Vajina kapaklı olur mu?

Vajina kapalı olur mu? Bazen öyle şeyler duyuyorum, öyle birşey varsa gören nasıl birşeymiş paylaşabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• panjurlu modelleri bile var

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 4

• nerede satılıyormuş?

• sen ne diyosun pedallı modelleri bile var, basınca kapağı el değmeden açılıyor:)

• bence senin beynin kapaklı... ama açılmayan türden

• Nasıl kapalı ? onu anlamadım

• kapaklı*türkçesi bu

• adam akıllı yaz isşte nasıl kapalı ?

• Kapaklı Yanlış yazmışım kapalı diye KAPAKLI

Erkekler Ne Diyor 14

• evet olur, ama sen bunu anlayamazın sadece ilişki sırasında aşırı acı duyarsan anla ki kapalı vajina ilişkiyi istemiyor demektir... onunda canı var canım alala

• evet nadir de olsa öyleside varmış...

• evet twist off modeller var

• ''vajina bu kapağın altındadır''

• Otomatikmi acaba

• neler varmış bilmiyoruz

• Senin öğrenmek istediğin şey "Hymen"Kızlık zarının vajina ağzını bütünüyle Kapatması. Bu duruma iki bin kadında bir rastlanır ve genellikle durum adet kanının dışarı akamayıp içerde birikmesinin yol açtığı sorunlara bağlı olarak ergenlikten sonra fark edilir.İlk başta adet akıntısının büyük bir kısmı, artan miktardaki eski kanın sığması için esneyip, genişleyen vajinada toplanır.

• her işimiz bitti, kapaklısı kaldı hemi, buldun da .ıllısını mı derler sonra adama yuh yani

• yav birisi sizi kandırmış. kapak dediğin şey... hahhahahahaahahahha

• öyle bişey yok gördüğün vajinaya saygı duy sen yeter

• link bu linke bakarak yorum yapabilirsin sanırım.Dudakları açılmamış demek istediğin sanırım.

• 14

• Caps var mı caps ? Yeni bir şey keşfettin dostum herhalde. Patent al hemen

• Kaynak söyle :)

• İç dudaklar var dış dudaklar var ama kapak diye bişey görmedim ben.

• Kapalı kapaklı ne ya? Kapalı kızlık zarı diye birşey var da, başka kapalı derken yani? Aklıma başka birşey gelmedi. Ki zarın o durumu da nadir birşey ve çözümü basit.

Yükleniyor...