Değişik vajina çeşitleri var mıdır acaba?

Vajinalar standart mıdır ? Yoksa farklı şekillerde olanlar var mıdır? Varsa eğer çeşitlilik bilgi açısından yazarsanız sevinirim.

Güncellemeler:
Görünüm açısından soruyorum soruyu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hepsinin adı bir karanlıkta tadı bir:)))

• yav boşverin karanlığı ,karanlıkta seksmi olur, birbirini görmeden git gel konya 6 saat ,

• aslında bu söz şöyleydi Kadının adı bir.. Karanlıkta tadı bir:)) Ama ben değiştirdim=)) teşekkürkrler:D

• Karanlikta bu guzel ve alkislanir bence

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• vajina içeride kalan bölümdür zaten o kdr görünen bir yeri yok

• bakierkek evlenelim tamam mı henüz ufkun çok da gelişmeden evlenelim :D

• can kurban öyle eğitime :D

• Nezaketen de yapılmış olsa tekliflere teşekkür ederim:)

• Zannetmem?

• Öncekileri Göster
  • vajinalar çeşit çeşit dillisi var zillisi var birde çillisi var:))))

Kimininki kara olur kimininki beyaz kiminin fazla tüylü kiminin ak pak kimi sarkık kimi taş ama neticeye varinca hepsi birer vajinacık:)))

• Sıkı takipçisiyim haydam hocanın :)

• haydar dümenin yeğenimisin kııı :)

• bir vajina aynı anda hem dilli hemde zilli olabilirmi ? hattta hafif sarı tüylerde olsa fena olmaz bence ...

• nasıl her penis birbirinden farklı ise her vajinada birbirinden farklıdır

• penisler nasıl renk renkse vajinalarda öyle

• Her penise uygun vajinada var ayni

• farzetki vajina çeşitleri hakkında bilgi aldın bu senin hayatında ne gibi bi önemi olacak.yoksa sen bir sapıkmısın..

• offf senle ugraşmicam gereksiz bir soru sorduysam sanane cevap veren verir vermeyen vermez benle neden ugraşıysunki

• ben seni takip edip her saçma yorumuna cevap yapmıyorum. sen maşşalah her soruyo girip saçma sapan yarumlar yapıyorsun denk geldikçe cevap veriyorum işte. çok gereksiz birisin. bu soruda bile en gereksiz cevap seninki.

• seni ilgilendirmez madem benim verdiğim cevaplardan rahatsızlık duydun neden her cevap yazdığımda arkasından sende atlayıp bana cevap veriyosun bundan sanane

• Öncekileri Göster
  • Temel İle DursundolaŞirken Bİrbİrlerİne Şaka YapiyorlarmiŞ

Dursun:

Ula Temel KaÇ ÇeŞİt Var Dİye SormuŞ

Temel:

1-karİ

2-dul '

3-pİda Ananun DemİŞ

Erkekler Ne Diyor 14

• link seç beğen

• arkadaşlar dünya üzerinde 3 çeşit vajina vardır 1 dilber dudağı diye tabir ettiğimiz kenar dudakları olan ki bunları arap ülkelerinde sünnet dahi ettikleri söylenir 2 deve tabanı daha çok yayvan şekilde olup çapları diğer çeşitlere göre daha geniştir hani tabak gibi dedikleri tabir birde keçi iriği denilen küçük yanaklı ve içerisi dışarısına doğru çıkmış gibi hani sanki bi kağıt parçasını bir duvar oyuğuna sokarsın şekilli şekiili kıvrım oluşur işte bu şekilde onlarında kendi aralarında sınıflandırabilrsiniz daha fazla bilgi almak için sorun eğer özelse siz ve sorularınız kesinlikle gizli kalacaktır

• bakınca hepsi biribirinden farklıdır...işlevide aynıdır...

• Adam karısı ile yatağında yatarken kadın kan ter içinde kalkmış demiş:"Kocacığım rüyamda bir penis pazarı gördüm 10 cm olanlar 100 dolar, 15 cm olanlar 500 dolar, 20 cm olanlar da 1000 dolardı.Ama seninkini bedavaya veriyorlardı..." Adamın sinirleri bozulmuş tabii.Sonra adam kan ter içinde kalmış demiş:" Ben de bir .m pazarı gördüm. Çapı 5cm olan vajinalar 100, çapı 3cm olan vajinalar 500,çapı 1 cm olan amlar da 1000 dolardı.." Kadın merakla sormuş:" Ya benimki?" Adam cevap vermiş:"Pazarı seninkine kurmuşlardı

sende buradan çıkar bişeyler işte ;)

• Allah ağlatmasın :)

• hahahahaa...çok iyyidi...sabah sabah çok güldüm :))) sen de gül hep arkadaşım...

• ona vulva denir. Yani görünen kısmına.

al sana 30 çeşit vulva

link

• peki neye benziyor ki?

• benimki bunların hiçbirine benzemiyo ama :S

• @ ah Joker :)) ne çıkarsa bahtına lafınla gece yarısı güldürdün beni:)))

@Bakirerkek bunlar doğuştan böyle:))

• Öncekileri Göster
  • ona göremi seçiceksin birlikte olacağın kişiyi.

• vajinalar tek fabrika çıkışlı olmadığı için çeşit bolluluğu çoktur.

• ya gerçekten üzülüyorum senin için...hiç mi görmedin?

• Reel olarak görmedim tabi ki:)

• Zencilerin daha büyük oluyormuş dostum ...

? Bu başka bir şey içinmiydi la yoksa

• kimisinin dudakları çekiştirmekten uzamıştır,

kimisi çok tuzlu yemekten şişmiştir:)

kimi zenci,kimi esmer,

kimisi beyazdır,

ama değişmeyen bir tek şey hepsinin içi pembedir:)))

• burada link istediğin çeşit var.

• hocam dam buldun kıllısını isteme sende elindekiyle idare et ...

• Erkeklerin penisleri ne kadar standartsa kadınların vajinalarıda o kadar standarttır kardeş...bu işin standartı olmaz,insnların yüzüne bak bakalım hepsi farklı farklı..işte buda ona benzer..

• Bu soruya en iyi kızlar cevap verebilir ama dıştan şekil farkıda olsa içi aynı nasılsa :P dar geniş diye sınıflandırsak şimdilik yeterli...s

Yükleniyor...