Erkekler boyunlarından öpülmekten hoşlanır mı?

Sizde boynunuzdan ve kulaginizdan öpülmesinden hoslanirmisiniz biz kizlar gibi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkeklerinde kadınlarında vücut yapısı aynıdır. hem organlar yapısal açıdan aynıdır hem de erojen bölgeler aynıdır. hiç değişmez. penis ile klitoris aynı doku yapısında. her ikiside süngerimsi dokudan oluşur her ikiside kan dolarak ereksiyon olur.erojen bölgelerde aynıdır. kadın boynundan yalanmaktan zevk alırsa erkekde alır. kadın memesinden zevk alırsa erkekde alır. bazı erkek arkadaşlar bunu bilmiyor hatta tepki veren var. tepki vermeyin. bunlarda sakınca yok. gayet normal. anüse elletmeyin gerisi normal

Erkekler Ne Diyor 29

• ne yaparsam aynısı isterim:>DDDDDDD

• Düşündüm de emin misin yahu? :/

• Uyandırma servisi :D Hayır bir yerde görevimiz kardeşleri kollamak. Anadolunun yiğit delikanlılarını koruma ve yaşatma derneği. :)))

• Benden de sana bir shot absinthe gelsin.. :)

• öpene bağlı. Bir erkeğin öpmesinden hoşlanmayız pek tabikide :D

• sevdigin ciktigin kiz yaparsa mesela

• yapmassa kabahat :D Ama mümkünse küçük küçük tükmüğe boğmasın hryeri :D

• İkisinide severim..

• julak değilde boyun bölgesine gelen sıcak nefes insana haz veriyor <3

• Sekste erkegini cildirtmak istiyorsan bosalacaginiz anda yumurtalarini kavrayip oksaman yeterlidir ...

• vaaaay öylemi

• Öncekileri Göster
    • Ok gerci bu gidisle evlenmeye kalmaz bu iste :)

• insallah kalir

• Evet hoşlanırız. Hatta sıcak ve nemli dilinizi de nefesinizle işleyip kullanabiliyorsanız ne ala. Ayarı iyi tutturun sonra gerisini içimizdeki hayvana bırakın. Tabi sert seviyorsanız.

• evet boyundan öpülmek güzeldir.

• kulak derken, kulak yumuşağı değil mi? yoksa burgular olmaz yani. acıyabilir. onun dışında erkeğin boynunda biraz sakal filan olabilir sert yani. kesse bile kösele gibidir. ama ensede ben çok hoşlanırım. gıdıklanırım birazda... omuzlarımın öpülmesi sırasında partnerimin gerdanının kokusunu hissetmek çıldırtır beni :) ha bir de koltuk altının öpülmesi. ( tabi bunun için çok temiz olmalı ve mümkünse putralamalı :) )

• benim sevgilim hep sakallari var ama hic batmiyor bana ben hep püyorum öyle heryerini kendinden geciyor böyle bende ondan sordum acaba numara mi yapiyor ya da gercektenmi zevk aliyor diye

• yo gerçektir

• gıdıklanırım...

• e bizde insanız sonuçta :)

• öpen kişinin yeteneğine bağlı ama bazı kızlar bizi oradan öpmeyi çok seviyolar onu biliyorum

• açık ve net bir yanıt: elbette.. ama bazı odunsu erkekler odun oldukları için kendilerine ancak ağaçsı görevlere layık bulabiliyorlar (oksijen üretmek hariç) ancak karbondioksit tüketip odun olduklarını gösterebildikleri için nazik ve romantik olamıyorlar.. onlara yapmasanız da olur zaten..

• karşı cins se öpen okşayan oturduğum yerden aşağı eririm.ama aksi takdirde kavga çıkar.

• e tabi onu kastetmiyorum zaten, sevgigin kizin yaptigini düsün mesela

• düşündüm canlandı anılarım hep okşardı boynumu sakalımı beni hareketlendirdiğini bilirdi.

• e yani hoşlanırız tabikide

• Erkeklerde Kızlar gibi ayni yerlerinden öpülük okşanmasından hoşlanırlar..

• kulak değil ancak boyundan hoşlanırım bununla ilgili bir sürü şey var tabi..lise 2 de idim bir partiye gittik kız arkadaşımla parti sonunda tekila getirdi limonu boynuma sıkıp tuzu boynuma serpti ve ordan emmişti çok hoşuma gitmişti

• Partnerimin öpmedeki maharetine bağlı. Öpüşü kuvvetliyse hoşuma gider tabii ve ben de onu daha kuvvetli öperim. :D :D :D :D :D

• ben boynumdan öpulunce vıcudumda elektırıklenme oluyor tuylerım dıken dıken oluyor ırkılıorum resmen hosume gıdıyor ama acayıp bı duygu

• kızlar kadar olmasada boyun hoş olur ama kulağı sanmam

• hmmm sevgilim ben onun kulagini öpünce ohh falan yapiyor acaba numara mi yapiyor

• Öncekileri Göster
    • bende birlikte olmadim, o da olmadi. bilmiyorum yani numara yapiyordur ozaman. boynunu öpünce zevk aliyor, sonra onun kulagina dogru yavasca yaliyorum mesela deliriyor ozaman. sonra kulaga gecincede hic yerinde duramiyor deliriyor resmen smsiki sariliyor falan

• yok yav senin arkadaş tuaf mış biraz döşümün öpülmesi çok hoşuma gider ama kulaklarıma kadar değil yani bir de ben hiç bir kızı öpmedim bile demek istedim

• Pek degil ama olabilir.

• olabilir aslında daha önce yaşamadım ama güzel bişey

• Evet cok zevkli bence...:)

• evet hoşlanırız

• kızla sinemaya gitmiştikboynumu yedi bitirdio neydi öyle , kendimden geçtim :SD

• Boyun evet, kulak hayır.. Bir de seks esnasında, göğüs kısmımın bırak öpülmesini, dokunulmasına dahi ifrit oluyorum...

• hmm öylemi.. tsk ederim +1.
      benim sevgilim mesela ben onun boynunu ve kulagini pünce kendinden geciyor resmen. 8 aydir cikiyoruz, birkere kendimi tutamadim gömlek giymisti, üstten hafif gögüs killari görünüyordu acayip tahrik oldum, öpüsürken elimle oksamaya basladim icten gögüsünü o da cok hosuna gitmisti. peki meme ucunun yalanmasindan, emilmesinden hoslanirmisiniz? ilerde evlenince bileyimde ona göre :) cildirtayim biraz benimkini zamani gelince

• Hoşlanmam. Üstüne nefret ederim...

• peki anladim sagol :)

• uff hem de nasıl :D

• hemde nasıl sevinçten zıplarım

• Kızların boynunu em ve ardından o sırada içine girip cık kız eriyor göz kayıyor.

• ee tabi bir kız böyle bir şey yaparsa çok tahrik olurum ben :)

• hmmm anladim. sevgilim nebicim kendinden geciyor hep bambaska biri oluyor, bende acaba numara mi yapiyor dyordum

• Öncekileri Göster
    • peki :) sagol

• rica ederim mersi :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sevgilimin gıdısından öpüyorum genelde asdfghjkl

• enseden kulak memesine cıkan kısıma dil ucu ile degdi-degmedi usulu dokununca hoslasıyorlarmıs diye duydum.onların yalancısıyım :(

• Kim söylemişse çok ciddi bir sır vermiş sana! :)

• Öncekileri Göster
    • Kuşlar olmasa halimiz fena.. :)

• :((((

• hoşlanırlar :)

• hmmm :) demekki sevgilim zevk alma numarasi yapmiyor, ben onu öyle öpünce resmen kendinden geciyor bambaska oluyor

• Öncekileri Göster
    • evet ohhhh falan yapiyor

• ne güzel ben bayılıyorum ses çıkaran erkeklere

Yükleniyor...