• Sor
  • Bence

Deli gibi sevişmek istiyorum!

1 senelik çıktığım var yaklaşık bir ay önce buluştuk en fazla öpüştük baska bir şey olmadı..ve ilk öpüşmemdi o benim çok farklı güzel bir duyguydu ondan sonra her gün daha fazla istemeye basladım ileri boyuta tasındı...erkek arkadaşımla ayrı şehirlerde ve baya bir uzağız...bu arada aramız biraz bozuk bir konudan dolayı konusamıyoruz bile hiç öyle şeyler napmalıyım erkeğimi çok istiyorum ya:(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence bir kıza yakışmaz kendini tut yapmamaya çalış. şöyle düşün sen bir anne olsan kızın olsa biriyle çıksa öpüsse sevişmek isterse iyi olurmu evlenince herşey zamanla olur kendini sık bence sadece el ele bide yanaktan öpücük anca. dudaktan zorladıgın zaman ama sevişme :)) zorr

Erkekler Ne Diyor 17

• mastürbasyon yap rahatla güzelim... ne diyeyim şimdi sana, daha sonra pişman olacağın davranışlarda bulunup üzüleceğine bu durumu ancak böyle bastırabilirsin.

• mesafe uzun ise o, kendine başka birini bulmuştur...

• Kötü bir durum bunu bastırman için mutlaka gusül abdesti almalı dikkatini başka yerlere.çekmelisin.

• isin zormus. yardmcı olabilseydm keske :(

• O heriften bir halt olacağı yok senden önce onun istemesi arzulaması lazım, boşver gel şartları olgunlaştıralım..

• bende istiyorum ama kimse yok

• Aşk bu dur zaten, arzu olmadan aşk mu olurmuş? Sevişmek güzeldir :)

• akıllı uslu seviştin de deli gibisi kaldı zaten :/

• yapay varsa al elıne hayal gucunu kullan..rahatladıgında ara sevgılını konus erkek olarak oda senı ozlemıstır ve ıstıyordur

• Abaza detected!

• sen istiyor duj verejek 100$ daha :)

• libido ergen seni:))))

• ergen falan değilim 20 yasındayım, ön yargılarınızı kendinize saklayın

• :)

• sürtünün...:)

• sevgilinin gönlünü almak icin onu kaybetmemek icin kendinimi feda ediceksin ben sevdigimden böyle birşey istesem küfür edip giderdi be.. git ona o bicim kadınlar gibi olmadıgını evlenmeden bir erkekle yatamıyacagını şöyle.. sanki seninle evlenicekde kendini ona vericeksin yarın evlendiginde başka birisiyle anlatırsın artık sevdigimi kaybetmemek icin kendimi ona verdim diye.. kocanda sorar nerde şimdi o sevdigin diye.. bön bön bakarsın

• biz hiç yatmadk zaten bakireyim. istedigim onla uyumak öpüşmek sarılmak yani ileriis olmaz ztn

• parmakların daha iyi çalışsın.

• telefon denen aleti eline alıosun, titreşimi açıosun, ertesi gün gidip yeni bir telefona merhaba diosun

• benimle yatarmisin dee !

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...