Kadınlar sekse ne aralıklarla ihtiyaç duyar?

Kadınlar sekse ne aralıklarla ihtiyaç duyar? Bunu belli ederler mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• regl dönemimden az önceki dönemde benim hormonlar tavan yapıyor, 7 24 seks düşünüyorum, bekar olunca sbrediyoruz tabi, erkeklere o dönemde hak veriyorum, sapık mapık diyoruz ama hormonlar ve istek insanı mahvediyor.

• bunda kesinlikle haklısın önemli olan sabredebilmek :)

• Öncekileri Göster
    • işte sonunda bizi anlayan bi kız çıktı çok :)

• Gizli mizlisin ama seni tanımak isterim.

Kızlar Ne Diyor 4

• haftada iki üc kestabi ila hayatinda biri olsun yapsin diyede degilkendiliginde tatmin diyelim haftada olmali en az iki üc kes yani

• bence bi cicim ayları geçine kadar bi de çocuk doğurmak için yapıyo türk kadını

• bu durumları aşanlar var :)

• aşamıyanlar çoook...hele hamile kaldımı tam rahibe gibi oluyorlar...sonra erkekler neden aldattı oluyor...veririrsen çoğu aldatmaz.

• senle hamile hamile seks mi yapcak çocuğunu taşıdığı için ona şükran duyman gerekirken

• haftada bi kac defa.kimseye belli etmezler

• keşke belli etseler :)

• Öncekileri Göster
    • sormalısın :)

• asabi oluyorlar katiliyorum e biz erkeklerde ayni duruma gelmiyormuyuz

• her gün istekliyim

Erkekler Ne Diyor 3

• kuyruklarini sallarlar :)

• Bunu Partnerine sormalısın hacım o sana söyler açık ve net...:D

• saglam orgazm olamassa 24 saat gidip gelsen daha yokmu der buna emin ol ama bir kadın orgazmı bılmıyor yasamadıysa olsada olur olmasa olur der saglam bir orgazm da 2 üc gun cinselligini dizginler ama tabi bu beslenmeyle cinsellige bakıs acısıyla degişir... adete yakın zamanda cinsel istegi artar adet dönemindede bu azgınlık süreci devam eder... ve bir kadın cinselligi yasamak istiyorsa benim diyen erkek yetemez buna emın ol... ben gec bosalıyorum yatakdan kacan yeter dıye yalvaran cok gordum ama suankı sevgilime yetmedigimi düşünüyorum bundaki süre ve sınır karsındakı ınsana hissettirdigin mutluluk ve zevkle alakalı memnun edersen orgazmı yasatırsan her zaman sana uyar

Yükleniyor...