Adetten 2-3 gün önce ilişkiye girildiğinde hamile kalma olasılığı nedir?

Merhaba arkadaşlar, benim adetim geçen ay 10'unda oldu bu ay 8'inde sevgilimle ilişkiye girdik. Tam olarak ilişki değil yani tam olarak girmedi ve dışarı boşaldı. Zevk suyunun da gelmediğini söylüyor.Sizce hamile olma olasılığım nedir? Hala adet olmadım.Yapmayın böyle şeyler falan demeyin, kimsenin hayatını sorgulamak kimseye düşmez.Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkek bosaldıgını anlar ama zevk suyunun aktıgını ılıskı esnasında anlamaz ilk birleşmeyse içine bosalmadıysa hamıle kalma riskin yok gibi ama ilk bosalma ustune ıkıncı bırlesmelerde içine bosalmasa bile kesede sperm kalmıssa bir önceki bosalmadan o zevk suyuyla bırlıkde sana gecebilir fakat su varkı sperm penisin tazikle içeri fıskırmasıyla rahme ulasıyor bu gıbı olaylarda genellıkle dıs gebelık yasanır ama sunuda unutma ınsan oglunun olusumu bır mucızedır ve korunmasız ilşkşye girersen bir mucize gerceklesebılır...

Erkekler Ne Diyor 8

• Hamile kalma olasılığın var.

• Sonuçta boşalma ve zevk suyu yoksa sorun olmaz.Normalde riskli bir dönem aslında.

• Strese girdin n mi çok hamilelik için?

• sorun olmaz ama adetten sonra olsa daha iyi olurdu yumurtık olusma evresı yenıden baslıcagı ıcın ilk gunlerde daha az sıkıntı olur

• öncesinde çok kurcalamayın Allah korusun combo bile yaparsınız .ss

• vajinanın içine akmadıysa sorun yok...

• adet döneminde bile sırfır degil

• Dışa boşaldıysa rahat ol korkma

• Korkuyosan nie yapıyon .s.s.s.

Kızlar Ne Diyor 2

• yok canım degılsındır. adetıne 4 dun kala dahı bırlıkte olsan yınede kalmassın cunku bunyen hazırlıyo kendını adet olmaya tutmaz yanı.

• regliden önceki 1 hafta 10 günlük süreç yumurtlama dönemidir, hamilelik için uygun zamandır yani. zevk suyu illaki gelir, erkeğin engel olabileceği birşey değil o. reglin daha 3 gün gecikmiş. her ay aynı gün regli olacaksın diye bir kural yok. max 7-8 gün daha hastalanmazsan o zaman gebelik olabilir. stresten ondan bundan regl gecikmesi normal :)

• Yanlış biliyorsun.

• ilk cümle yanlıştır o zaman sadece

Yükleniyor...