• Sor
  • Bence

Vajinanın içine degilde üstüne boşalmak yine de hamile bırakır mı?

vajinanın içine degilde üstüne boşalmak yine de hamile bırakır mı?

Güncellemeler:
emin olmak için sordum vajinasının üstüne bile boşalmadım tabi ki

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• evet bir adet yaramaz sperm vajinanın içine girse hamile kalabilir:)

• yaramaz sperm mi? :D :D

• çok yaramaz hücreler gerçekten :D

• sizin o yaramaz spermleriniz yolunu buldummu her türlü üreme gerçekleşir:D

Kızlar Ne Diyor 9

• link uzman gözüyle bi bak istersen

• hımm yapmışın soruyu yanlış okudum pardon..kötü bi durum yazık size

• anlayamadım neden yazık

• denesene bi oluyormu..

• puhahaha umarsızca güldüm =))

• göbek deliğinden bile hamile kalma ihtimali var araştır görürsün o yüzden başka yere boşal sen

• göbek deliğimi ,bir yaşıma daha bastım :))))))))))

• Öncekileri Göster
    • evet bunu bende duymuştum ama tabi oradan vajinaya bulaşmaı gerek. eğer bulaşmadıysa sorun yok. yani kısacası soran arkadaş vajinanın üstüne boşalmak istiyo büyük risk valla =)

• sizinkide çölde kutup ayısı muhabbeti ya rahat olun olumlu düşünün

• vajınaya bosaldıgında bıle hemen hamıle kalınması cok zor kaldı kı dısına bosalıp hamıle bırakacaksın

• içine boşalsam niye hamile kalamasın ki

• bı kadını hamıle bırakmak ıcın en az on kere denemek gerekıyormus bnde bı yazıda okumustum

• Üstüne boşalsan dahi vajina onu hemen içeri çekebilir. olma ihtimali var.

• içine bile boşalanlar kadını hamile bırakmakta zorlanırken dışına boşalıp hamıle bırakmak bıraz mucızeye gırer..sadece erkek gerı çekmede geç kalmışsa ve kadında hıçbırkorunma yöntemi kullanmıyorsa küçükte olsa bir ihtimal var.

• diyosun

• Öncekileri Göster
    • senın kızda tam korkakmış kusura bakma.

• evli çiflerden çocuk sahibi olamayan bir sürü kiş var doğru ama bu onların bir takım eksikliklerinden kaynaklanıyor.

sağlıklı e genç bümyeler. Çıtırt diye hamile kalır. Öyle 10 dakka yat mat hikaye.

isterse kadın gidip hemen yıkasın değişmez.bazı kadınlar çok kolay hamile kalır.
      bazı erkeklerin spermleri çok güçlüdür.

• spermler canlı hücredir bir kaç gün yaşıyorlar ve hareketliler vajina dışına boşalsanda kadın yıkanıp temizlenmezse hamile kalır

• :) vay spermlere bak sen bi kaçgün yaşıyormuş yok öyle bi dünya yok .)

Erkekler Ne Diyor 16

• bırakırrrrr

• az ihtimal olsa da ihtimal dahilindedir.

• tamam kolay hamile kalanda olabılır..ama bu içine boşalmayla olur.dısarı boşalıp hamıle bırakan 1000 de 1 dir.

• doğru söylüyrsunda burcumm bizim insan vur deyince öldürür biliyorsun. yine de vajinaya boşalmasınlar , ne olır ne olmaz. 16 yaşında bir kızın 1000 de 1 de olması hamile kalmasını istemem doğrusu

• emin ol hamile kalabilir olmaz diyen cevapları kaale alma hiç

• Spermler vücut dışında 48 saat kadar yaşayabilir. Her şey mümkün :)

• Sperm nemlendirici gibidir,neresine boşalırsan boşal deri spermi emer ve kız arkadaşın hamile kalır.

• bir bayanın hamile kalabilmesi erkekte sperm sayısında, kadında ise yumurtlamada herhangi bir sorun olmamasına ve adetten itibaren 14.günde cinsel ilişkiye girilmiş olmasına bağlıdır.

• buradaki temel mantık, spermlerin vajinadan geçerek kadını döllemesidir. vajinaya (delik) sperm girmişse kadın hamile kalabilir. yok vulva üzerine boşaldın ama vajinaya sperm girmemişse kalamaz.

• Ben kizarkadasimin agzinabosaldim ordan kendisi eline surup oynarken vajinasina surdu ve hamile kaldi tek ben vardim hayatinda ve sonra gittik aldirdik bebegi.

• Milyonda bir olasılık olabilir canlı spermler içeri giderse olay değişir.

• Düşük ihtimalle hamile kalınabilir. Spermle yollarını koklayarak buluyorlarmış ve yumurta neredeyse direkt olarak ona doğru yöneliyorlarmış. Üzerine boşaldığınızda eger vajinanın içine doğru yol bulup içeri girdiyse orada ilerlemesi daha kolay olduğundan hamile kalınabilir ama bunlar çok düşük ihtimaller.Yine de denemeni tavsiye ederim.

• her zaman ihtimal söz konusudur,bu yüzden daha uzağa boşalmalısın...spermler hareketlidir her zaman.

• ewt hamile kalabilir

• Bırakmaz çünkü hamile kalınması için spermin kadının ana rahmine gitmesi lazım diye biliom.

• spermler hareketlı canlılardır az da olsa mumkundur

• Bırakabilir,ama zayıf ihtimal.

• kapalı poşet içinde kaç gün yaşar

Yükleniyor...