Vajinamda sivilce gibi ilginç birşey var, ne olabilir?

Vajinamda 1 haftadır garip birşey var sivilce gibi içinde topçuk var ama patlatamıyorum acıyo beyaz içi size bu ne olabilir? Vajinam sarkmaya başlamış sanırım nasıl gerginleşir?

Güncellemeler:
O sivilceye benzeyen sey gitti gibi cok az kaldi simdi ne oldugunu bilebilirmisiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• yumrudur o yağ bezesi yanisıkıntı yapma

• ıcımı rahatlattın hemde fazlasıyla kac saattir stres yaptımm:(

• Öncekileri Göster
    • ne bılıyım annne bak ne oldu dıyıp acamam nasıl anlatıcam kadına gelmısım kac yasıma yanı :D

• peki sen bilirsin :=)

• bence bu önemli bir konu cevabını burda aramak yerine doktora gidin acil olarak.

• böyle şeyler için burada yanıt arama.bir doktora git ve kesin çözümü öğren.

• Büyük ihtimal HPV'dir. Genital bölgede siğil olarak da bilinir. Partnerinde var mı yok mu bunu da araştır ama yerinde olsam soluğu jinekologta alırdım. Şakaya gelmez.

• gordum ve cok korktum 1 haftaya gecmezse gıdıcem ama bunu erkek arkadasıma nasıl anlatmalıyım ?

• Öncekileri Göster
    • kıme soyledın kahlocum bunuu :)

• @Kahlo

diğerleri gibi bir şey olmaz korkma diye geçiştirmek daha tehlikeli, en kötüyü gösteriyorum iyisi çıkarsa sevinir. Varsa ampirik olmayan bir teşhisin buyur sen devral.

• doktara git be kızım

• Bendir o ben :)

• vajina mantarı olabilir hemen bir bayan doktora git ilerde başın yanar

• doktora git..umarım kontrolsüz ilişki hikayen yoktur...

• görmeden bilinmesi çok zor

• et beni olabilir...fazla uğraşma biraz zaman ver derim...daha sonra ne olduğu ortaya çıkar...

• Ne abazansınız rahim içindeki sivilceye bile erkek daha çok yorum yapmış.Burda oku oku sonra elizabet durumu var gibi.

• sadece 1 hafta bekle derım sana ! 1 hafta sonra kesın gececektır eger gecmezse onların kremlerı war doktora gıt werıo onu surup gecer...senın wajınan mıkrop kapmıs hepsı bu rahat tut o gonlunu :)

• umarım umarımmm :D

• iyimser taraftan bakarsak sadece bir sivilcedir geçer. realist taraftan bakarsak bir hastalığın belirtisi olabilir. sonuç bir süre gözlem yap geçmesse doktora git.

• ayrıca bartholin apse si diye bişi var araştır onuda mutlaka

• hemen acilen doktora gitmelisin ;)

• sıvıkce olabılır belkı ıltıhap doktora gıt

• Patlatmaya çalışma belki patlamasının zararı olur. Doktore gitmelisin en acilinden bence de. Geçmiş olsun bu arada sarkma konusundada senin yaşında olabileceğiniz sanmıyorum ama ağda yapmak oralarda sarkmaya neden oluyor diyorlar.

Kızlar Ne Diyor 8

• dalğamı geçiyosun sen bizlerel sivilce çıktı sonra gitti ne oldugunu bulabilirmisiniz.

• Dogru duzgun konus haddini bil bu site insanlari asagilamak yargilamak icin degil birbirine yardimci olmak icin !

• küfür yazmadım gayet açık bi şekilde yorum yaptım haddimi aşacak bi sorun yok ama siz sorunlusunuz kuzum benim senin gibi dümeleklerle işim olmaz

• Sen kendini fazla yukseklere cikarmissin bence olman gereken yeri bilmen gerekiyo

• acilen bi jinekoloktan yardım al..

• doktora gitmekte fayda var.ben olsam doktora giderdim

• Kara pomat sür gece yatarken topcuk olur baloncuk sonra patlatırsın:D

• kara pomat nedir ve nereden bulabılıırm :)?

• bi doktora görün bence..de

• ya kıl dönmesi felan olabilir ama kesinlikle doktora git bencede

• doktor bilir

• Abse yapmıştır, gidip patlattırmalısın doktora

• ben patlatamazmıyımm ?

• Öncekileri Göster
    • patlatırsan yani
      temizlemeyi ihmal etme:)

• ah bı patlasa bıde tırnaklarım uzun oldugu ıcın patlatmaya calısınca tırnaklarım batıyo yapamıyorum :)

Yükleniyor...