyon yapılırsa az zevk alır bir erkek spermleri az ve katı gelir rengide daha beyazımsı gelir.Az ve arasıra bayanlar ile seks yaparsa bir erkek çok zevk alınır.Spermleri sıvı,renksiz açık ve çok gelir...

• sperm sayısı azmış, ondan koca olmaz, hemen terket :)

• sevişmeden kısa bi süre önce boşalmış olabilir veya sevişme esnasında bikaç defa boşalıyo olabilir

• valla benim bildiğim 1kere boşalıyor ozamanda görüyorum zaten...

• sevişirken boşalıyosa bile sen hisssedemiyebilirsin onu :)

• birkaç defa boşalmıyor sevişirken..ozaman yakın zamanda boşalmış olabilir diyelim..bilmiyorum :S

Kızlar Ne Diyor 1

• benım duydugum kadarıyla bosaldıkca rengı acılıyormus bılmıyorum ama ne derece dogru bısey bu...

Yükleniyor...