• Sor
  • Bence

Otobüslerdeki kalabalıkta taciz hakkında neler düşünüyorsunuz bazı kızlar gercekten bilerek tepki vermiyor?

Kızların ya da kadınların bu gibi kalabalık ortamlardak taciz olaylarında yüzde 75 inin tepki vermemesi sizce neden?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bu istatiki bilgiyi nereden aldın bilmiyorum ama rakam abartılı gibi. insan olan adam olan erkek vasfına uygun olan iletişim sorunu olmayan ve cinselliği bilen biri böyle davranışa girmez. birilerinin rahatsız oluşundan zevk alan ruhsal sorunu hatta akli sorunu var demektir. bu türlerin iletişim sorunu vardır. kadınla iletişim kuramaz. cinselliği ise filimler ve otobüste sağda solda tacizden ibarettir. en cahil insan gurubudur. kadını cinselliği bilmediği için kadının bundan zevk aldığını sanır. kadınlarımızın bunları bilmesinden dolayı onları insan hesabına almamaları böyle bir tepkisizlik olarak görünür. bunlarla herhangi bir tartışma ile bir yere varamıyacağını ve ortak dil bulamayacağını ve ne desede o hayvanların anlamayacağını bildiği için tepki vermezler. ayrıca tepki verince o zavallıların bunu zevk olarak algılayacaklarını bildikleri için bunu önlemek için tepki vermezler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Utanırlar seslerini çıkaramazlar

• sırf bulaşmak istemediğinden yanında bıçakmı var ne var ne yok sapık bu aklii dengesi yokk ne yapacağı belli olmaz diye düşünür bende seslenmedm seslenmedm en sonunda mahkemeye verdm birini şuan çocuk 15 yıl hapis yatacak sırf hassas bölgemi sıkıp kaçtığı için

• hassas bolgen ?

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim, başka bir soruda görüşmek dileğiyle :)

• kadina taciz veya siddet insanliga yakismayan bir hareketdir bence, sallandiracaksin böylelerini, bak bakim oluyormu baska.

• Taciz edilmekten hangi kadın zevk alır . Bu nasıl bir algılama kapasitesidir . zaten yüzüne bir kız gülse , "bana aşık olum" dıye yorumlayan tek milletizdir herhalde . Ayık olun ! Edeplı olun ! Kımse tacız edılmekten zevk almaz . sizin gıbı zıhnıyetler yüzünden taciz edildiğinde sesini çıkaramazlar . çünkü , " dişi kuş kuyruk sallamazsa , erkek birşey yapmaz " diyen mılletımız var bizim ! şuan bu soruda bunun kanıtıdır işte !

Erkekler Ne Diyor 9

• geçenlerde birisi söylemişti burda herkes kadın zevk alır diye tepki verenlerde yanlış anlaşılma olmasın diye demişti :D

• Aha bir çoşkun daha türüyooo..Ya kardeşim senin yaptığından utanmıyo olabilirsin ama yaptığın kişiler senin yaptığından utanıyo o yüzden tepki vermiyolar ...

• çok merak ediyorum taciz eden O. çocuklarının anneleri bacıları eşleri sevdikleri yokmu . birde ballandıra ballandıra anlatanlar varya .. sizde o. çocuğusunuz .

• kadin nekadarda azmis olsa yinede tanimadigi bir erkege sürtünmez bence.

• Bazıları bize taciz ediyor bir anım var onu asla unutamam

• bir iki defada poposunu degdırmıstı :D

• ben otobüste kaçacak köşe arıyorum, gelip biri sürtünecek sonra ihale bana kalacak diye...

• bence toplu taşıma araclarında bu tür hareketler tamamen o.cocuklugundan baska birsey değil aynı durumda senin anan bacın olsa ne olur acaba ?

Yükleniyor...