Doğru anal ilişki nasıl olur?

merhaba arkadaşlar..

Sevgilim anal ilişki istemiyor hatta hiç ilişki istemiyor :/ Benden önce ki sevgilisiyle ilişki yaşanmış ve kıza hayvan gibi davranmış bana sorarsanız seks objesi olarak görmüş. Ama doğru bir ilişki ile kızların analdan da zevk aldıklarını biliyorum. İki problemim var;

Birincisi ilişki için nasıl bir adım atmalıyım, gerçekten acı çektirmeyeceğime nasıl inandırabilirim.

ikincisi ise doğru bir ilişkinin devamının geleceğini biliyorum. Kayganlığı sağlayıp sevgilimin yönlendirmesine uyarsam başarılı bir ilişkimiz olur. Devamının gelmesini veya zevk alacağını nerden biliyorsunuz derseniz ince sinirlerin zevki doruğa çıkardığı bir gerçek. Daha önce ki seksimde partnerim 3.süne kadar istemişti..

Sorun ne o zaman derseniz artı olarak ekleyebileceğiniz önereceğiniz birşey varmı?

LÜTFEN konuya benim düşüncelerimin zıttını düşünen arkadaşlarım CEVAPLAMASIN ! EKSİLERİM.. Herkesin öğrendiği ağzına alışkanlık yaptığı hak yolu varkenli cümlenin neden söylendiğini bizler iyi biliyoruz..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence hayatta yapmicak bunu bana oyle gelityor butun kizlar evlendikten sonra der bnece duygusal bir konusma yapmalisin eger ikna etmek isterden beni sevmiyor musun tarzinda

• Su durumda yapilacak tek sey ikna yontemi ama onun disinda istemedigini soyluyorsa bak soyle yapabilirsin sey dersin sen beni sevmiyorsun ve arzulamiyorsun o yuzden iliskiye girmek istiyorsun haklisin yapicak bisi yok de trip at yani :D

• zorlamak istemiyorum ama :/ istiyorum ki oda benimle isteyerek birlikte olsun. başka bir önerin varmı

Kızlar Ne Diyor 2

• anüs cinsel birleşme için değildir,ki cinsel birleşme için cinsel organların kullanılması gerekir. penis tek başına işe yaramaz. tekrarlıyorum anüs cinsel ilişki için değildir (gay iseniz o başka) sindirim sisteminin bitiş noktasıdır. p*rno izlemeyi azaltın bence.

• olur :) simdi görürsün eksilerin bolluğunu, her boş fırsatta

• beni hayatın boyunca eksileyebilirsin

• okuma kıtlığı mevcut galiba? ben zıt düşüncelere sahip arkadaşlara bastıra bastıra yazmasın demiştim sanki? sen nasıl istersen öyle yorumlarsın hadi selametle..

• arkadaşım alıştırarak arkadaşını bu düşünceleri yok edebilirsin bende bu problemlerin aynısını yaşadım şuanda atlatamadım ama kız arkadaşını çok iyi anlayabilirim zamanla yavaş yavaş yakınlaşarak atlatacak

• ben ilişki istiyorum ama .s artık aşırı derece de ilgimi çekiyor .s hiç sevmediğim, midemi bulandıran birşeyi, mas. yapmaya başlıyorum .s hem neden böyle birşey söyledin ki?

• kız gerçekten çok temiz biri zorlama evliliğe bırak

• bu arada cevabın için teşekkür ederim +1

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadan ha kıza girmişsin ha babana :D yol aynı bence sen elinde prezervatifi yere bırak ve sakince uzaklaş oradan :)

• Senden önceki kişinin seks objesi olarak gördüğünü nerden anladın ?

Yükleniyor...