Sizce en seksi kızlar hangi ülkeden? (Dikkat: En güzelleri sormuyorum)

En seksi kızları soruyorum; en güzelleri değil! (Ama en seksi bulduğunuz kızlar ayni zamanda en güzel olanlar da olabilir tabi.)

(Dilerseniz neden sexy bulduğunuzu da belirtebilirsiniz.)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Fizik olarak latinler çok güzel oluyor.. Rus kadınları hoş oluyor ama 30 yaşında sonra evrim geçiriyorlar o güzelliklerinden eser kalmıyor. Türk kızlarımız çok güzel hele yeni nesil bence harika

• Rica ederim.. Asıl ben cevap için teşekkür ederim.. :)

• teşekkür :)

Kızlar Ne Diyor 3

• guzellık olarak iskandinav kızları ... sexiliktete tek kelıme ile Latinler ;)

• Latin olmasın o ...

• Evet elbetteki. Tamamen katılıyorum. Güzel bir anektot anlatayım

Filozofa sormuşlar:

- "Hangi tür kadını tercih edersin; Zeki mi, güzel mi"

Filozof cevap vermiş:

- "Zeki kadını tercih ederim."

Ona "neden zeki kadın?" diye sorduklarında ise filozof şöyle cevap vermiş:

- "Çünkü akıllı kadın güzelleşmesini de bilir".

• Bakımlı kültürlü ve zeki ...

• Ancak bakımlı ve kültürlü Türk kadınlarının İtalyan kadınlarından hiçbir farkı yok..

• Öncekileri Göster
  • Finlandiya Ve Diğer İskandinav tarafları( soguk bi iklim oldugu için mayaları güzel oluyor bunların sarışın beyaz tenli mavi gözlü olurlar.ruslardan çok fazla etkilenmişler sanırım bunlar çirkin hiç yok nedecek gibi bu ülkede az votka viski gibiler.mavi gözden çok sıkılırlar lens çok kullanırlar bunlar özellikle kahve rengi lens takıp saçlarınıda siyaha boyatanlar fazladır.bizim ülkenin tam tersi işte bizlerde sarışın olmak mavi gözlü beyaz tenli olmak onlar kadar güzel olmak isteriz) NOT:Bişeyi itiraf etmek gerekirse bizim türklerde çok ama çok güzel bayanlar var tek sorunları bakımsız olmaları bizim türklerin eline kimse su dökemez.finlandiyalarında tek tarafı var bayanlarının kötü kokarlar bi terlesinler yanında duramassın ve agızları bile iğrenç kokar çünkü ekmek tüketmedikleri için olsa gerek..kurban olsunlar bizlere...

• soruda arkadaş en güzeli değil en seksi olan demiş bende önce güzel kızların en çok finlandiyada oldugunu yazdım.ve arkadaşımız neden güzeldir demiş bende neden güzel olduklarını yazdım.sonrasında bu ülkedeki kızların artık güzel olduklarını seksi olduklarını bildikleri için değişiklik yapıp kahve rengi lens kullanıp saçlarını boyatıyorlarmış.budasadece değişiklik olsun diyedir birde ruslara çok özendikleri içindir.sonrasındada kendi düşüncemi yazdım agızları kukuyor falan işte.anlayan anlar

• bukadar çelişkili bir yazı olurmu.iskandinav vs.güzel diyosun mavi gözlü falan sonra kahve lens takııyorlarmış,çok güzeller diyosun not kısmında türkler bakımsız yoksa onlar daha güzel.sonra onların ağızları kokar e hani bakımlıydılar.

Erkekler Ne Diyor 11

• rusya

• Tabiki Türk kızları. Neden mi ? Çünkü dünyanın diğer ucundaki kızlar istediği kadar seksi olsun bana faydası olmadıktan sonra =)

• italyan(bakımlı latinler),polonya(slav ların en güzelleri),israil(farklı bölgelerin karışımları hepsi)..hepsi sexy ama türk kızları da çok sexy her zaman favorim türk kadınları...:))))

• Latin, o kalçalar yok mu...

• japonya

• benim her zaman favorim rusya...

• Türkiye. Canım ülkemin kızlarının üstüne kız tanımam.

• latin amerika, ispanya kızları seksiler, ama çoğu güzel değil.

• Ben alman kızlarını seviyorum kardeşim hoşuma gidiyor. Bana seksi geliyorlar bide konuşunca of :D

• TÜRKİYE bizim kızlarımız kadınlarımız bence diğer kadınlardan hem fiziki hem huy hem duygusal hem karekter babında çok iyi ben sevmiyorum yabancı kızları çekici gelmiyor sexy hiç gelmiyor hani derler ya kullan at ona bile değmeyeceklerini düşünüyorum hanım hanımcık kızlarımız varken...

• venezuela, panama, kolombiya, küba, paraguay...dolgun kadınsı hatlar, harika kalkık yuvarlak popolar, yiyecekmiş gibi bakışlar, ve latin güzelliği..

sonra sıraya avustralyayı koyarım. hem erkekleri hem kadınları çok güzel...kadınları çok bakımlı ve seksi...

arjantin-uruguay-brezilyanın bir kısmı...eklemeliyim ki bu bölgedeki sarışınlar gerçekten çok güzeller.

meksika! güzel popolar ülkesi...

los angeles-san diego...giderken bolca prezervatif alın. herkes hazır, herkes seksi...

rusyada st. petersburg şehri kızları...iyi eğitimli, avrupai, çok güzel kızlar ama seksilikleri tartışılır.

ukrayna çok basit ve ucuz olarak ta seksi gözüken kızlar...

Yükleniyor...