Adetliyken ilişkiye girmek günah mı?

Adetliyken sevgililer ilişkiye gremezmi bide diyelim ilişki olmadı yanyana oturmalarında sakınca varmı adetliyken teşekkür ediyprum cevaplar için şimdiden cevaplayan gerkese+1 BENDEN

Güncellemeler:
Yok bekarim
Ya iliski dedigim sürtünme o kadar manyak degilim ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İşin günah tarafından yaklaşırsan, normal zamanda da yakınlaşmanız aranızda nikah bağı olmadığı için günah.

Erkekler Ne Diyor 22

• Zina zaten günah olduğuna göre, ister adetli ol ister olma günaha gireceksin her türlü.

• şimdi evli değilken seks yapman günah değil ondan eminsin adetliyken mi günah onu soruyorsun:) biraz saçmalamışsın kusura bakma.gelelim sadede bu işleri yaparken günahını düşünmeyeceksin.içinden geldiği gibi yaşa.günahsa tümüyle hepsi günah çünkü.

• Yürü git ya işine alla allaaa

• günah falan değil sadece regl döneminde ilişki yaşamanız sakıncalı malum bayanlar bu dönemde bedenindeki kanı dışarı atıyorlar dolayısı ile partnerinizin mikrop kapma olasılığı yğksek. ama günah diil mutluluklar

• ahahahaha :D adetsizken değil yani :Dbu neye benziyo biliyon mu bütün yıl alkol kullanıp da ramazan ayında alkol kullanmayanlara :Dsadece ramazanda içince günah sanıyo millet hani. aynı onun gibi olmuş bu da :D

• evliysen bile günah hatta kadınlar o zaman için namaz borcu bile yok

• sürtünme olurmu ya kaptırırsanız kendinizi şeytan zaten kolluyo

• Öncelikle sevgili okurum temizlik imandandır...Kadın kişinin pis olması açısından günah olabilir...Lakin yan yana oturmak günah değildir...Yok içimde tereddüt kalmasın dersen biriniz otururken biriniz ayakta bekleyebilir...o.O

• çok günah bence...

• adetli yada değil zaten evli olmadan ilişkiye girmek çok büyük günah zina yapmış oluyorsun

• kadın adetliyken kadına yanaşılmaması yani cinsel ilişkiye girilmesi kesinlikle haramdır. ama yanyana oturması öpüşmesi falan haram değildir. sadece cinsel birleşme haramdır. haramda bir günahtır b,ilirsin

• Adet doğal bişey.kadının biyolojik yapısıyla ilgili.kendini bu kadar küçük görme.yan yana oturma günahmiymis sonra neden kezban diyorsunuz diyorlar

• günah tabi oturmakla bişşey olmaz ama ilişki günah diye biliyorum ben

• bekarsan hepten günah zaten yardır gitsin :D

• El ele tutuşmak bile günah.

• super zekaliya bak ya sevgilisiyle gayri mesru sekilde sevisecek onun gunah oldugunu sormuyorda adeti soruyor

• bakara suresi 222. ayeti aynen şu şekildedir :Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. İyice temizlendikleri zaman ise Allah'ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever.yani adetli iken ilişki haram...

• Günahını bilmem ama penisine kan bulaştığını veya vajinadan çıkan küçük parçacıkları gören bir erkeğin birdaha seks yapabilceğini düşünmüyorum.

• Evli olmadikca iliskiye girmek zaten 7 buyuk gunahtan birisi sen neyin kafasindasin

• evliysen ona göre bilgi vericem evli olmayıp ilşki yaşayanlara lafım yok çünkü ?

• evet adetliyken ilişkiye girmek haramdır ben öyle biliyorum

• evli yada bekar olman farketmiyor adetliyken ilişkiye girilmez cinsel birliktelik dışında istediğini yapmakta özgürsün

• Tabiki gunah

• Peki adetliyken yamyana oturmak

Kızlar Ne Diyor 4

• yan yana oturursun tabi ama ilişkiye girmek haram.

• Baska zina olarak adetli iken iliskiye girmek gunah !

• basta*

• her şeyden öte sağlıklı değil.

• sen şimdi gelmiş sevgilime vercem diyorsun. bunun günah oluşu umrunda değilde adeti soruyorsun. ilginç.

Yükleniyor...