Sorum kadınlara, önsevişmeyi (öpüşme okşama vs) mi tercih edersiniz yoksa direk ilişkiyi mi tercih edersiniz?

Sorum kadınlara, önsevişmeyi (öpüşme okşama vs) mi tercih edersiniz, yoksa direk ilişkiyi mi tercih edersiniz?

Anket Sorusu

• Önsevişme (öpüşme-okşama vs.) A seç
  • Direk ilişki. B seç
Güncellemeler:
şimdi bu sitede bazı bayan üyeler önsevişmeyi pek gerekli görmediklerini falan söylemişlerdi, bu soru oradan takıldı aklıma. cevaplar için herkese teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tabikide once mutlak on sevisem bence en harika baslik budr cunki direk ilskiye grnce erkeyin yalnizca kendini dusnduyunu fikirlesiyorum benn ama kadinalr on sevismeyi erkeyin ilgsini uzerinde hiss etmek opulerek oksanarak bilmek isderlerrr

• tsk:O))

Kızlar Ne Diyor 5

• direk olaya girebiliriz

• Önsevişme (öpüşme-okşama vs.)

• ön sevişme olmayan bir ilişkiye ilişki denmez.

• aynene:))

• en güzel kısmı zaten ön sevişme

• tabiki önsevişme isteriz öyle lodoslamasına dalmayı kim ister? siz hertürlü boşalırsınız ama biz öyle değiliz

• yanlış partner seçimi ya da odaklanamama herhalde:))

• ayrıca bu sitede lodoslama dalmaktan hoşlanan birkaç bayan üyeye rastaldım zaten soruyu ondan sordum. acaba çoğu bayanlar böyle direk ilişki mi istiyorlar. merak ettim.

• ankete de katılın lütfen.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• önsevişme olmadan sex yapılmaz ya...tat vermez...

• Ön sevişme olmadan kadını ateşlemezsen verim alamazsın :) ilk önce ısıtman lazım; geç ısınır ama gerekli çalışma sıcaklığına gelince sen bile tutamazsın :) :)

• Hayırlı geceler . :)

• önsevişmeden sonra ilişki iyidir

• ön sevişmesiz olmaz hayvan gibi o da ne :))))

• evettt cook:)))barovoo

• hoşuna gitti sanırım :)

• aferin:)

Yükleniyor...