Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Erkeklerin boşalma süresi en az ne kadar olmalıdır?

Erkeklerde boşalma süresi ne olmalıdır? Dakika olarak soruyorum, saniye ve saat olaylarına girmeyelim lütfen :)

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Takriben 1 saat..arada dinlenebilir tabii:P

0|2
    1|1
    • hahahahaha basket maçı gibi :) Aramızda kalsın gizli yapamıyorum kendimi soruyu sorduğum için benim tarzımda bu :)) En güzelide bu zaten şimdi lafda anlatamazsın millete :P

• insan önce beynini mi kontrol etmeli yoksa bülüüünü mü peki :D

• Beyin odaklandı diyelim de kaslar?

3-4 saat gidip gelecek babayiğit bulmak zor. Beyin onu da hallederse uçan halı üstünde seks fantazisine de girilebilir keza adam ermiş demek ki :)

• ne desem bilemedim. bununla ilgili bir problem yaşamıyorum. o yüzden de dakika hesabı hiç tutmadım. önce de sonra da olması bizim için farketmiyor...

0|1
    1|0
    • Yahuuuu ortalama söyle bari yada olması gereken nedir onu yaz boşver sizi bizi :)))

• o zaman 45-50 dak.

• wow :) 50 dk da öncesi sonrasının zaten bir önemi kalmıyor :)))

• bu sure kısının kendısıne baglıdır.. 10 dk da yarım saatde hatta 1 bucuk 2 saattede olabılıyor. ırade meselesi bu..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevisme meselesinde sure işini hic anlamam...sürekli makine gibi gir çık meselesine girmeye gerek yok .erkek bir sekilde bosalmamalıdır sevismenin uzun suremesi icin. yani bir sevisme 3 saat kadar sürse erkek bunun icinde 2 kez bosalır o halde 1.5 saat takilması lazım bosalmadan en az:)

1|0
    0|0
  • 20 - 30 dk iidir.. bence..

0|1
    1|1
    • 20-30 dk arası standartdır bencede. :)

• bencede cok yalan atılmıss bosalma konusunda :D

0|1
    0|0
  • Kadını boşalttıktan sonra her hangi bir zaman, ya da kadın ile aynı anda..

1|1
    0|0
    • kadın 2 saat boşalmassa bülüüünü kangren die keserler onu napcazzz :D

• Kadın iki saatte neden boşalmaz? İki saattir sadece git-gel yaptığından olabilir mi? Kadını orgazma ulaştırmak için günler öncesinden beyninin içini ele geçirmeye çalışan erkekler neden bu kadar uğraşıyorlar sanıyorsun?

• 30 sn :D Neden herkes yalan söylüyor?

0|4
    1|0
  • sinir boşalması mı, sprem boşalması mı? :)

0|0
    1|1
  • Bunun bir süresi olmaz bence.Kadınlar bizden daha fazla orgazm olabildikleri için mümkünse önsevişmeyle 1-2 kere orgazm yaşattıktan sonra 3.de birlikte boşalınmalıdır.

0|0
    0|0
  • saatlerce sürdürmenin iyi olan tarafı ne makul süre yap ve hayat dön.

0|0
    1|0
  • ortalama 1 saat diyelim..

0|0
    1|0
    • ama dakıkanın cok onemı yoktur..bunuda bılın ısterım..

Yükleniyor...