Orgazm hakkında önemli bir sorum var bilgisi olan bakabilir mi?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar 20 yaşındayım bakireyim. Klitoral orgazm yaşıyorum sadece şimdi soruma geçiyim masturbasyon yapıyorum sonra orgazm oluyorum ama 3-5 sn sürüyo yani o an elimi çekiyorum. Dokunamıyorum bazen dokunmaya çalışıyorum olmuyo o an video izliyosam kapatıyorum canım istemiyo artık. Orgazm tam olarak bu mu? Videolarda kadınlar kasılıyo benim gibi ama partnerleri devam ediyo ondan soruyorum
devam etmelimiyim
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar bir gelir misiniz
Orgazm hakkında önemli bir sorum var bilgisi olan bakabilir mi?