Anal ilişki sonrası ağrı var, makat veya bağırsak kanseri olma ihtimalim var mıdır?

Merhabalar..Erkek arkadaşımla yaklaşık 3 ay önce anal yoldan birleştik. İlişkiye girmemiz baya zor oldu canım çok acıdı ve yanma hissettim. Ayrıca hemen hemen iki üç gün belimde ve makatta çok ağır bir ağrı yaşadım. Şu an yine ilişkiye girerkenki gibi makatta ağrı ve kramplar oluyor. Sizce bunun sebebi ne olabilir? Makat veya bağırsak kanseri olma ihtimalim var mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayır arkadaşım bağırsak veya makat kanseri olma olasılığın çok zayıf.bu büyük ihtimalle makatta zorlanmaya bağlı olarak oluşmuş ufak çaplı bir yırtılmadır.bağırsak kanseri olabilmen için sık sık kanlı dışkılama,sık sık karın ağrısı ve bununla birlikte günden güne nedensiz zayıflama belirtileri görülür.tavsiye olarak anal muayene yaptırabilir y da basit pomatlarla makata sürebilirsiniz.bunun yanında sıkıntılı bölgeye sıcak su masajı yapmanız yırtıkların erken iyileşmesini sağlayacaktır.nerden biliyorum:tıp öğrencisiyim geçmiş olsun.

• çok zararlı mı peki

Erkekler Ne Diyor 9

• erkek arkadaşına sevdiği kız olduğunu hatırlat, p*rno filmde hissetmesin kendini. Yavaş olursa giderek acı azalır, bir süre sonra hiç kalmaz. zaten acısız birleşmeye alışınca arkanı dönüp aynaya bak neden acımadığını kendi gözlerinle göreceksin ;)

• ben dinen günah olarak biliyorum

• Suan Görünürde öyle bir olay söz konusu değil gibi görünüyor.Gliserin kullanmanızı tavsiye ederim ve görmemişik yapmassanız sizin için daha iyi olur hakimiyet sizde olsun.

• peki sen zevk alarakmı yaptın anal sexi? yoksa kızlığın bozulmasın diyemi? yoksa sadece meraktanmı.? bence anal yapılmamalı anal yalanmamalı.. tadına baktınız işte bir daha yapmayın.

• o kadar ciddi olacağını sanmam ama istersen bir doktora görün...

• Bir daha yapmayın anal tehlikeli ve iyi değil belki damarlarda yada içerde yırtılma oldu yara oldu onun için ağrı yapıyor. Yani bu çok tehlikeli bir doktora görünmen gerekebilir.

• :)) gülü seven dikenine katlanır

• +1

• erkek arkadaşın bodozlama dalmış galiba.aşamaları atlamış galiba o yüzden bu kadar sıkıntı yaşamışsın.korkmana gerek yok bence

• çok normal yöntemini bilmeden yapmışsınız geçer

Kızlar Ne Diyor 2

• anal sex öncesinde kendini iyice hazırlamalısın birde kayganlaştırıcı kullan

• kullanmıstık:)

• en rahat olduğun pozisyonda başlayın ve öncesinde parmaklarıyla alıştırsın seni

• sevgilin seni KULLANIYOR gebersen umrunda olmassın.. bu arada hastalık kapabilirsin de

• hastayım yorumlarınaa ...

• saol :)

Yükleniyor...