Erkeklerin boşalma süresi en az ne kadar olmalıdır?

Erkeklerde boşalma süresi ne olmalıdır? Dakika olarak soruyorum, saniye ve saat olaylarına girmeyelim lütfen :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 30dk

• evt benim normal 30 dk buluyor

• teşekkürler cevap için.

Kızlar Ne Diyor 3

• bu sure kısının kendısıne baglıdır.. 10 dk da yarım saatde hatta 1 bucuk 2 saattede olabılıyor. ırade meselesi bu..

• Takriben 1 saat..arada dinlenebilir tabii:P

• Beyin odaklandı diyelim de kaslar?

3-4 saat gidip gelecek babayiğit bulmak zor. Beyin onu da hallederse uçan halı üstünde seks fantazisine de girilebilir keza adam ermiş demek ki :)

• insan önce beynini mi kontrol etmeli yoksa bülüüünü mü peki :D

• aslında olay şu, erkek beynini kontrol ettiği takdirde (bu genelde 30 yaş üstü erkeklerde oluyor) istediği kadar uzatabiliyor, isterse 3 saat 4 saat.. ona kalmış.. ve aşınma olmaz merak etme.. sadece arada dinlenmek gerekir veya hissisizlik dediğin yani kuruluk vs olursa da biraz takviye şeyler yapmak gerekebilir.. yoksa aslında 1 saat hakikaten az bile.. yeter ki adam zihnini kontrol edebilsin

• Öncekileri Göster
  • ne desem bilemedim. bununla ilgili bir problem yaşamıyorum. o yüzden de dakika hesabı hiç tutmadım. önce de sonra da olması bizim için farketmiyor...

• wow :) 50 dk da öncesi sonrasının zaten bir önemi kalmıyor :)))

• o zaman 45-50 dak.

• Yahuuuu ortalama söyle bari yada olması gereken nedir onu yaz boşver sizi bizi :)))

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunun bir süresi olmaz bence.Kadınlar bizden daha fazla orgazm olabildikleri için mümkünse önsevişmeyle 1-2 kere orgazm yaşattıktan sonra 3.de birlikte boşalınmalıdır.

• bencede cok yalan atılmıss bosalma konusunda :D

• ortalama 1 saat diyelim..

• ama dakıkanın cok onemı yoktur..bunuda bılın ısterım..

• saatlerce sürdürmenin iyi olan tarafı ne makul süre yap ve hayat dön.

• 30 sn :D Neden herkes yalan söylüyor?

• 2 saat desem inanacakmısın? :)

• sende sıkıntı çok büyük :D

• sinir boşalması mı, sprem boşalması mı? :)

• ewet

• iyi noktaya parmak basmışsın üstteki yorumdan sonra :D

• Kadını boşalttıktan sonra her hangi bir zaman, ya da kadın ile aynı anda..

• Kadın iki saatte neden boşalmaz? İki saattir sadece git-gel yaptığından olabilir mi? Kadını orgazma ulaştırmak için günler öncesinden beyninin içini ele geçirmeye çalışan erkekler neden bu kadar uğraşıyorlar sanıyorsun?

• kadın 2 saat boşalmassa bülüüünü kangren die keserler onu napcazzz :D

• Sevisme meselesinde sure işini hic anlamam...sürekli makine gibi gir çık meselesine girmeye gerek yok .erkek bir sekilde bosalmamalıdır sevismenin uzun suremesi icin. yani bir sevisme 3 saat kadar sürse erkek bunun icinde 2 kez bosalır o halde 1.5 saat takilması lazım bosalmadan en az:)

• 20 - 30 dk iidir.. bence..

• 20-30 dk arası standartdır bencede. :)

Yükleniyor...