Anal seks isteğinin sebebi nedir?

ilk defa bir kızla beraber olmuş sevgili anal ilişkiyi neden ister? Vajinal birliktelik yetmediği için mi, meraktan mı?

Güncellemeler:
birde kullanma olarak düşünmeyin lütfen arada aşkın olduğu bir ilişki olarak düşünün.

En İyi Erkek Görüşü

• çok sebebi olabilir.. ancak anal ilişki sanırım birçok erkeğin sırf karşı taraf tarafından istenilmediği için içinde ukde kalan haliyle de özlem duyulan arzulanılan şeyi durumunda.. ama türkiyede nedense bunu bir cezalandırma yahut aşağılama şekli olarak kullanan sadistik eğilimli insanlar da var.. eğer merakınız varsa alıştıra alıştıra gitmelisiniz, birdenbire böyle bir şeye kalkışmak oldukça acı verebilir.. bolca lubricant ve kademe kademe ilerleme mentalitesi düsturunuz olsun.. o şekilde deneyecek olursanız keyif bile alabileceksiniz.. ancak bunun tek bir günde olmasını beklemeyin.. uzun dönemde yapılabilecek elde edilebilecek bir şeydir bu..

Soran beğendi
    • aşağılamaya da cezalandırma olarak görmekten ziyade bir ara çok muhabbeti oldu aramızda bir defa da bilinçli olarak oraya zorladı ilişki esnasında. Bir daha ısrar etmedi ama istediğini biliyorum. Bunlar bana uzun zamandır yeterli olamadığımı düşündürüyor. Konuştuğumuzda yeterlilikle ilgili değil meraktan olduğunu söyledi ama konu daha fazla uzamasın diye böyle söylüyor gibi geliyor bana

• Öncekileri Göster
    • fikrim değişmeyecek ama teşekkür ederim detaylı bilgi için...

• ne demek =) mutluluklar dilerim..