Mastürbasyon yapan kızlar genellikle nerde mastürbasyon yaparlar?

Mastürbasyon yapan kızlar genellikle nerde mastürbasyon yaparlar?tuvaletyatakduş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• müsait olan her yer :)))

• dimi ama...:)

• Öncekileri Göster
    • boşalma ne kadar sürer. her yerde derken bir toplulukta olmaz heralde kafe, restourant.

• b

haha

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelde duşta

• en rahatı ve güzeli ;) ıslak olmasından dolayı diyorm...yanlış mantıksa sole :D

• yatakta tabiki.. en rahatı bence.. ;)

• dusta en güzeli

• fiskiyeyi mi kullanıyorsun?

• Öncekileri Göster
    • evet fıskiyenin suyunu vajınayı tutunca muhtesem oluyor

• vay be daha neler neler öreniyorum kızlardan

• ayna karşısında .

• Bor defa, Kuşadası İstanbul şehirler arası otobüsünde gece herkes uyurken yapmıştım. Çok zevkliydi.

• sandalyede bacaklar masaya dayalı

• p nasıl oluyormuş öyle yauw?

• sandalyede pc başındayken oturuken yapmakta çok zevkli

• :)) evet gerçekten öyle benimde çok hoşuma gidiyor ama yakalnma riski var yoksa süper oluyor sanalsex veya p*rno seyrederken çok hoş oluyor

• zewkin doruklarına varacağım heryerde..

Erkekler Ne Diyor 8

• masturbasyon yapmayan kızlar da mı var? (allam magazin ekimizdeki gündemimiz...olaya farklı boyut katasım geldi):)))

• bu soru kızlara sorulmuş olsa da cevap vermeden geçemeyeceğim mastürbasyon ilişki olasıya kadar yapılır ve yer ve zaman fark etmez cadde kenarında da duşta da kızlar tuvaletinde hatta asansörde yada masa üzerinde bile yapabilirim tek yapmadığım yer bir balonun içinde yerden binlerce metre yükseklikte yapma imkanım olmadıonu da yapacağım inşallah

• Böyle bir soru kaçınılmazdı...Haydi cevap verin kızlar

• yatakta

• çok sıradan yaw

• yatak elbette relax bir ortamdır ..=)))

• yatakta yaparlar ne güzel biz yapsak heryer batar :)

• kızlar yapmaz külliyen yalan

• webde yapın bizde görelim yüzünüzü göstermeyin olsun bitsin

• bu soruyu her okuduğumda masturbasyon yapan kızlar genellikle neden masturbasyon yaparlar diye algılıyorum ilk görüşte ne alaka diyorum :S

• Tüm kızlar yapar diye birşey yok ama kızların mastürbasyonu ayaklarını açıp kapama ile gene olabilir. Her yerde yapabilirler o yüzden yeterki hayal kursunlar dalsınlar

• ayak açıp kapamayla bişey olmaz kiii...

Yükleniyor...