Anal seks isteğinin sebebi nedir?

ilk defa bir kızla beraber olmuş sevgili anal ilişkiyi neden ister? Vajinal birliktelik yetmediği için mi, meraktan mı?

Güncellemeler:
birde kullanma olarak düşünmeyin lütfen arada aşkın olduğu bir ilişki olarak düşünün.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok sebebi olabilir.. ancak anal ilişki sanırım birçok erkeğin sırf karşı taraf tarafından istenilmediği için içinde ukde kalan haliyle de özlem duyulan arzulanılan şeyi durumunda.. ama türkiyede nedense bunu bir cezalandırma yahut aşağılama şekli olarak kullanan sadistik eğilimli insanlar da var.. eğer merakınız varsa alıştıra alıştıra gitmelisiniz, birdenbire böyle bir şeye kalkışmak oldukça acı verebilir.. bolca lubricant ve kademe kademe ilerleme mentalitesi düsturunuz olsun.. o şekilde deneyecek olursanız keyif bile alabileceksiniz.. ancak bunun tek bir günde olmasını beklemeyin.. uzun dönemde yapılabilecek elde edilebilecek bir şeydir bu..

• aşağılamaya da cezalandırma olarak görmekten ziyade bir ara çok muhabbeti oldu aramızda bir defa da bilinçli olarak oraya zorladı ilişki esnasında. Bir daha ısrar etmedi ama istediğini biliyorum. Bunlar bana uzun zamandır yeterli olamadığımı düşündürüyor. Konuştuğumuzda yeterlilikle ilgili değil meraktan olduğunu söyledi ama konu daha fazla uzamasın diye böyle söylüyor gibi geliyor bana

• Öncekileri Göster
    • fikrim değişmeyecek ama teşekkür ederim detaylı bilgi için...

• ne demek =) mutluluklar dilerim..

Erkekler Ne Diyor 17

• Vajinal birliktelikte varsa ve yine anal istiyorsa her haltı tatmak istiyor.

• bu kadar basit mi :/

• Evet, cinsel olarak tatmin için başka duyduklarını veya izlediklerinide sende denemek isteyebilir. Arada sevgi olması bu adamın fantezilerine engel değil.

• bulmuşta şeylisini arıyoo

• anal kısım daha dar olduğu için erkeğe daha çok zevk verebilirbir de fantezi olarak bazılarında ters ilişki istek uyandırır

• Kesinlikle meraktan istiyor. P*rno filmlerde vs. okadar yaygın ki erkeklere bir süre sonra doğal ve yapılması gerekmiş gibi geliyor. Bir de arkadaşlar arasında ballandıra ballandıra ne kadar güzel olduğunu anlatan birisi olursa merak iyice cezbediliyor. Merakını giderdikten sonra pek işi olmayacak bana güven.

• kişiliğine bağlıyapmadığım kalmasın kafasında da olabilir.sıradışının tadını merak ettiği için olabilir.seni arzuladığı için olacağını sanmıyorum ama

• neden arzulama olmadığını düşündün ki? Biraz acarsan sevinirim kafam çok karışık :)

• arzusuna ulaşmış zaten sana sahip olmuş erkeğin olmuş
      afedersin "b.kunu" çıkarmanın gereği yok.bi daha bunu istediğinde "ben acı çekerken zevk alabilcek misin" diye sor.
      cevabından anlarsın ne demek istediğmi.

• ben sormadan bunu düşünemez mi ki?

• Ben hertürlü cinsel deneyimi yaşamış biri olarak bir erkegin merkatan anal ilişkiyi istedigini düşünüyorum. Vajinal ve anal ilişkinin verdigi zevkde farklıdır. Anal ilişkinin dez avantajıda vardır. Anüsün görevi büyük tuvaleti yapmak olduğu için içerisinde mutlaka dışkı kalıntıları oluyor. Anal ilişki sırasında belirli bir süre sonra penise dışkı bulaşıp pis bir koku oluşuyor. Hastalık kapma riskide var. Bunun olmaması için anüsün temizlenmesi gerekir. Sonuç olarak Ben anal ilişkiyi tavsiye etmiyorum vajina fazlasıyla yeterli diyorum.

• abazalıktan arada aşk varsa alnını öper helalimsin der biter olay aga falanı filanı geç !

• anal ilişkinin zevki çok farklı

• aşk varsa saygıda vardır sen istemiyorsan söylersin olur biter iki taraf neden zevk alıyorsa onu yapar başka türlü bana göre bırak aşkın anlamını seksin bile anlamı olmaz biz burdan ne yazsak boş gelir bilemeyiz onun ve senin düşünceni biyerde bir sorun var uyum olsa sen bu soruyu sormazsın

• tepki gösterdiğimden beri konuyu açmıyor ıstemediğin birseyi yapmayız da dedi ama benim kafamda sorular var

• o zaman sorun sende sen hallet kafandaki sorunları

• Analın tadı çok farklı

• kullanma değil tatmak istiyordur,yaptınmı peki

• vajinal yapamıyor anal ister

• Onun tadını yaşamayan bilmez :) E dolayısı ile oda mükemmel olduğunu biliyor yaşamak istiyor.

• o kadar zevkli bir şey mi ya?

• Ohhh sıcak sıcak :) O emme sesi. Kız gece gece git valla :):)

• moralimi bozdun yahu :D

• vajina ile yaptıktan sonramı demek istedin ?

• evet

• Öncekileri Göster
    • noldu?

• bi an kayboldun gece :)

• görmüştür bir yerden :D canı istemiştir :D

• bende isteyeyim o zaman ondan :D

• birincide anal çok gereksz bence kesnlikle yeni heyecan aranmaya başlandığında denenmeli.. diğerndeki pozisyonlardan sıkılınırsa yapmak çoğu zamn ilişkiyi daha uzun ömürlü yapar :D

• benim için,cinsel de olsa bir kadının zevki haketmemesinden geliyo.acı çektiğini görmek daha güzel.

• nefretinin sebebi ne

• bir kaç uzun hikaye.sadece tanıyanların bildiği

• her ıkısınınde zevkı ayrı farklı

Kızlar Ne Diyor 1

• sapkınlık, merak, yasak olan bir şeyin üstüne gitme arzusu, ego tatmin,can yakma ama zevk alma..her sey olabilir

• vajinal ilişkinin yetersiz gelmesi de olabilir mi?

• olabilir

Yükleniyor...