• Sor
  • Bence

Bir erkeğe nasıl 31 çekebilirim ?

sevgilime 31 çekmek istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum nasıl başlayacam nasıl bitircem bana yardım eder misiniz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• malzemeler ; orta boy bir erkek, sıkıca kavramak için bir el, çeşitli tatlandırıcılar / kayganlaştırıcılar (isteğe göre)yapılışı ; öncelikle sağlıklı bir duruş için orta boy erkeğimizin kabuğunu soyup masaya yatırıyoruz.tatlı sert dokunuşlarla tokatlamak, hırpalamak, ovalamak, okşamak, kurcalamak pahasına da olsa kabartma tozu dökerek sertleşmesini sağlıyoruz.artık erkeğiniz kafasına tükürseniz zevk alacak kıvama geldi sayılır.damak tadınıza göre çeşitli tatlandırıcılar kullanarak da sıvazlama işlemini yapabilirsiniz.bu işlemi dakikalarca yapmak sizi yorabilir ama vazgeçmeyin, meyvenin öz suyunun geldiğini göreceksiniz.ve artık erkeğiniz servise hazır.afiyet olsun.

• şlkhilkjişljkasdiklşjasdiklşj,şlk,şl

• @soran anlamamış en iyi cevaba basmıyor :((

• fksfklskfklsfksf:D

Erkekler Ne Diyor 32

Kızlar Ne Diyor 3

• direk agzına al ben hıc urasmıyorum elle

• adı üstünde çekmek.. avucunla sımsıkı tutacaksın çüküsünü lastik gibi çekip uzatacaksın sonra bırakacaksın şlapss diye ses gelecek... böyle çeke bıraka çeke bıraka 31 defa yapasan boşalır zevk alır :))

• allam bu nasıl yorum delisin:))

• 32 olunca olmaz mı demesin? :D

• Sümerbank'tan metre işi basma almak gibi olmuş :)

• oral yp bari

Yükleniyor...