• Sor
  • Bence

Vajinamda sivilce gibi ilginç birşey var, ne olabilir?

Vajinamda 1 haftadır garip birşey var sivilce gibi içinde topçuk var ama patlatamıyorum acıyo beyaz içi size bu ne olabilir? Vajinam sarkmaya... Daha Fazla

Güncellemeler:
O sivilceye benzeyen sey gitti gibi cok az kaldi simdi ne oldugunu bilebilirmisiniz?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 17

• yumrudur o yağ bezesi yanisıkıntı yapma

• ıcımı rahatlattın hemde fazlasıyla kac saattir stres yaptımm:(

• Öncekileri Göster
    • ne bılıyım annne bak ne oldu dıyıp acamam nasıl anlatıcam kadına gelmısım kac yasıma yanı :D

• peki sen bilirsin :=)

• bence bu önemli bir konu cevabını burda aramak yerine doktora gidin acil olarak.

• böyle şeyler için burada yanıt arama.bir doktora git ve kesin çözümü öğren.

• Büyük ihtimal HPV'dir. Genital bölgede siğil olarak da bilinir. Partnerinde var mı yok mu bunu da araştır ama yerinde olsam soluğu jinekologta alırdım. Şakaya gelmez.

• gordum ve cok korktum 1 haftaya gecmezse gıdıcem ama bunu erkek arkadasıma nasıl anlatmalıyım ?

• Öncekileri Göster
    • kıme soyledın kahlocum bunuu :)

• @Kahlo

diğerleri gibi bir şey olmaz korkma diye geçiştirmek daha tehlikeli, en kötüyü gösteriyorum iyisi çıkarsa sevinir. Varsa ampirik olmayan bir teşhisin buyur sen devral.

• Bendir o ben :)

• vajina mantarı olabilir hemen bir bayan doktora git ilerde başın yanar

• görmeden bilinmesi çok zor

• et beni olabilir...fazla uğraşma biraz zaman ver derim...daha sonra ne olduğu ortaya çıkar...

• Ne abazansınız rahim içindeki sivilceye bile erkek daha çok yorum yapmış.Burda oku oku sonra elizabet durumu var gibi.

• sadece 1 hafta bekle derım sana ! 1 hafta sonra kesın gececektır eger gecmezse onların kremlerı war doktora gıt werıo onu surup gecer...senın wajınan mıkrop kapmıs hepsı bu rahat tut o gonlunu :)

• umarım umarımmm :D

• doktora git..umarım kontrolsüz ilişki hikayen yoktur...

• doktara git be kızım

• iyimser taraftan bakarsak sadece bir sivilcedir geçer. realist taraftan bakarsak bir hastalığın belirtisi olabilir. sonuç bir süre gözlem yap geçmesse doktora git.

• ayrıca bartholin apse si diye bişi var araştır onuda mutlaka

• hemen acilen doktora gitmelisin ;)

• Patlatmaya çalışma belki patlamasının zararı olur. Doktore gitmelisin en acilinden bence de. Geçmiş olsun bu arada sarkma konusundada senin yaşında olabileceğiniz sanmıyorum ama ağda yapmak oralarda sarkmaya neden oluyor diyorlar.

• sıvıkce olabılır belkı ıltıhap doktora gıt

Kızlar Ne Diyor 9

• dalğamı geçiyosun sen bizlerel sivilce çıktı sonra gitti ne oldugunu bulabilirmisiniz.

• Dogru duzgun konus haddini bil bu site insanlari asagilamak yargilamak icin degil birbirine yardimci olmak icin !

• küfür yazmadım gayet açık bi şekilde yorum yaptım haddimi aşacak bi sorun yok ama siz sorunlusunuz kuzum benim senin gibi dümeleklerle işim olmaz

• Sen kendini fazla yukseklere cikarmissin bence olman gereken yeri bilmen gerekiyo

• acilen bi jinekoloktan yardım al..

• Kara pomat sür gece yatarken topcuk olur baloncuk sonra patlatırsın:D

• kara pomat nedir ve nereden bulabılıırm :)?

• doktora gitmekte fayda var.ben olsam doktora giderdim

• bi doktora görün bence..de

• ya kıl dönmesi felan olabilir ama kesinlikle doktora git bencede

• doktor bilir

• Abse yapmıştır, gidip patlattırmalısın doktora

• ben patlatamazmıyımm ?

• Öncekileri Göster
    • patlatırsan yani
      temizlemeyi ihmal etme:)

• ah bı patlasa bıde tırnaklarım uzun oldugu ıcın patlatmaya calısınca tırnaklarım batıyo yapamıyorum :)

Yükleniyor...