Yengeç burcu erkekleri yatakta nelerden hoşlanır?

yengeç erkekleri yatakta nasıl kadınlardan hoşlanır? ne isterler ? kontrolü karşı tarafa bırakmayı mı severler daha çok ipleri eline almayı mı? yengeçler ve yengeç sevgilisi eşi olanlar yazarlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürlerr :Dnot: burçlara inanmayanlar ve saçma yorum yapıcaklar yazmasın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben yengeç burcuyum burcumun özelliklerini taşıyorum.kollarımla bir kıstırdımmı partnerimi evirir çevirir yine öperim.sen anladın onu.özellik doyumsuz ,sürekli aldatabiliryorum.

• peki gercekten seversen birini onuda aldatirmisin?

• iri goguse karsi zaafin var mi peki her yengecte oldugu gibi? :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır link Yengeç burcu erkeği nasıl bir aşıktır link Bunlarda ayrıntı biraz link link

• cinsellik kismini merak ediyorum ama ben :) onlari zaten okudum ama yinedee cook tesekkur ederim :) senin burcun ne bu arada?

• Ben boğayım da ayrıntı dediğim linke bak sen.

• ben yengeçim, çok şey isterim

• mesela biraz anlat ya yengecler cekingen oluyo basta utangac falan o yuzden sevgilimi cozemedim ben tam :(

• Öncekileri Göster
    • illahi bir isimiz dustu soru sorduk kiymete mi bindin. cevap vermezsen verme eklemiyorum!

• ok keyfin bilir, ben sadece gizli olma seçeneğini kullanmıyorum, bu konular da biraz fazla özel olduğu için ulu orta konuşmak istemedim... erkek arkadaşınla mutlu birliktelik dilerim...

• bu işin burç ile alakası yok...direkt kucağına otur...

• yengeç burcuyum. Ama özelde söylerim nelerden hoşlandıklarını

• ben yengeçim ve şöyle söyleyeyimyengeçler önce çekingen olur ama çekingenliğini attıktan sonra sex konusunda doyumsuzdursex yaparken dominant olur idareyi eline almayı sever ama partnerininde aktif olmasını ister sex anında yani hareketsiz bir partneri çekemez eğer sevgilin yengeçse sende yatakta hareketli olmalısın ve idareyi ona bırtakmamalısın birde ateşli olmalısın

• iri goguse karsida zaafin var mi mesela :)

• iri göğüsü severim ama ben küçük göğüsü tercih ederim
      bu burçla alakalı olmayabilir kişisel tercihtir

• senin göğüslerin büyük mü

• burcun sexsidemi varmış

• inanmiyosan yazmasaydin ya!

• Öncekileri Göster
    • banane o zaman yengec bile degilmissin ne isin var bu soruda

• yaa amma bozuldun ha öğrenelim dedik sen sürüyorsun beni
      hiç konuk sever değilsin

• Yengeç burcu yatakta paralı fahişeleri sever.Önce parasını verir sonra halleder.karşındakini kökleyene kadar fazlasıyla ziker.Yengeç burcu kıskaçlarıyla yakalarsa seni becerir eder.Yengeç burcu erkeği sapuktur yakaladımı afetmez köklemeye kalkar.

• yengec misin?

• Öncekileri Göster
    • peki onunla yasadiklarindan sonra parayla iliskiye girmek senin mideni bulandirmadi mi?

• Bir bayan fiziken ve yüz şekli olarak güzel ve vucudu mis gibi kokuyorsa zayıf ve tatlı bir fiziğide varsa hiçbir erkeğin (bu kategoriye babanıda koyabilirsin) hiçbir zaman midesi bulanmaz.Sadece Din konusunda suçluluk duyarsın ve Allah korkusu yaşarsın.Gerçek olan bu çok büyük bir günahtır.yapılmaması lazımdır.Ahlaksızlıktır şerefsizliktir.Ama Yüce allahım erkeğe öyle bir güdü vermişki böyle bir hatun gördümmü anlatmaya gerek yok.Para pul hiç önemi yoktur.Yeterki uçkur rahatlasın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...