Kızlar, ideal penis boyu nedir? Avrupa ülkelerine göre haritayı inceleyip cevaplayın?

tutkuyuyaşa
Kızlar, uçup kaçmadan cevaplayın. Türkiye ile birlikte Avrupa ülkelerine göre ortalama penis boyları verilmiş. İdeal boy hangisidir? Hangi ülke size hitap ediyor? :D

Üzülerek söylüyorum ki Avrupa'da standardıma uygun ülke yok. Düşük kalıyorlar maalesef.

Kızlar, ideal penis boyu nedir? Avrupa ülkelerine göre haritayı inceleyip cevaplayın?

Bu arada, penis hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenmek için: Penis Hakkında Her Şey

Kızlar, ideal penis boyu nedir? Avrupa ülkelerine göre haritayı inceleyip cevaplayın?