CİNSELLİK HAKKINDA NE BİLİYORSUNUZ?

bilenbiri

1. Günlük hayatlarında devamlı p*rno izleyenler gerçek hayatta partnerlerini günden güne daha az seksi bulmaya başlıyorlar.

2. Sünnetli erkekler sünnetsizlere göre daha uzun orgazm yaşıyorlar. (ABD Medikal Birliği)

3. Dünyada 4 kişiden bir erkek tek başına oral seksi deniyor.

4. Fransızlar orgazma "la petit mort" (Küçük ölüm) diyorlar.

5. Amerikada ki gençlerin %16'sı intikam için seksi yaşıyor.

6. Seksomnia (Uykulu seks) ABD'den bilimadamları bu hastalığın uyurken seks rüyalarından, mastürbasyona ve cinsel ilişkiye kadar giden bir alışkanlık olduğunu belirtiyorlar. Bu tip hastaların %80'i erkek.

7. Erkeklerin %26'sı bir buluşmaya gitmeden önce üstlerini kokluyor. Kıyafetlerinin kokmadıklarından emin olmak için.

8. Yatak odası en çok seks için tercih edilen yerlerden. İkinci ise arabalar geliyor.

9. Birinden telefon numarasını istedikten sonra %44 erkek 3 gün sonra karşısındakini arıyor. Bu yöntemin daha havalı gözüktüğünü düşünerekten.

10. Kadınlar için orgazmların en iyi yaşanacak zamanı adet dönemlerinde oluyor.

11. Daha fazla orgazm, daha fazla yaşlılık demek.

12. Beyaz açık tenli erkekler kadınlar tarafından daha az çekici bulunuyor.

13. Kulakları dışında piercing takan kadınlar ilişkilerde daha çok partner değiştiriyorlar.

14. Ortalama bir erkeğin testisleri 4.5 cm uzunluğunda 2 cm genişliğinde oluyor.

15. Japonya'da Kokigami adında yapılan bir sanat var. Kağıttan yapılan mitolojik veya hayvan figürlerinden oluşan Origami'ye benzeyen bu heykel penis tarafından yırtılıyor.

16. 2004 yılında p*rno yıldızı Lisa Sparxxx 1 gün içerisinde 919 kişiyle cinsel ilişkiye girerek dünya rekorunu elinde bulunduruyor.

17. Tarih boyunca ölçülen en büyük penis boyu 35 cm.

18. Yapılan bir araştırmaya göre %54 oranında insanlar ofiste seks yaptıklarını açıklıyorlar.

19. ABD'nin 26 eyaletinde cinsel iktidarsızlık yüzünden boşanmalar yaşanıyor.

20. Yapılan diğer bir araştırmaya göre 5 ülkeden gelen yanıtlara göre, erkeklerin vajinaya penislerinin dokunmasından boşaldıkları zamana kadar geçen süre 30 saniye ile 44 dakika arasında.

21. Her 5 saniyede dünya üzerinde 2778 kez seks hakkında konuşuyor.

22. İnsan sperminin içeriğinde 30 çeşit madde vardır. Bunlardan bazıları fruktoz, askorbik asit, kolestorol, sitrik asit, nitrojen, b12 vitamini tuz ve enzimler.

23. Alman kadınlarının %64'ü herşeylerini arkadaşlarına anlatabileceklerini düşünüyor.

24. Teksas Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma sonucu %90'ı kadınların uzun bir penis yerine geniş bir penisin onları daha tatmin edeceğini söylüyor.

25. Seks sırasında erkekler için görsellik en önde gelirken kadınlar içinse hisler ve dokunma duyguları en önemli şey olarak görülüyor.

26. Oral seksin en çok yapıldığı ülke Avusturya

27. Erkeklerin %74'ü seks sırasında orgazm olurken kalan 23'ü ise düğer zamanlarda oluyor.

28. 4 erkekten 3'ü iş arkadaşlarını fantazilerine dahil ediyor.

29. Almanların %56'sı seks hayatları kötüyse partnerlerinden ayrılıyor.

30. Dünya üzerinde 4.2 milyon kadar p*rno internet sitesi var.

31. Erkeklerin %72'si dergi kapaklarında yakışıklı bir erkek gördükleri zaman komplekse giriyor.

32. Erkeklerin %41'i plaj voleybolu oyuncularını seksi buluyor.

33. Primatlar içinde en büyük penise insanlar, en büyük testislere ise şempanzeler sahip.

34. Kaliforniya Üniversitesi'nin araştırmalarına göre Alman erkeklerin penisleri ortalama 14.3 cm. Essen Üniversitesine göre ise 14.48 cm

35. Uluslararası bir araştırmaya göre Almanlar dünyadaki en kötü aşıklar olarak biliniyor, Daha sonra Türkler çok terli oldukları için tercih edilmiyor. İsveçliler çok aceleci, Hollandalılar çok sert, Amerikalılar çok hakimiyetçi, İngilizler çok şişman, Ruslar ise çok kıllı oldukları için kaybediyor. Kazanan yine İtalyanlar oluyor.

36. Kadınların %85'i için zaman sekste en önemli faktör.

37. Kızlar erkeklerden daha önce cinsel deneyimle karşı karşıya kalıyor. 14 ile 17 yaş arasında kızların %38'i cinsel bir deneyim yaşıyor.

38. Seks için en iyi zaman hangisi? Kadınlar tarafından 4 ve 5'inci buluşmadan sonra seks için ideal zaman olarak kabul ediliyor.

39. Dünya genelinde düzenli bir korunma yapılmıyor. Her 3 İsrailliden 1'i korunuyor. Japonlar en çok korunanlar arasında.

40. Verona Üniversitesince yapılan bir araştırmaya göre 7 cm'lik topuklu ayakkabı giyen kadınlar cinsel ilişkide daha çok doyuma ulaşıyor.

41. Alman kadınlarının %57'si seksin ilişkileri daha güçlü tuttuğunu düşünüyor.

42. İlk prezervatifler kuzu bağırsağı ve hayvan zarlarından yapılıyordu.

43. İngilizler yatakodalarında en çok seks yapmaktan hoşlanıyor. Daha sonra telefonla konuşmak, okumak ve uyumak geliyor.

44. Askmen'in okuyucuları arasında yaptığı bir ankette iki eşinizin olması yasal olmalımı sorusuna %29'luk bir oranda evet almış.

45. Aşk yaparken boyut çok önem taşımıyor. İnsanlar genellikle kendi ırklarında ve eğitim seviyesindeki kimseleri çiftleşmek için tercih ediyor. İngiltere'de yapılan bir araştırma şişman insanların eş olarak yine kendilerine yakın yağ oranına sahip kimseleri tercih etiiğini ortaya koydu.

46. p*rno yıldızı Ron Jeremy 1750 filmde oynayarak dünya rekorunu elinde tutuyor.

47. Bazı yiyecekler libido arttırıyor. Özellikle havyar, incir, kereviz...

48. En büyük toplu orgazm 1974 yılında Los Angeles'ta bir rock konserinde oldu. 262 çift cinsel ilişki yaşadı.

49. Ayakları bakımsız olan erkekler kadınları en çok rahatsız eden konu.

50. Birçok erkek ilk cinsel ilişkilerinde güçsüz bir penis yüzünden iyi bir deneyim yaşayamıyor.

51. Kadınların %15'i yabancı biriyle seks yapmayı düşünüyor.

52. 3 kişiden 2'si sarhoş olduğu için korunmadan seks yapıyor.

53. Erkekler ne tarz rüya görürlerse görsün uyurken ortalama 9 ereksiyon yaşıyorlar.

54. Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre kadınlar oral seksi cinsel birleşmeye tercih ediyorlar. Özellikle öğrenciler içinde yaygın.

55. 3 kişiden 1 kadın partnerleriyle orgazm yaşamadığını söylüyor.

56. Kadınların %92'si öpüşürken gözlerini kapatıyor. Erkeklerin ise yarısı ise öperken gözü açık oluyor.

57. Bir erkek ortalama hayatı boyunca 7200 kez boşalıyor.

58. Bu 7200 boşalma 53 litre sperm yapıyor.

59. Boşalma hızı 44.8 km/s

60. Kaptan Cook, 1777 yılında Tonga Krallığını ziyaret etmiş. Pasifik Okyanusu’ndaki gezisi sırasında bu ada krallığını ziyaret eden kaptan orada Kral Fatafehi Paulah ile tanışmış. Adadaki bakirelerin ilk seks deneyimlerini bu kral ile yaşamaları şartı varmış. O zamanlar 80 yaşında olan kral, kaptana bir günde 8-10 kadar bakireyle birlikte olmak zorunda bulunduğunu açıklamış. Kralın açıklamasına göre o tarihe kadar 37 bin bakireyle birlikte olmuş…

61. Dünya üzerinde erkeklerin %43'ü aşk acısı yüzünden ağlıyor.

62. Amerikalıların %70'i birkez tuvalette seks yaptıklarını söyledi.

63. Kadınların %3'ü seks yaparken ev temizliğini düşünüyor.

64. Bir sakızda 5 kalori var. Bir doz spermdede aynı ölçüde kalori var.

65. Bir erkek bir gün içinde 300 milyon sperm üretebiliyor.

66. Akedemik kariyerine önem veren öğrenciler hayatta yalnız kalıyorlar.

67. Milattan önce 13. YY'da Libya'yı işgal eden Mısırlılar 13.230 adet penis yanlarında götürdüler.

68. 5 erkekten 1'i karşısındaki kadına onu yatağa atmak için birlikte olduğunu söylüyor.

69. Bir grup öğrenciye seks yapan bir çiftin fotoğrafı gösterildiğinde. Erkekler ilk olarak kadının yüzüne bakarken kadınlar ise ilk olarak genital bölgelere bakıyor daha sonra ise odanın tasarımına.

70. Erkeklerin %28'i ereksiyon olma hallerini kondom taktıkları anda kaybediyorlar.

71. Kadınların %41'i aynı anda 2 erkekler seks yaptığını hayal ediyor.

72. Bir klitorisin uç kısmında 8000 sinir noktası bulunuyor. Peniste ise bu 4000

73. Ev işlerine yardım eden erkeklerin daha iyi bir seks yaşamı oluyor.

74. Kadınların %90'ını orgazm taklidi yapıyor.

75. Alman erkeklerinin %63'ü insanları seks yaparken dinlemeyi seviyor.

76. İnsanların %44'ü toplum içinde seks yapıyor.

77. En çok prezervatif Haziran ile Ağustos ayları arasında satılıyor.

78. Meksikalıların %63'ü seks hayatından memnun

79. Kadınların %33'ü G-noktasından orgazm olabildiğini söylüyor. %80'i ise g-noktası olduğuna inanıyor.

80. 1000 kadına sorular yöneltiyor. Yeni kıyafetlerle dolu bir gardrop karşılığında ne kadar zaman seks yapmadan durursunuz? sorusuna çoğunluk 15 ay diyor.

81. En küçük penis boyu 1 cm'den biraz uzun olarak ölçülmüş.

82. Kadınların %90'ı sarılmayı sekse tercih ediyor

83. 20 erkekten 1'i seks sırasında uyuyakalıyor.

84. Ortalama bir insanın vücudu 2.7 kg deri ile kaplı.

85. Yatakodalarında televizyon olan çiftler olmayanlardan %50 daha az seks yapıyor.

86. Napolyon'un penisi 40 bin dolar karşılığında Amerikalı bir üroloji uzmanına satıldı.

87. Öpüşürken 40 adet yüz kasımız çalışıyor.

88. Alberta Üniversitesinin araştırmalarına göre ortalama bir erkeğin hayatı boyunca 32 seksüel partneri varmış.

89. Erkeklerin %45'i penis küçüklüğü sendromuna girsede kadınların %85'i partnerlerinin penis boyutundan memnun olduklarını belirtiyor.

90. 5 kadından 1'i uzun saçlı erkekleri çok seksi buluyor.

91. Erkeklerin %92'si partnerlerinin masturbasyon yaptıklarını bilmek istemiyor.

92. Kadınların %4'ü annesinin kuzusu diye tabir edilen erkekleri çekici buluyor.

93. İngilizlerin %82'si seksi zayıflamak için iyi bir yol olarak görüyor.

94. Kadınların %10'u hayatlarında hiç orgazm olmadıklarını söyledi

CİNSELLİK HAKKINDA NE BİLİYORSUNUZ?