Balık Etli kızlarla mı seks, zayıf kızlarla mı?

balık etli kızlarla sevişmek daha güzel oluyo diyo erkekler elime gelicek diyorlar,zayıf kızlar içinde beli kırılır diyolar siz hangisinin taraftarısınız? zayıf mı,balık etli mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zayıflığın derecesi önemli bir husus burda. link gibi ise olmaz o işBunu link ve bunu link buna link tercih ederim. teorikte böyle.Pratikte ise böyle bir terbiyesizlik yapmam kaderim neyse ona razı gelirim.

Erkekler Ne Diyor 40

• Balık etli tercih ediyorum, sadece seks içinde değil görsel olarak ve birlikte yemek yediğimizde sadece yağsız salata yiyen birine katlanamayacağımdan dolayı.

• ortası olsa daha iyi

• duruma göre değişir ama kesinlikle sıska birini safinaz gibi tercih etmem kalça ve bacak göğüs ve yüz olarak iyi bir kombinasyon olmalı birde balık etli diyosunuz şimdi fast food külştürü gelişti bizim ülkemizde bazı kızlar zayıf gibi falan görünüyolar ama ne biliym çıplak halleri çok iğrenç şişkin vajinaları var böyle açıkcası hoş değil hani oluyor ama kalıcılık yok bunu da gizli olmadan açık açık yazayım hadi :D

• ikisinin ortası

• Balik etli kiz candir. Bayilirim

• balık etli olsun çinekop misali :) torikya da balina filan olmadın :D

• Ton balık etli yannda yeşilliği de olacak sana ton balıklı salata )

• hafif balık etli olcak :) acuk göbeği olsada farketmez oda ona güzellik veriyor ^^

• şimdi ikisinin de tadı farklı ki

• Çok balık etli olmasın da :)

• bence en onemlisi kizin atesli olmasi

• zayıf olacaksada bunun gibi olsun link

• bu zayıf değil bildiğin yağlı hatun

• Öncekileri Göster
    • gögüsle alakası yok.ayrıca göbekli degil gayet güzel.taş gibi kadın

• peki öyle düşün.

• tabiki balık etli olacak.zayıf olmaz ne o tahta gibi

• balık etliyle zayıf arası.

• zayıf olacak arkadaş evire çevire sevişe bilesin çılgınlar gibi zıplata bilesin

• Uzun cevap balık

• sizin bir ortanız yok mu ya

• Balık et tabikide

• Kız dediğin zayıf olur vurdun mu uçucak.

• pazar günü evde oturan dişiyim :(

• Zayıf

• çivi gibi dötü olsun.

• Balık et candır attınmı ele gelmeli değilmi ama :)))

• balık etli

• İkisinin arası.. Ama yoksa tabiki balık et =)

• Minyon olcak bana .Zıplatabileyim tavana doğru

• ben zayıf istiyorum ama memeleri büyük olcak biraz :D bir de tüysüz uzun bacak + topuz saç <3

• Balık etkli kız candır

• Çok zayıf olmasın sevmem normal olsun, balıkta olsun :) Herkezin farklı güzelliği var kendine göre :D

• balık etli

• Balık etli candır.

• Balik etli dedigimiz balina etli degildir umarim. boyunun onluk basamagindan agir olan kizlar tamamiyle iticidir. Onluk basamagindan 10 kilo az olanlar uygun kilodadir. 20 kilodan az olanlar zayiftir, iticidir.Net mi anlatmak istedigim?

• balık etli tabikide

• bence bayan dediğin ele avuca gelmeli

• İkisinin ortası kız yokmu normal olsun yeter :)

• Erkegin cogu ona bakmaz. ne varsa menude hepsini ister

• herkezin farklıdır.Zayıf kızları tercih ederim küçük göğüslü küçük kalçalı ;)

• hiçbirisi, atletik kadınlar

• balık balık balık ama minyon evirip çevirmesi kolay olacak . uyandırdın ama bak uyuyan çocuğu napacaz şimdi :(

• Balık etli güzel balık etli kızlar .Mesela esmer bebek gibi göbeği kaymak gibi olucak.Bazı kızlar yağ fışkırıyor damarlı damarlı

• balık etli kızla rakı içerim zayıf kızla seks yaparım. oldu mu

Kızlar Ne Diyor 6

• fıçı gibi olmasın ama hafif iri olabilir çok ince olmaktansa kıvrımlı olması daha hoş

• kızlarla seks.bu kadarı kafi.

• Ne fark eder girdikleri yer belli zaten.

• kljhlkjhgl

• yatakta bütün kadınlar aynıdır...

• kemiğini hissetmem lazım.

• ben de öyle diyorum beni anlamıyorlar :(

• Begenirsem farketmez. Ama boyle adonisleri olan kiz olcaksa:)

• yabanci erkekler zayif seviyo okadr hayranm varki :)

Yükleniyor...