Mastürbasyon yapan kızlar genellikle nerde mastürbasyon yaparlar?

Mastürbasyon yapan kızlar genellikle nerde mastürbasyon yaparlar?tuvaletyatakduş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• müsait olan her yer :)))

• b

haha

• boşalma ne kadar sürer. her yerde derken bir toplulukta olmaz heralde kafe, restourant.

• ben çalışıyorum ama bir kere stajımı yaptığım fabrikada yapmıştım :D şefim beni merak etmiş uzun süre gelmeyince sonra gittim hastaydım çok kötü oldum fln ddm eve gönderdi :D:D izin almış oldum :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• 3ay

Bor defa, Kuşadası İstanbul şehirler arası otobüsünde gece herkes uyurken yapmıştım. Çok zevkliydi.

• dusta en güzeli

• vay be daha neler neler öreniyorum kızlardan

• evet fıskiyenin suyunu vajınayı tutunca muhtesem oluyor

• bir kadın banyoya girdikten sonra neden kısa süredce çıkamadığı belli oldu :D

• Öncekileri Göster
  • ayna karşısında .

• sandalyede bacaklar masaya dayalı

• p nasıl oluyormuş öyle yauw?

• sandalyede pc başındayken oturuken yapmakta çok zevkli

• :)) evet gerçekten öyle benimde çok hoşuma gidiyor ama yakalnma riski var yoksa süper oluyor sanalsex veya p*rno seyrederken çok hoş oluyor

• yatakta tabiki.. en rahatı bence.. ;)

• zewkin doruklarına varacağım heryerde..

• Genelde duşta

• en rahatı ve güzeli ;) ıslak olmasından dolayı diyorm...yanlış mantıksa sole :D

Erkekler Ne Diyor 8

• kızlar yapmaz külliyen yalan

• Tüm kızlar yapar diye birşey yok ama kızların mastürbasyonu ayaklarını açıp kapama ile gene olabilir. Her yerde yapabilirler o yüzden yeterki hayal kursunlar dalsınlar

• ayak açıp kapamayla bişey olmaz kiii...

• yatakta yaparlar ne güzel biz yapsak heryer batar :)

• masturbasyon yapmayan kızlar da mı var? (allam magazin ekimizdeki gündemimiz...olaya farklı boyut katasım geldi):)))

• webde yapın bizde görelim yüzünüzü göstermeyin olsun bitsin

• bu soruyu her okuduğumda masturbasyon yapan kızlar genellikle neden masturbasyon yaparlar diye algılıyorum ilk görüşte ne alaka diyorum :S

• bu soru kızlara sorulmuş olsa da cevap vermeden geçemeyeceğim mastürbasyon ilişki olasıya kadar yapılır ve yer ve zaman fark etmez cadde kenarında da duşta da kızlar tuvaletinde hatta asansörde yada masa üzerinde bile yapabilirim tek yapmadığım yer bir balonun içinde yerden binlerce metre yükseklikte yapma imkanım olmadıonu da yapacağım inşallah

• Böyle bir soru kaçınılmazdı...Haydi cevap verin kızlar

• yatak elbette relax bir ortamdır ..=)))

• çok sıradan yaw

• yatakta

Yükleniyor...