Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?

Gizli Üye
Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım ?

Türk erkeklerin çoğu kıllıdır ve bakımsızlar.
Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?
Boyları çok kısa erkekte kısa boy hiç yakışmıyor.
Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?

Doyumsuzlardır birini elde etikten sonra ondan hemen vazgeçerler gözleri hep dışarda olur ama ailesinden birinin kimse bakmasını istemez ama kendisinin kızlarla yemediği halt kalmaz evlenecegi kızın bakire olmasını ister bütün kızların vermesini bekler.
Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?

stedikleriz zaman dışarı çıkabilirler istediklerini giyebilirler istediği saate eve gelebilirler aldatabilirler ama eşinin evde oturmasını isterler.
Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?

Romantik degiller özel günleri umursamazlar evlenmeden anladıkları tek şey seks evlendikten bir zaman sonra ilgiyi keserler.
Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?

Eşinin çalışmasını istemez işten gelir gelmez hemen yemek ister hal hatır sormaz köle gibi görür çünkü erkekler yemek yapmaz ev temizlemeye yardım etmez yargısı vardır. bir hafta aynı çorabı giyer ortalık yere atar.
Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?

Çabuk sinirlenirler küfrederler. Aşırı kıskançlar eşinin kendisinden başkasını gözü görmesin ister ama kendileri güzel kız görünce her yerini süzer laf atar. Namus kavramı sadece kadınlar içindir sanarlar Eline tespih alınca kendini mafya sanan yaratıklar. Daha çok var şimdilik bu kadar.

Türk erkeklerin genel özellikleri sizce haksız mıyım?